Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fifo

Oldal: 1
Dátum: 2011.10.02. 17:12:33
Chrome valóban a tuti megoldás. Nem kell külső fordító program oldalt használni, másolni, beilleszteni stb...
Dátum: 2011.09.23. 09:13:40
Az van, hogy Te nem most szerezted. Használd egészséggel nekem nincs bajom ezzel!

De nyilván a készítők rájöttek végre, hogy nem osztogatható ingyen olyan cucc amit pénzért meg lehet venni a jogos felháborodások miatt. Most BUG miatt került be nem direktbe. Ezért veszik el. Amikor Te megkaptad akkor egy event része volt. Most viszont nem.
------------
Egyébként marhára nem érdekel ha most akiknek kiesett meghagyják. Nekem se több se kevesebb ezzel a játék. De a tények azok tények maradnak.
Dátum: 2011.09.23. 08:59:16
De nyilván lehetne arról is szó. Teljesen mindegy mikor vette valaki. Fizetett érte, hogy úgymond előnyhöz jusson.


Lehet írni a "dögöljön meg a szomszéd tehene" és "magyar hozzáállás" témában, de marhára nem érdekel...
Dátum: 2011.09.05. 17:01:02
Mi volt az eredetileg a relikvia? 10% több AF pontot kapsz vasászatért! Akkor egyértelmű dolog, hogy a vadászatra ad a kiegészítés +%-ot.
Dátum: 2011.05.28. 07:23:23
Sziasztok.

Nem sűrűn szoktam ide irkálni, annál sűrűbben olvasni.

Felvetődött bennem egy ötlet, amit akár azonnal le is hurroghattok, ha úgy tetszik. Tudom, hogy ez a játék úgymond végtelen kimenetelű, hiszen a tophoz igazodva, mindig viszik fentebb az újításokat, és az elérhető tárgyakat. Ezzel nincs is hiba. Viszont sokan, és itt a top játékosokat is beleértve kicsit monotonnak érzik a játékot. Szinte kötelező jellegű a mindennapi rutin feladatok letolása. Illetve pont az miatt, hogy nincs vége, nincs olyan nagy motiváló tényező már elérni X szintet, hiszen a motiváció maximum az eventek alkalmával növekedik kicsit, illetve ha új szövetségi épületeket kapunk.

Ha lenne a játékban úgymond újjászületés ( reborn ) az X szinten akkor azt talán, de valóban csak talán színesítene a dolgon. Mondjuk meg lenne határozva, hogy az a karakter aki eléri a 150-200-as szintet ( ez fixált szint lenne ) akkor van lehetősége rebornolni a karakterrel, azaz vissza fordulni a játékkal.

A visszafordult karakterek lényegesen erősebbek lennének a természetesen a szintjükön. Pl. a visszafordult karakterek minden ( TU, szaki, felszerelés, stb… ) fejlesztése X százalékkal olcsóbb lenne ( 25-vagy akár 50% ) Pont ez miatt az olcsóság miatt lennének erősebbek, hiszen ugyanazért az erőforrásért feleannyiba ( ez függ, attól hány %-ba határoznék meg) kerülne minden nekik. Alapjáraton leprogramozni is talán ezt a módszert a legegyszerűbb. Persze lehetne bonyolítani is, hogy különleges, ruhák, relikviák, epikus tárgyak, de az már egy tényleg nagy horderejű fejlesztést igényelne. Mivel minden stat pont nullázódna, így akár aki akarna újfajta TU elosztást is választhatna, illetve más szakértelmekre fektetne hangsúlyt.

Szövetségi szinten is lehetne vele taktikázni, hiszen azonos szövin belül levő pár játékos vagy akár az egész szövetség egyszerre rebornolna, igy a szövetségi megmozdulásokhoz, ( háború, építés, epikus ) újra egy szinten lenne a csapat, csak most már az adott szinten lényegesen erősebben.. A reborn természetesen nem lenne kötelező, hanem aki akarja az visszafordul, aki akarja, az meg nem. Az is jó taktika szöviszinten, hogy a fele fordul a fele meg marad, majd egy idő mulva a maradék fele fordul a karkaterrel.
A rebornolt karakterek a karakter lapokon, és a toplistán megkülönböztető színt kapnának

Ezzel a módszerrel egy új nagy célt lehetne vinni a játékban.

