Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - JohnDoe

Oldal: 123
Dátum: 2008.12.23. 01:25:59
Ooo...Kagemusha az Én Informatikusom:) Igazad van:) Nem hagyott nyugodni a dolog és beraktam most a 2.részt és tényleg az elsöben hal meg Gandalf:) Boromir-t meg elhiszem Neked, ugyh mégse rossz a kérdés:)
Dátum: 2008.12.23. 01:21:14
Most néztem utána és olyan szereplő van, h Boromir:)
Wikipédia: "Boromir herceg J. R. R. Tolkien A Gyűrűk Ura című regényének szereplője."
Dátum: 2008.12.23. 01:18:33
Nekem se rémlik...azért is jelöltem be, m mint írtam, sztem Gandalf a második részben hal meg!
Dátum: 2008.12.23. 00:42:24
Ki halt meg a Gyűrűk Ura 1 részében?

Aragorn és Frodó
Samu és Frodó
Bolomír
Bolomír és Gandalf

Én Bolomír-re gondoltam, de csak azért, m az Ő neve nem rémlet a filmből, h ki Ő! De a kérdező szerint a válasz Bolomír és Gandalf a helyes válasz! Javítsatok ki ha tévedek, de Gandalf nem a második részben hal meg? Mert ha igazam van akkor kikéne venni ezt a kérdést!
Dátum: 2008.12.20. 13:20:35
Mért is estem át a ló túloldalára?
Dátum: 2008.12.20. 01:42:07
Tehát ilyen HKK-s meg hasonlo kérdések tömkelege lehet, de másmien nem...aham...értem...akkor máskor majd azt teszem föl, h 3+3 az mennyi:D Az talán enm kap lexikális tudást:D
Dátum: 2008.12.20. 01:08:09
Nem kérnek a számítástechnikából? Azért szerintem ez nem olyan kérdés, h pl milyen alkatrészek vannak a számítógépben vagy hogyan kell megírni egy honlapot! Aki netezik vagy csak használja a számítógépet azoknak a nagyobb százaléka használ windows-t! Amúgy meg nem nagy ördőngöség rákeresni, pláne, h a gugliban ha rákeresel akkor az első linknél kiadja a megoldást! Meg szerintem nem kell ahozz tul nagy számtech tudás, h tudja az ember az XP előtt volt a Millenium, ergo amiket megadtam lehetőségeket már 2öt kilehet zárni! De ha még ez is probléma vagy "nagy számítógép ismeret" kell hozzá, akkor se lexikálisnak jelöljék be!
Dátum: 2008.12.20. 00:12:31
Mondjuk ebben teljes mértékig egyetértek! Ebben a topikban az esetek 80%-ban azzal az érveléssel találkozom, h nem helyesen van írva, de azzal, h speciális a kérdés vagy lexikális tudású, nagyon keveset van foglalkozva! A szabályzatban úgy van leírva, h súlyos helyesírási hibát ne írj...momentán emlékszem olyanra, h vki azt nehezményezte 1 kérdésben, h a "mettől meddig" így volt írva és nem "mettől-meddig"! Ha már ez súlyos helyesírási hiba akkor mi számít nem súlyosnak?:o Másrészről meg Engem jobban izgatna az, h mért maradt bent olyan kérdés ami speciális vagy lexikális mint az, h nem volt a 2 szó közt kötő jel, még ha nyelvtanilag nem helyes!
Dátum: 2008.12.19. 11:20:03
Kérdezném, h ez a kérdés mért kapott érdektelen lexikális tudású értékelést???:o

Kérdés: Mikor jelent meg a Windows XP operációs rendszer?

sztem ez nem igényel túl nagy lexikális tudást! Vagy tévedek?:o
Dátum: 2008.12.19. 09:32:56
Hát...ezt a kérdést nem tudtam mire vélni...szó szerint írom le:

Melyik klán színe a zöld?
Pokollovak
Jádesólymok
Jéghollók
Farkasok
A helyes válasz az a Jádesólymok, de Én momentán ettől se lettem okosabb, hogy milyen klánról van szó!:) Szerintem ezt törölni kéne.
Dátum: 2008.12.13. 12:17:18
Na...legalább találtam 1 embert aki tudja a választ:D
Dátum: 2008.12.13. 12:05:20
Hát...ez is szerintem kicsit speciális kérdés:)
Kérdés: A "Naruto" cimű animeből, ki szerelmes Naruto-ba?
1.: Sakura
2.: Temari
3.: Hinato
4.: Ino
Jo...mondjuk pont ráhibáztam a megoldásra, de sztem akkor is tul speciális ez!:) Bár, mondjuk azt se értem, h a Naruto mért van idézőjelben:o
Dátum: 2008.12.13. 10:27:00
Nemtudom, h ez a kérdés szerepel-e itt már és sajna a 4.dik választási lehetöséget nem tudom már, de a lényeget igen:D Szoval a kérdés ez volt: Melyik tábla kör alakú?
Válaszok:
1.: Útszükület
2.: Behajtani tilos
3.: STOP
4.: már nem emlékszem, h ide mi volt irva
A helyes válasz a Behajtani tilos tábla lenne, de a kérdés feltevöje szerint az Útszükület a helyes! Utána néztem KRESZ könyvben is és ott is a Behajtani tilos a kör alaku, az Útszükület igen csak háromszög alakú!:)
Dátum: 2008.11.21. 13:59:24
Az tény, h a helyesírásom nem a legjobb:D De sztem ez nem az érettségihez felkészítő kérdések, ezért Én inkább foglalkoznék olyan kérdéssel, mint amit ma beirtam, h rossz, m a válaszok közt nincs ott a megoldás és nem csak Én szóltam a mai nap folyamán azért a kérdésért. Ezért Én úgy gondolom, h ha a kérdés/válasz értelmezhető és megválaszolható (a helyesírási hibák ellenére is), akkor a helyesírási hibákért szólni nem annyira érdemleges, mint azért, h nincs a válaszok közt a megoldás!:) De ez emberfüggő:) Remélem most nem írtam sok hibát:D De azért köszönöm a felvilágosításodat, oktató jellegű volt;)
Dátum: 2008.11.21. 13:44:47
Mért lehetett volna rossz kérdésnek minősiteni?
Dátum: 2008.11.21. 13:40:16
Ezt a kérdést Én irtam be! És ha megnézed a játékban a Prémium tagságrol mit irnak akkor láthatod, h elönyök közé van sorolva az, h elnevezheted! Az meg, h nem irtam helyesen szerintem nem olyan dolog amiért szolni lehetne!:)
Dátum: 2008.11.21. 12:26:38
Hupsz...most vettem észre, h másnak is bejött ez a kérdés:) Amugy Nekem is 76,8 jött ki!
Dátum: 2008.11.21. 12:24:04
Elöbb találákoztam 1 érdekes számtani kérdéssel ahol szerintem 1ik válasz se volt jo, m amit Én kiszámoltam (2szer is) nem szerepelt ott!
A kérdés: Mennyi "9*(512/20)-3*(256/5)"?
Válaszok: 384
379
392
380

Persze lehet Én számoltam hülyén, de ha vkinek kijön a jo válasz és ez a 4 szám közül az 1ik az, akkor légyszi irja le vki
Oldal: 123