Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2013.02.01. 16:01:35
2692-re ment ez. Ez a fórumkavalkád!
Egyébiránt meg én is felülübereltem magamat. Legelőször írtam,hogy 200 victories and csőváz a xenó-eventől. Nos 300 akárhány lesz a vége ennek. Ezzel is abszolút elégedett vagyok.
Dátum: 2013.02.01. 15:55:35
Akkor már ketten vagyunk így! Lehetne komoly meglepi azután cumi ilyen-olyan event-ek végén a játékosoknak. Vagy ha ez így van tényleg leprogizva,hogy mindig nyerők vagyunk akkor ez marketing-selling ez meg az,szóval tartanak a fejlesztők a játékosvesztéstől igenis. Oooó! De örüljön,hízzon mindenkinek a feje (különös tekintettel a prémesekre)!
Azelőtt,most is és mindörökké nyerünk ám emberek szóval no para!
Dátum: 2013.01.31. 22:25:25
Örömmel konstatáltam,hogy immáron megkezdődtek a xenokirálynő executio-k. DE a 165.-205.-ös szintűekkel meggyűlhet ám eléggé még a bajunk! (Legalább is V3-on)
Dátum: 2013.01.31. 13:15:21
Én is így vagyok ezzel. Maradok a párszázások táborában mindörökre minden eventben.
Okés,tényleg négysávos,négylimites az event,de akkor sem túl fair a díjazás..
Dátum: 2013.01.31. 13:00:48
Szerintem is a jutalmazás gyengus,mert ugyanazokból lehet választani egy többezer győzelmet vagy építést elért játékosnak,mint egy párszázast elérőnek. Szerintem kétsávosnak kellene lennie. Előbbieknek jobb tárgy,jutalom dukálna,utóbbiaknak kevésbé jobbakból kellene választania VAGY a 100 győzelmet elértet (küszöböt) növelni kellene legalább 200 győzelmet elértre a fejlesztőknek (de ez még mindig nem oldaná meg a vázolt alapproblémát).
Énnekem ugyan nem baj,hogyha valaki az egész napját ittölti is.
Dátum: 2013.01.31. 12:38:41
Mondjuk a csapdaépítéseknél "elszáll",mellétrafál valami megmagyarázó szöveggel alul,hogy miért (például vortexek,forgószelek,viharok feltűnnek és elsodorják a csapdából,annak közeléből a lélekenergiát) x%-nyi beépítés a Fekete Lyukba (a Nagy Építők rizikója legyen ez), a támadásoknál (CSP vagy PP az most mellékes) meg legyenek váratlan,random Segítő Kezek vagy akár a xenókirálynőknek hirtelen felbukkanó csatlósaik,segédeik,familiárisaik (itt nem a Kristály Hordára gondolok),ez meg legyen a Nagy Harcosok rizikója. A harc során ne lehessen állatokat használni,tehát egy az egybe menjen a harc. Úgy érdekesebb lenne talán. Mindjárt nem lenne annyi győztes csata meg építés. Így a one to one fightban evidens,hogy mégtöbb lélekenergiát meg/vagy őskövet kellene költeni az ilyen-olyan varázsitalokra.
Momentán én erre az eventre soha nem használom a moncaimat (a többinél ahol csak lehet igen). Így is összejön ha nem is többezer győzelem,de párszáz igenis lazán!
Dátum: 2013.01.31. 12:29:52
Tipp a fejlesztőknek hát! A következő xenó eventre mégerősebbek legyenek a xenókirálynők és legyen néminemű %-os anti-taumaturgikus csapdaellenállóképességük randomra.
Azután meglátjuk,hogy győzünk-e vagy nem?!
Ha megmarad egy is közülük akkor buktafon. Momentán ez most is így van.
Dátum: 2013.01.25. 15:24:59
Ha három hetes periódust veszünk alapul akkor a xenó event február 4.-én x órakor jár le majd talán. Na mindegy! Nem vagyok nagyétkű,torkos borz úgyhogy meglesz a szerény 200 győzelmem és utána megállok az eventtel. Azután majd meglátjuk mi lesz a vége. Ez így személy szerint egyszerűbb is.
Dátum: 2013.01.25. 15:00:46
Akkor lökje már be ide valaki,hogy PONTOSAN (napra) mikor kezdődött a xenó event! Mert ha csak háromhetes lesz akkor még lehet,hogy nekem is igazam lesz a végén azaz szivacs lesz a vége.
Azt nem értem miért nem lehet így kiírni,hogy x nevű event három hét azaz 21 nap vagy négy hét,azaz egy hónap a "gyengébbek" kedvéért. Meg még pluszba az órát, hogy reggel 10-kor,délután 15 órakor vagy éppen éjfélkor jár le. Ha nem fix időpont lejáratú akkor ahogy néztem a jelen állás szerint még februárban is a xenókat fogjuk pöfölni. Momentán ezzel párhuzamosan fut a V4-es világ is,úgyhogy no para.
Dátum: 2013.01.25. 07:55:44
Az eseményre lesz egy elméleti határidő (hat hét). Az eseményt indító kezdőírás by Miklós,lásd itt tehát.
Dátum: 2013.01.24. 15:33:20
Úgy legyen!
Dátum: 2013.01.24. 15:15:38
Üdv!
Eddig egyik szintű xenókirálynőt sem sikerült elejteni,legyőzni. Igaz hat hét van erre az eventre adva. De ha addig sem úgy mindenki hoppon marad ám (azok is akiknek 1000-2000-3000 vagy több illetve csak párszáz győzelmük lesz az esemény végén). Lehetne esetleg ez is egy koncepció (mert már más játékokban volt,hogy így járt a játékoshad) a fejlesztők/üzemeltetők részéről éppenséggel. De szerintem inkább az lehet,hogy nagyobb az érdektelenség,a közömbösség az event iránt.