Szívesen olvasnák véleményét Tőletek erről. Ha lehet ne a helyesírási hibáimra reagáljatok, hanem az tartalomra. Köszönöm, hogy elolvastatok.
Dátum: 2010.10.19. 18:04:13
Nem értem ezeket miért ide kell berakni??? Ebben mi a hiba??? A kvíz rendszer nem szerverre bontott. Minden kérdés megjelenhet minden szerveren. Most komolyan némelyek azt hiszik, szerverenként más-más kvízkérdés van...
Dátum: 2010.10.14. 13:58:16
Landragór bebörtönzéséért a legtöbbet a Zafír horda tette. Ezért a horda azon tagjai, akik ebben részt vettek, és legalább 30 alkalommal aktiválták a pilont, egy Landragór medálját (-1 mp a vadászat idejére) és 10 aranydukátot fognak kapni jutalmul! Ugyanezt a díjat megkapják azok is, akik a két toplista első tíz helyén végeztek. (A díjak hamarosan beírásra kerülnek)

Smaragdos vagyok és 2 medált kaptam. 1 toplistán voltam fent.... Ha ez bug akkor töröljék az egyiket, elég volt a 4-esen 5 nap zárkában lennem
Dátum: 2010.10.12. 21:00:38
Nem a kavics érdekel!

Ha az érdekelne nem regeltem volna egy olyan világra ahol nyerhetek 100 őskövet, és közben elköltöm a dupláját is éppen.

Sajnálom ha nem látszik a mondandóm lényege.
Dátum: 2010.10.12. 16:55:02
Október 08. 06:48 Teljesítetted a következő küldetést: Vedd lélekenergiáját 5 hatalmas méretű szörnynek!. A jutalmadat, 5550 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 12:33 Teljesítetted a következő küldetést: Vedd lélekenergiáját 5 hatalmas méretű szörnynek!. A jutalmadat, 5550 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.

Vedd lélekenergiáját 5 hatalmas méretű szörnynek!
Küldetés állapota: Eddig 2 hatalmas méretű szörnyet vadásztál le.Küldetés eldobása ... ?????????? Elméletben régen kész a küldi. Na most akkor, hogy is van ez???

Bocsi a dupla beírásért, de ezt csak most vettem észre...
Dátum: 2010.10.12. 16:47:47
Nem síránkoztam a zárolás miatt mert jogos volt. Ezt sehol, nem vonatam kétségbe.

Zárolás után belépésem pillanatában ez fogadott: Tudat turbó kritikus ütésen ( spektárilon volt amikor zároltak, mivel pont egy 50-es vadászatra küldtem el. 300!!!!!!!! vadászat fogadott. És a 300 vadászatra 120k LE ( nem pontosan ennyi mivel elfejlesztettem azóta ) Na most ne mondja már nekem senki, hogy 40-es szinten maxolt spektrálissal 300 vadászat alatt ennyi jön össze. Természetesen a sajtolást is buktam, mivel a max befogott állatnál nem állt meg a vadászat, hanem simán letolta egyben!!! a 300-at.
Most szépen buktam a sajtolásból adódó pluszt. Szóval mi ez? Ez is egy bug? Nem beszélve arról, hogy lejárt a prémiumom is. Ha be volt fagyasztva a karakter akkor mivel nem kaptam csp-t a prémiumnak sem kellett volna lejárni. Nem beszélve arról, hogy 300-at levadászott a szerencsétlen karakter zárolás alatt... Ezt hogyan ha úgymond befagyasztották a karaktert a zárolás pillanatában? ( tény, hogy 50 vadászatra pont elküldtem amikor zároltak.

Most ezt komolyan így jó? 400-as átlag vadászat 40-es szinten maxolt spekivel????

Na meg ez is... Zárolás alatt.
Október 08. 06:48 Teljesítetted a következő küldetést: Vedd lélekenergiáját 5 hatalmas méretű szörnynek!. A jutalmadat, 5550 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 12:33 Teljesítetted a következő küldetést: Vedd lélekenergiáját 5 hatalmas méretű szörnynek!. A jutalmadat, 5550 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Dátum: 2010.10.07. 20:52:09
Én nem sírok. Ha ez nem jött le neked az eddigi hozzászólásomból, akkor sajnálom.
Részemről a témát lezártam. Nem kívánok a fentebb leírtakhoz, többet írni.
További jó játékot mindenkinek! Call.
Dátum: 2010.10.07. 20:42:30
Egyébként a 4-es szerverre jellemző, hogy át lehet siklani dolgok felett.
Értem itt pl. az epikus helyettesítést. Köztudott, hogy minden szövetségben így oldják meg az epikus csatákat. Ekkor elég 1-2 fanatikus tag aki képes akár éjszaka is leverni az epikust, úgy hogy a szövetségen belül, belép mások karakterébe és azokkal ugyanúgy megüti az epikust ahogy a sajátjával. Mi több előírás, hogy gyógyital legyen a karakterben, hogy a helyettesítőnek ezzel sem keljen foglalkoznia.

