Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - WMS2M2

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.14. 16:43:26
Köszönöm a reakciód Ajgatsz, de én nem felzárkózni akarok, hanem élvezni akarom a játékot és számomra igazságtalan pár dolog, például a kínzókamra és az, hogy vannak, akik több millió LE-t nyertek eddig portyázás során, elhiszem hogy valaki tehetséges, és jól megy neki ez a játék, de van, akinek nem ez az élete (szerintem több ilyen ember van). Bajnoki viadalon nyerni szinte lehetetlenség, ha nincs 28. szinten 700 tulajdonságösszeged, 100-as szerencséd és 300-as szakértelemszinted. A játék felépítése ezeket leszámítva KIVÁLÓ. Én és még pár társam (kb. 15-en) töröljük a karakterünket. Jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2009.03.14. 09:22:27
Szerintem hülyeség ez a kínzókamra. Oké, hogy amelyik szövetségnek van, az örül neki és jó ötletnek tartja, amelyiknek meg nincs, az bosszankodik; de abba is bele lehetne gondolni, hogy az erősebb karakterek napi 5-10 gyengét (legalább) megtámadnak és rengeteg LE-t kapnak utána, még jobban elhúznak a többiektől, a gyengék meg megszívják, ez abszolút nem tisztességes és becstelen. Már azon is gondolkozok, hogy töröljem magam és ezzel nem csak én vagyok így. Nem sok esélyünk marad a felzárkózásra. Egyedül a történet és a képek miatt játszok, ha valaki tudni segíteni, honnan tudom megszerezni, azt nagyon megköszönném:) és hálás lennék érte(sorozatokat gyűjtök és egyéb dolgokat még)
Dátum: 2009.02.14. 21:14:47
A VILAG1-en vagyunk:)
Dátum: 2009.02.14. 21:13:43
Sziasztok! Keresünk a Fekete Sárkány klánba elszánt végzeturakat/végzetúrnőket, akik hajlandóak betartani feltételeinket a csatlakozás fejében. A bónuszok, a jó hangulat és a csoprtos+egyéni fejlődés is garantált. Segíts minket a legerősebb szövetségi címhez.
A szövetségünk linkje: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=783
Jelentkezz és nem bánod meg!
Dátum: 2009.01.12. 19:30:58
Sziasztok Gyémánt Végzetúrak/Végzetúrnők

Keresnünk elszánt gyémánt kalandozókat a VILAG1-en lévő "Fekete Sárkány Klán" szövetségbe. Négy taghely van és szeretnénk ha hamarosan betöltenék:)
Amit tudunk ajánlani:
- Jó baráti társaság
- Heti építésrendszer van, vagyis nem szükséges mindennap építened
- Tapasztalt játékosok állnak rendelkezésedre és mindenben segítenek
- Az egyik leggyorsabban feltörekvő szövetség tagja lehetsz és később használhatod a szövetségi épületeket, valamint élvezheted a bónuszokat.
A szövetség linkje: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=783
Látogasd meg és olvasd el a feltételeket, aztán jelentkezz. Várunk mindenkit:)
Dátum: 2008.12.04. 21:42:39
Sziasztok! Keresünk még két elszánt tagot a "Fekete Sárkány klán" szövetségbe. Olyanok jelentkezését várjuk, akik hetente töltögetnének pár 1000 LE-t a Lélekkútba, mint ahogy azt minden más tag megteszi

Írjatok nekem levelet:
WMS2M2
Dátum: 2008.10.21. 15:00:56
A net akadozott és egy rossz kvízt küldtem be, kérlek javítsátok ki erre: (a nevet és a 3. helyes választ)
Hol született Jeanne d’Arc?
Párizs
Orleans
Domrémy
Marseillaise

Előre is köszönöm és bocsi!
Oldal: 1