Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2011.05.17. 11:37:01

Most pedig pontozom az eddigi hozzászólásokat A-tól Z-ig és x ponttól y-ig koordinálva.
Utána EL a fórumról,mert dologidő van.
Dátum: 2011.05.17. 11:31:31
Nudli ne csináld már itt a feszkót avagy fesztivált,mert gersli leszel és nem pók. Rühellem a pókokat amúgy,de nincsen aranophobiám. 10 órakor záróra volt ma pontosan a'la Kufárok Csatája módra.
Talán legközelebb.
Dátum: 2011.05.17. 10:58:47
Mi volt az az egy-két napi támadás? Az smafu. Napi 12-15 az már igen.
Kivédekezhetetlen volt a karakter és az állatok számára is igenis.
Na most pedig már térjünk vissza az eredeti helyzethez játékügyileg.
"Sima" portya,vadászat,térkapuzás,küldetések,kalandok et cetera.
Dátum: 2011.05.17. 10:49:10
Akkor halál a kristályhordásokra!
Dátum: 2011.05.17. 10:34:05
Nem én már elrontottam a karakteremet,hogy huzamosabb ideig nem fejlesztettem semmijét (tulajdonságok,szakértelmek,felszerelések,állatok) meg pluszba négy klánt jártam meg és az előbbiekre összegyűjtött LE-ék rámentek lélekkutak újbóli és újbóli kisütésére,szóval az állandó beugrókra. Ez már így marad mivel törölni és egy új karakterrel regélve újból kezdeni mindent előről meg végképp nem akaródzik. Az meghogy a karakterem hányas szintű nem árulom el nehogy bemérjenek a szondások vagy éppen a szonárosok itt ám. Én sem ma kezdtem azért.
Dátum: 2011.05.17. 10:22:54
A Végzet Medálját én is megkaptam. Thanks!
Hurrá az Agnaesheseknek!
Dátum: 2011.05.17. 10:16:50
Köszönjük ezt a csodaeventet,de úgy szépen istenigazából.
Nekem megmég jópárunknak nem jött be ez ám. 77 győzelem,358 vereség,164 megivott gyógyital szóval vesződni sem volt érdemes ezzel nemhogy rengeteg időt,egyebeket (LÉ,őskövek,stb.) ráfordítani,beleölni. Remélem a következő esemény jobb lesz.
A meccs már az elején eldőlt amikor sokan átálltak a mariettásokhoz. Onnantól már végig nem volt nagy kunszt a dolog. De azért örülök,hogy az ágnesesek végig megőrizték a második helyüket azaz az ezüstérmet kitartóan és nem elhagyó,áruló módon,mint az előbb említettek. Örülhettem,hogy a soraikban lehettem. A katrinásoknak és az erikásoknak kettőjüknek,nem jött össze annyi győzelem,mint nekünk. Igaz mi meg közel feleannyi győzelmet értünk el,mint a mariettások. De a kettő között milyen különbség ám ez.
Szóval nem nagy durranás volt a Kufárok Csatája. Na ennyit hát erről.
Dátum: 2011.05.16. 12:30:11
Na jó. Én is lezárom (végleg) ezt a fórumozást. Innentől kezdve csak olvasni fogom a topicokat meg jót derűlni némely beírásokon.
Búcsúzóul mindenkinek tíz pontosra értékeltem a hozzászólásait.
Ez is lényeg,szempont vagy nem????
Dátum: 2011.05.16. 12:11:46
Én is megfogadtam már,hogy nem fogok fórumozni....azután tessék,na,itt van.
Nem tudom,hogy kinek a mondása volt ez(híres emberré),de nekem tetszik nagyon.
"Az a baj a világgal,hogy a hülyék mindenben túl biztosak az okosak meg tele vannak kételyekkel." Hm,remélem pontosan idéztem.

....túl MAGAbiztosak-na így már jó.
Dátum: 2011.05.16. 11:52:06
Egyetértek. Szerencsére holnap tízkor finish a csodaeventnek. Reméljük a következő jobb lesz.
Bár ha ennyire össze-vissza kuszálják a progizók agyait ilyen-olyan ötletekkel,akkor még talán az eddigi jókat is elronthatják.


Mi viharfelhősök legalább tartsunk azért össze ebben a nagy állatseregletben.
Dátum: 2011.05.02. 16:56:19
Látom van itt bugzás továbbra is rendesen. Meg monitorarcszindróma hegyekben.
Csak így tovább.
Mg össze(népi)fogás. Bravó!



