Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Murdock

Oldal: 12
Dátum: 2009.01.23. 13:16:53
Otaak,mi egy másik szövi vagyunk,nem a Pagony! Mi még a háború előtt állunk.
Irigykedni nem tudok,más érzelmeket vált ki belőlem a TGY. Ezekről nem írok,mert megtartom magamnak.A befektetett energiáról annyit,hogy szeretnék magammal foglalkozni (és fogok is),de picit nehéz,ha 5 szinttel magasabbról és +50-100 TÖ-vel elveszik az ÉP-met, mert LE-t nem tudnak. Van értelme? Ha ez örömet és büszkeséget okoz neki,akkor tegye,szíve joga. Biztos megéri neki,különben nem csinálná, nem látok bele a fejébe. Az az ő dolga,hogy saját magáról milyen képet alakít ki magában,minek akar megfelelni.
Úgyhogy én is teszek arra,ki mit csinál,mikor jön nekem,próbálok úgy és akkor játszani,ha az időm a munka mellett és a család mellett megengedi. És fejlődöm is,amennyire tudok. Ez az én játékom.
Ez nem hiszem,hogy sírás és panaszkodás akar lenni.Sem előrejelzés és legfőképpen nem kritika. Remélem senki nem vett magára semmit,mivel nem írtam ilyesmit.
Jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.12.18. 09:55:29
Köszi! Ez nagyon jó! Megnyugodtam.
Dátum: 2008.12.18. 08:27:10
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Kémgömböt tudom-e használni akkor, ha az ÉP-m alacsony, vagy portyához van kötve? Nem támadáshoz kellene, hanem a küldihez. Nemsokára elkészül!
Csak hogy tudjak vele tervezni! Előre is köszi a választ!
Az nem jelent semmit,hogy ők a ( szövetségi toplista mostani állása szerint ) 62. helyen vannak,mi meg a 161. vagyunk? Pedig jó lenne a szorzó! A megtámadott kicsi is győzhet! Mint pl. most is!
Köszi a választ, kicsit lehangoló! Akkor nem is érdemes már tovább ütni őket?
Így állunk:
Végzeturak: Vörös Cse'pel 14:67
Kérdésem: Mi van olyankor,ha a háború eredménye (3 nap után) nem 2-szeres,hanem 5-szörös győzelemmel zárul? Jelent valamit a fölény?
A mostani állás 66/13.
Oldal: 12