Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2012.03.12. 22:10:22
Még valami.

Szerintem jó lenne, ha első forgatásra is eshetnének ultraritkák.
Bőven elég az ősköves előnynek, hogy +2-t lehet pörgetni.

A kudarcpontok pedig, ha lesznek, inkább esélyt növeljenek, mint fix időnként garantáljanak valami nyereményt és nagyon nem kellene átesni velük a ló túloldalára. (Ha kikerül a két könyv nem is biztos, hogy szükség van rájuk.)

Szerk: "nagyon nem kellene átesni velük a ló túloldalára" - itt mondjuk olyanra is gondolok, hogy csak a napi első pörgetés ad kudarcpontot, hogy ne menjünk át teljesen őskőért tárgy dologba, mert nem jó, ha teljesen szétnyílik a prémium-nemprémium olló.
Dátum: 2012.03.12. 20:47:23
Szerintem is teljesen pozitív a nap mérlege Miklós hozzászólásai tekintetében, úgyhogy egyáltalán nem értem, ha valaki pont ezután áll neki törölni.
Kudarcpontokkal, a két könyv kivételével és Kócos listájával bővítve a dolgot teljesen jónak tűnik.

(Már csak a játékköltséggel kéne kezdeni valamit, vagy legalább gyorsan előre venni a fejlesztésben a 20 szintes állatfelszereléseket.)
Dátum: 2012.03.11. 18:35:35
Mivel elkened a lényeges dolgokat és nincs is igazad, nem tudom szó nélkül hagyni.

"Csak az elején. Az idő előrehaladtával mindenki az átlaghoz közelít."
Nagyon nem mindegy mennyi az idő, adva napi 3 kerekezést és egy irtó pici valószínűséget a nyereményre, hát az mondjuk minimum 10-100 évnyi nagyságrend, de én bizony nem kezdek el számolgatni. És a szélsőértékek, akkor is létezni fognak, sőt nagyobbak lesznek. Ráadásul az előny itt az, hogy előbb kapja meg. Tehát A játékosnak hiába lesz 10 év múlva ugyanannyija, mint B játékosnak, ha B játékos már 8 éven keresztül használta a tárgyakat.

"Vagyis most vagyunk a legszélsőségesebb értékeknél röviddel a kezdés után."
A játékos minden nap kap egy ultraritkát.
B játékos egyik nap sem.
Na, hol is van az legszélsőségesebb érték?
Persze, kicsi az esélye, de...

Szerk: részemről ez a szál lezárva, időm és kedvem sincs valószínűségeket magyarázni szabadidőmben.
Dátum: 2012.03.11. 16:37:17
Statisztika
(Mondd egy hajléktalannak, hogy a statisztika szerint mennyi az átlagfizetés Magyarországon, valószínűleg nem teszed boldoggá.)
Mivel véletlenszerű így lesznek benne egyedi szélsőértékek, amik között bődületes különbségek lesznek - mindenféle érdem nélkül - és ez így nem jó szerintem.
Dátum: 2012.03.11. 14:16:05
Ha ilyen komoly dolgok is eshetnek, akkor legalább nem lehetne butítani ezeket negyed- vagy félévessé?
Mert ez így engem eléggé elkeserít, hogy milyen tápok vannak. Aztán valaki kipörget három-négy ilyet néhány nap alatt másvalaki meg egy éven át nem kap semmit. Ez így nem fest túl jól.
Dátum: 2012.02.27. 20:01:01
És az volt már, hogy inkább ne legyen esemény, ha nem lehet értelmes sebességet csiszolni?
Naívan azt hittem, hogy látva az előző esemény alatti oldalletöltési sebességeket az illetékes szakik biztos nekiálltak varázsolni, gondoltam egyszer belefér, nem kell jönnöm nyafogni. Sőt valaki fel is hozta valamelyik topikban, hogy a normál működés is csak recsegve-ropogva elfogadható, ugyan legyen már valami.
De nem történt semmi.
Bocs srácok, de ez a kattintásonként >5 másodperc elviselhetetlen.
Dátum: 2012.02.15. 21:44:37
70+ vadászatnál járok állatbefogás nélkül (már megint).
Nagy nehézség lenne kitalálni az irányított vadászat megfelelőjét a csapdakészítésre?
Dátum: 2012.02.07. 21:02:40
Akkor viszont romba döntötted az én jó kis elméletemet a szenvedős néhány hónapomra, ha Te biztosra tudod, hogy nem függ tőle.
Kösz.
Dátum: 2012.02.07. 20:16:22
Szerintem a térkapu függ tőle. Volt egy időszakom, hogy a támadást jóval a védekezésem fölé növeltem és olyan szinten osztottak a térkapusok, hogy 2 max ÉP-ből ritkán tudtam 25-öt leverni és még néha ki is kaptam. Mióta újra közel egyenlő a védekezés-támadásom azóta 1 max ÉP-ből még marad is.
(Másrészt, ha nem karaktertől függene, akkor olyan gyengének kellene lennie, hogy minden játékosnak sikerélményt adjon, márpedig nem lehet ilyen gyenge, mert még mindig többet sebez, mint átlag Gipsz Jakab, nem hogy a leggyengébb.)
Dátum: 2012.01.04. 12:31:54
Cras mester, az excelben mintha még lenne egy kis káosz a láthatatlan vadászat környékén: a képletek felében E17<>nem szerepel, a másik felében E17<>1. Nekem úgy tűnik nem tetszett rendesen végigvezetni a számozást, az igen-nem lecserélése után.
Pl: B20 vs B24