Ha már a játék tisztaságánál tartunk, ez sem lenne megengedett szerintem. Hiszen ha így nézzük akkor akár 3-4 emberrel meg lehet nyerni a 4-es szervert. 35 tagnak előírás szerint kell fejleszteni a pár fanatikus meg a kellő időben használja mások karakterét ha azok nem érnek rá. Ezzel is jó lenne ha kezdenének valamit a következő 4-es szerver indítása előtt. Mert amíg ezt a dolgot tisztába nem teszik addig hol lehet beszélni tiszta játékról?
Dátum: 2010.10.07. 20:05:19
Ez idáig nem szóltam bele az eszmecserébe. Engem is zároltak, de csak röhögök rajta. ( Nem már csak röhögök, a zárolásom pillanatától kezdve. ) Kihasználtam egy bugot…? Igen ki. Nem egyszer, nem kétszer, hanem ha jól emlékszem háromszor… Zároltak? Zároltak. Megkaptam a büntetést? Igen. Tudomásul vettem. Ezzel tisztába voltam, hogy amint ez kiderül ez lesz a vége. De nem igazán érdekelt, hiszen mi csak játszottunk. Ezt már többször hangoztattam a szövetségünk fórumán is. Az a legszomorúbb az egészbe, hogy profi játékosokat nem igazán lehet maximum csak 1 szövetségre valót összevakarni a 4-esen.
Én merem állítani a LE szerző szakijaim ugyanakkor megvoltak mint a NJ-os többségnek. De azt is tudomásul vettem, ha napi szinten rojtosra beszélem is a számat fórumon akkor sem tudom elérni, hogy mindenki kihúzza. De ez sem érdekelt, mert merem állítani a mi szövetségünk volt az emberileg legjobb a szerveren. Olyan tagokat ismertem meg akikkel ugyan tudtam, hogy nem fogok nyerni, mégis szívesen JÁTSZOTTAM!!!

Mi több nem hagytam el a süllyedő hajót, hanem top1 ( szövetségi szinten ) építőből átmentem epik verőbe, és lássunk csodát ott is a legnagyobbat sebzők közé kerültem. Természetesen teljesen máshogy fejlesztettem a karaktert TU-ra mint a többség.

Volt egy elméletem a NJ-os építésre… De számolgattam és lehetséges. Ezért is bosszant hogy nem maradtam építő, mert akkor látnám mi az ábra. Egy tény. 150 csp-ért a karakterem zárolt szintjén 600k-t be tudtam volna építeni naponta.

Viszont amit valóban nem értek, miért van az hogy onnan csak 1 karaktert zároltak? Ez a hihetetlen számomra. Ezt az EH bulit már szinte az egész szerver tudta…. És szinte csak tőlünk zárolták a fél bandát. Egyébiránt pont azért is nem értem, mert hiába voltunk a második helyen, matematikailag lehetetlen lett volna befogni őket. Ez tény. Elénézést a szövetségi társaimtól, de ezt le kellett írnom. És ugyebár csak ide tudom

Sárdobálást fejezzük be a tényen úgy sem fog változtatni. Ha csak a fele igaz amit itt összehordtak a NJ- ellen akkor meg főleg felesleges több szót erre pocsékolni.
Fel a fejjel! 5 nap múlva újra leszek JÁTSZANI Következő 4-esen meg majd hallgattok a jó öreg Call-ra amikor elpofázza majd mit is kell csinálni Mi voltunk a legjobb szövi akkor is. Emberileg mindenképpen ezt ne feledjétek!!!

És igen. Le merem írni a 4-esen levő karakterem nevét is.
4-esen --->Callistó voltam. 5-ösön még mindig Nemeszisz. Az 1-es szerver meg még mindig nem publikus.
Dátum: 2010.10.05. 12:30:29
Valóban használhattam. A saját pénzemért cserébe.... Na ez a nem mindegy. Így most ha azt nézem a pénzemért kaptam egy féléves cuccot azokkal szemben akik egy olyan relikviát kapnak ingyen ami nem tűnik el, s amiért én fizettem...

De szerintem felesleges többet írnom róla. Széllel szemben nem szoktam "pisálni"...
Dátum: 2010.10.05. 06:49:22
Féléves katalizátor ide-vagy oda. Elég érdekes, hogy én amiért fizettem, ha most kiesik azért csak egy féléves dolgot kapok. Ellenben akik nem vették meg forintért azok egy állandó relikviát kapnak.

Ez aztán nagyom motivál majd engem az ezek utáni kód vásárlásban. Minek vegyek? Mások ingyen megkapják, ha meg nekem már meg van kapok érte egy féléves vackot. ( vacak nem a helyettesítendő tárgyra értendő, hanem a fél évre. ) Hiába értelmes dolog amit kapok érte, ha az csak fél évig él.
Oldal: 1