U.i: Megkedveltem a katakombázást. Még egyszer sem csináltam ezt a játék folyamán. Szépen gyűlik ám jelentem a portyázáspont,cselekvéspont meg a térkapupont.
Talán valamikor előbújok újból erre a csudaeventre. Na nem bizti azért teljesen.
Dátum: 2011.04.28. 19:44:22
Én csak a VPOP-t meg a PVC-t ismerem csak sajnos.
Na jó8!
Dátum: 2011.04.28. 19:25:35
Akkor is meredek ez a dolog fogalmazzak úgy finomabban. Nem sportszerű.
Állandó jelleggel,mindig semmiképpen. Lehet keresni más CP-ket is a toplistán.
Na és nem arról van szó itt ám,hogy az ember nem tud,nem szeret veszíteni. A sportban és a játékban is benne van ez.
Csak ami sok az sok azért és pusztán csak ezt furcsálja. Semmi egyéb.
Dátum: 2011.04.28. 19:21:08
Nagyon egyszerűen le lehetne ezt a kufárcsatás,támadásos dolgot rendezni amúg szerintem. Lenne a nap 24 órájából 8 vagy 12 órája erre mindenkinek. Mindenki eldöntené saját maga,hogyan használja ki ezen időkeretet,hány időintevallumban,szakaszonként,részenként vagy akár egyben. A fennmaradó idő ( 12-16) óra meg menne a többi cselekvésre (portya,kihívás,vadászat,küldetés,kaland,epikus csata,entitásharc,arénázás,stb.),szóval hagyományosan,mint eddig is.
Így talán nem lenne az egyik tábornak sem gyors elhúzása a többitől (táblázatok,listák,helyezések).
Különös tekintettel a sok internetfüggőre,meg all day long üzemmódú userre.
Dátum: 2011.04.28. 19:04:44
A legjobb védekezésnek a katakombázás tűnik a felsoroltakon.
Pihenés és láthatatlanság nem garancia koránt sem a kapások ellen. Az ezekre járó védelmi bónuszok gyenguskák a kivédésre. Pláne ha hullámban érkeznek a támadók rendre nap,mint nap,szinte óráról órára. Ezek szerintem már megrögzötten csak és ugyanazon karaktereket bombázzák mindig,de nagyrészt mindenképpen. Már pedig ez már nem szórakozás,játék,kikapcsolódás így,hanem megszállottság,megrögzöttség.
Harag itala? Még nem vettem olyat soha. Így nem tudom milyen (erős) a hatása.
Védőitalt ellenben többször is lélekenergiákért és őskövekért. Mit ne mondjak. Nem sokat értek.
Segítő kéz? Ha az emberfia egy jól működő szövinek a tagja akkor talán. Azért talán,mert mindenki a saját karijával van elfoglalva és ez nagyrészt érthető is abszolút.
Dátum: 2011.04.28. 17:52:33
Üdv all!
Már ez tegnap itt tisztázva lett,hogy minden kufárcsata győzelem és vereség is növeli a karakterlapon lévő addigiakat (tehát a normál portyacsaták győzelmeihez és vereségeihez ezek hozzáadódnak,hozzámennek szépen ám),így a kristályhordások elleniek is. A toplistán is ez a sz összgyőzelem illetve összvereségszám fog megjelenni tehát. Elég baj az a hozzám hasonló karakterrel bíró játékosoknak,mivel eddig az eseményig tudtam nagynehezen a győzelem-vereség arányt nagyjából finomítani,most már ez nagyon elszált mínuszba azaz a vereségszámok felé.
Na a csodaeventről még egy kicsit.
Szerintem ez a kijelentés,hogy a nagy összpontszámú karaktereknek is nagyobb kufárcsata célpontmerítési lehetőség avagy rászállási nótorius és permanens levadászási terület (de akár a prédaterület szó is jó ide) legyen,mint a kisebbeknek több,mint megmosolyogtató. Mert mi is van? Egy "kicsi" karakterre zúdul az áldás avagy a sok támadás felülről is a nagyoktól meg a saját szintjéről is a hasonló kaliberű karik felől. Egyszerűen kivédekezhetetlen a dolog.
Tegnap már kifejtettem,hogy egyszerűen lehetetlen annyi gyógyitalt venni,mint amennyi támadást kap a karakter szinte. A pihenőidő alatt is megy a "zaklatása",birizgálása. Az állatok sorsa is nyomorúságos avagy katasztrófális regenerálódás,gyógyulás terén. Valamit a védelem terén is kellene kiagyalni,nemcsak a támadást erősíteni mindennel.
Továbbra is fenntartom a véleményt,hogy ez az eddigi legrosszabb event a játékban. Ennél már csak jobb lehet majd a következő.
Dátum: 2011.04.27. 19:39:12
Volt már ilyen hűségmedál vagy nem valamelyik eseményben????
Na most már fellőtték a pizsit meg holnap is lesz nap ugyebár,alkalom még. Így hát mára el.
Dátum: 2011.04.27. 19:26:00
Jó akkor már ketten vagyunk így. Csak nehogy a végén valami,bizonyosszínű masszát kapjunk a kezeinkbe vagy csak szimplán markolásszuk a levegőt,eget.
Erről az ilyen-olyan italokról(gyógy-varázs-portya-védelem-támadás,stb.) jutott eszembe,hogy esetleg drágábbak lehetnének a lélekufárnál (bár vannak olyan fókuszkristályok amik tárgyakba rakva ugyebár bizonyos százalékot biztosítanak nála minden cuccra,így az ilyenekre is) vagy mit tudom én eltűnnének a lélekufárok három hétre minden világból,de ez legfőképpen a kényelmiseketm,extrásokat,bónuszosokat érinte fájóan,amúgy meg momentán mindenkit a karakter fejlesztése miatt felszerelésügyileg (fegyver,páncél,varázslat,lábbeli).
Megfigyeltem a kristály hordások/klónok elleni kufárcsatáknál,hogy kék betűvel írják ki a harcjelentésben,hogy mennyi manát égetett el éppen a karitól. A manaregenerációnak nagy most a szerepe ebben az event-ben vagy hadititok?
/Mert momentán vannak ilyen fókuszkristályt befogadó gyűrűk,nyakláncok vagy amulettek is ugyebár a játékban./
Dátum: 2011.04.27. 17:49:20
Na az szép akkor. Tank jú.
Dátum: 2011.04.27. 17:29:05
Meg az olyanokra is kitalálhatnának valamit az üzemeltetők,hogy egy kari betámadja kétszer is ugyanazt a karaktert és még pluszba utána még egy másik karit is a szöviből most momentán,de ugyanez a műfaj mehet a klánonkívüliek,mezeiek ellenében is az tutifix (az már kapásból három győzelem neki ugyebár) na és mindezt egy perc alatt.
Mondanom sem kell már,hogy erős kari azaz magas ÖTP-s.