Szerk: A24, A26, A28, A30, D26 kell még lecserélni a B20-n kívül, ha jól látom.
Dátum: 2011.12.23. 10:05:12
Karácsonyi támadási tilalom lesz, nem lesz, mikor lesz?
Valaki ki tudna segíteni mettől meddig szokott terjengeni, mert jó lenne tudni, hogy ne tervezzek akkorra portyás küldetést.
Kösz!

Megoldva egy kis gondolkodással és ki- belépéssel a hírarchívumhoz.
24-én déltől 25-én délig
Dátum: 2011.11.29. 20:24:34
Pedig már nézegettem, hogy alig egy év és beérem szintben, és 18. szintű(?) korunk után végre valahára ismét én nyertem volna.
Dátum: 2011.11.26. 13:50:03
Brazil Nagydíj, São Paulo
Futam végeredménye:
1. Vettel
2. Button
3. Hamilton
Leggyorsabb kör: Vettel
Edzéselső: Vettel
Legtöbb pontot szerző csapat: McLaren

Fun tipp (+10%-ért): 1
Dátum: 2011.11.24. 14:36:54
A bug kihasználásban érintett karaktereket minden toplistából ki kellene szerintem szedni. (V1-en még látok az ájult állatosban.)
Dátum: 2011.11.13. 13:41:44
Egyesült Arab Emirátusok Nagydíj, Abu-Dzabi
Futam végeredménye:
1. Button
2. Hamilton
3. Vettel
Leggyorsabb kör: Vettel
Legtöbb pontot szerző csapat: McLaren

Fun tipp (+10%-ért): 3
Hanyadik helyről induló pilóta lesz az élen az első kör végén?
A horoszkópos kérdéseknél is lazán arra szavaztam annak idején, szóval apróságokon nem akadok fenn.
Attól, hogy nem hagyományos értelemben vett vallás, az én szememben továbbra is tudományos alapot nélkülöző valami, ilyen formán hit/nem hit kérdése.
Csak tudnám mit keres egy ilyen kérdés a biológia témakörben. Vallás kategória kiválóan megfelelne neki...
Dátum: 2011.11.06. 09:41:15
Jól van, látom természetes, önzetlen segítőkészségedet továbbra sem bírod elnyomni.
Dátum: 2011.11.04. 18:36:48
+1

Én ennyivel tudok hozzájárulni, tekintve, hogy még most sincs bajnoki faábra.

http://www.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=mordred_vegzetur_online_jatek_121058060_csataja
Dátum: 2011.10.29. 07:05:25
Indiai Nagydíj, Új-Delhi
Futam végeredménye:
1. Alonso
2. Vettel
3. Button
Leggyorsabb kör: Vettel
Edzéselső: Vettel
Legtöbb pontot szerző csapat: Ferrari

Fun tipp (+10%-ért): 4
Mennyi helyezést veszít a rajthelyéhez képest a legtöbbet bukó célba érő versenyző?
Oldal: 12345678