Ja az már csak mellékzönge,hogy hajnali három óra tájékán visszaregenerálódnak kb. 25%-ra ÉP ügyileg másnapra. Tudom,mert az én szintemhez igazított xenóqueenie-t 22 órától hajnali háromig pöföltem a semmibe (na megmég bizonyára mások is az oldalon,akik fenn voltak),már csak 0,9% hiányzott hogy kipurcanjon,elpusztuljon végleg,de eljött az a bizonyos óra (beállítás avagy időzítés valószínűleg) és felment 25%-ra( kerekített adatok ezek mind a részemről). Meg mielőtt ez megtörtént volna beadta az eggyel magasabb szintű xenókirálynőt is (igaz egyszer csak),amit nem is tudom mire véljek?!
Dátum: 2013.01.14. 23:26:07
Hello,
mi az a szinguláris anomália a vadászatnál és mire jó?
Dátum: 2012.12.06. 10:55:43
Jó ez a krampuszos dolog is!:-XDDD VP-t rabol,ha rajtakap néha-néha az öreg Miki cuccaival.:-DDDD
Dátum: 2012.10.20. 14:22:30
THX.
Dátum: 2012.10.20. 14:06:34
Üdv!
Kérdésem lenne. Mire jó a hűségszilánk,hol használható fel?
Dátum: 2012.10.07. 14:45:47
Üdv all!
Kérdésem lenne: Hányas szinttől lehet sisakra szert tenni és mennyi sisakszilánk szükséges hozzá (esetleg még egyebek)? Nem olvastam ezt sehol vagy elsiklottam felette.
Dátum: 2012.10.02. 15:06:26
Na ezt akkor jó tudni!
Dátum: 2012.10.02. 14:55:34
3-as világban,Archaix követőjeként eddig 18 db térképdarab,1115 eseménypont. De már pottyantok erre a csodálatos térképes eventre.
A többit már a múltkor egy másik topicban,off-ban kifejtettem. Nálam a rangsor az eventeknél: 1. Kufárok csatája,2. Xeno háborúk,3. Landragor bebörtönzése és a Lady Alvariel medáljai (megosztott helyen),4. Térkép.


U.i. : Nem lesz semmi nyeremény köszönhetően a rendszernek (hiába van már 10-nél több térképdarab meg). Ezzel az Archaix nevű figurával is ki van már a hócipőm. Mindig őhozzá állok be az ilyen-olyan eventeknél. Na hozza is ám a formáját szó sem róla! Kész balszerencse! Legközelebb váltok.

Jó lenne ha új event-ön agyalnának a T.Fejlesztők,mert mindig csak ez az öt felváltva csak egy idő után unalmassá válik. Továbbá újabb epikus,entitásos és térkapus tárgyak (nyaklánc,gyűrű,amulett,egyéb netalán még) találnának ki.
Dátum: 2012.09.27. 12:22:33
A térkép meg a kufárok csatája eventeknél miért nem lehetne bevezetni,hogy egy választás,de az a végéig elv-et? Azaz ne lehessen ekkor-akkor kiszállni és átmenni egy másik brancsba. Jó már itt írták sokan,hogy a győzelemért meg a nyereményekért van ez. De ez kissé sántít ám így! Vegyük csak a most futó térképes eseményt. Jelenlegi állás szerint: 1. Terrgath 132 követő/4302 térképdarab,2. Edralian 150 követő/4295 térképdarab,3. Innatlozad 190 követő/4228 térképdarab,4. Archaix 102 követő/3546 térképdarab. Jó szoros a verseny a három előrébbálló tábornál,de most nem is az az érdekes. HANEM AZ,hogy Archaix követői ténylegesen több térképdarabot gyűjtöttek össze kis létszámmal,mint például Innatlozad vagy akár még Edralain hívei is jóval nagyobb létszámmal és még sem fognak kapni semmit a végén,még vigaszdíjt sem.

U.i: Főleg a térképesnél jó lenne,a kufárok csatájánál bezavarhat a képbe némileg a Kristály Horda is. Ott maradhatna az eddigi elv.