Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.04.24. 13:13:56
"Kedves Bambi, ne légy bambi!" - mondanám, ha ismernénk egymást, de így csak csöndben meghúzom magam.
Dátum: 2009.04.24. 11:34:22
OFF
(Egyébként én még arra vártam, hogy dr_faktor is felbukkanjon, de az túl sok lett volna a jóból. )
ON
Dátum: 2009.04.24. 10:32:41
Nem értem mire gondolsz. Az, hogy portyaablakból ki-, be, csatázás, eddigi csaták stb. mászkálok mindnek frissíteni kellene, mivel hív le adatot a szerverről. De egyébként külön direktbe néhány F5-tel is megkínáltam, és az se segített. Továbbá a 6. csata után, mint írtam frissült, csak nem jól. Szóval fura egy anomália volt.

Szerk: persze, hogy értem mire gondolsz: arra, hogy elnéztem, mert több fülön/ablakban játszottam, de nem. Van egyébként screenshotom is róla.
Dátum: 2009.04.23. 21:40:23
5 csata után a mind a portyaablakban, mind az "új" csíkon nem mutatta, hogy negatív módosítót kapnék, benyomtam a 6. csatát, helyesen -40%-kal számolt, a csata után a portyaablakban és a státusznál is -10% büntetést kapsz felirat bukkant elő.
Gyenge idegzetűek ne olvassák tovább, mert eredetiben közlök egy kedves húsvéti jókívánságot!(remélem ti is átérzitek milyen finom lelkű a levél írója, hogy még csillagozott is )

"Küldő:
Azrael N'earthan
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Tegnap, 20:27:42
nyald ki a narkós k*rva anyádból a gecit te kis gyökér"

Ui.: DarkKid ámokfutásához csak annyit, hogy a nevelő célzatú "atyai pofonok" az arénában úgy látszik csak rontottak a helyzeten.
Dátum: 2009.02.13. 08:14:22
Melyik nem SI-alapegység?
sűrűség
amper
méter
másodperc

Kár érte, lehetett volna értelmes rossz választ is adni, pl. inch, hüvelyk, akó, vagy valami.
Dátum: 2009.02.13. 08:10:37
Ki nem szerepel a Naruto-ban?
Yugi
Rock Lee
Kiba
Naruto

Ejjj....
Azt is hozzáveheted, hogy - magamból kiindulva - az effektív kreatív affinitás 10-11. szinttől 50, és akkor főleg nem sok.
Dátum: 2009.02.10. 09:37:42
Én is találtam néhányat, ami szerintem javítandó/törlendő:

~Melyik földrészen található a Kilimandzsáró?
-- szerinte Ázsia a helyes válasz, pedig Afrika

~Mi a Firestorm magyarul?
-- fordítás

~Hol nem játszott Rio Ferdinand 2008-ig?
-- spec
Kösz a tippet
A következő üzenetet kaptuk (szövetségi társam és én is) Lukeee-től: "KURVA ANYÁD TE MOCSKOS FÉREG, MI LENNE HA LESZÁLLNÁTOK RÓLAM AZ EGÉSZ GENNYES KLÁNOTOKKAL TI SZÁNALMAS 13 ÉVES BALFASZOK!!!! HOGY DÖGÖLNÉL MEG TE SZÁNALMAS PATKÁNY, MEG A JÓ KURVA ANYÁD AKI VILÁGRA HOZOTT... SZOPJÁLE TE GECI FASZLÁDA!" Legyetek szívesek zárolni, vagy kivágni. Köszönöm (Ha már írok, akkor Gyury-t is megemlíteném, aki a következő üzenet szerzője: "MI a kurva anyádé nem szállsz le Lady Bug-ról? He?")
Oldal: 12345678