Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Riska

Oldal: 123456
Dátum: 2018.09.06. 19:27:53
Kedves Miklós!
Ezt az üzenetet egy free játékos írja. Mivel a folyamatos prémiumot már nem tudom fenn tartani, így jegelem a karaktert. (katakomba) Ha marad ez a rendszer kettő hét múlva törlöm is.. Ez csak egy tényközlés feléd semmi több. Felhívom a figyelmedet hogy így a fizetős játékosokat fosztasz meg egy kihívást jelentő ellenféltől. (Még bajnokit is sikerült nyerni.) Így hamarosan ők is meg unják. A játékban lévő pótlék nem igazán motiváló. Hidd el nem vagyok hajlandó 200 oldalbetöltést indítani csak azért, mert a verembe meg csináltam két küldetést. A napi jutalomhoz 70-et pláne nem. Mivel ezzel még páran lesznek így fogyni fog az aktív üthető célpont. Ez úgy két év múlva a teljes játék megszűnését hozhatja maga után. A fizetősök cél, és sikerélmény nélkül maradnak. (Kár érte.) A mostani fejlesztések nem hoznak elég motivációt nekik sem a folytatásra. Főleg mivel nagyon sok régi hiba javítása nem történt meg. Keresek más szórakozást magamnak. Hidd el találni fogok. Sőt a fizetősök is így fognak tenni. (Remélem tévedek.) További jó játékot mindenkinek.
Dátum: 2018.07.24. 14:09:22
A tárgylistában az ezüst lélekfókuszt borostyánnak írja. Most akkor hogy is hívják? (V5)
Dátum: 2018.05.05. 10:23:04
Lehet hogy csak az event kivégzős feladata miatt támad. Ha nagyon zavaró kapcsold ki.
Dátum: 2018.03.24. 08:10:00
Kösz a tippet. A verem sajnos már kész. A mai 20 vadászattal sem találtam. Ne mondja nekem senki, hogy ez véletlen. Ezután ha lesz 10 vadászatból akkor jó. Ezt is csak a kvízek miatt. Az ektoplazmát meggondolom. Kell az egyenlőre másra (csatlós). Így inkább az ősköves italt sem veszem meg. A fő jutalom már megvan. Legfeljebb kevesebbszer lesz meg a hozzá tartozó ismételhető küldetés. ( Ha nekik nem kell az őskő költés, hát legyen.)
Dátum: 2018.03.23. 19:24:38
Van detektor is. Igaz a szerencse 4.5/ szint. Lehet hogy ez a probléma.
Dátum: 2018.03.23. 14:59:54
50 vadászat 0 plazma. Pedig az AF is megvan!
Dátum: 2018.03.20. 21:32:48
Az aktív játékosok száma fogy (állítólag). Még ezt a keveset sem bírja? Talán mégis csak kéne ezzel kezdeni valamit. Így még a maradéknak is csökken a kedve. Én már sima tárgylista váltásnál is találkoztam a hibával hajnali 5 órakor is. Ilyenkor talán még sincs túl sok ember belépve.
Dátum: 2018.02.22. 15:03:28
Miért? Ez csak egy egyszeri költség. Az árát akár a templommal is össze szedheted. Nem is nehéz ha az Indiana ostorával kezded a kufárnál. A Kényelmi funkciókkal együtt nagyon barátságossá tudja tenni a játékot. Igaz ezekhez kell a prémium is. Viszont mint említettem ez akár a templomból is finanszírozható.
Dátum: 2018.01.21. 13:23:21
Köszi!
Dátum: 2018.01.21. 12:16:56
Megszereztem az Ezüst szörnykihívót. A kreatúra pontok száma 4 maradt. Ezt a hibát nem ártana javítani. Így nem vagyok biztos abba sem hogy a többi magasabb szintű relikvia működik.
Dátum: 2017.12.21. 10:24:15
Mobilbarát oldal?
https://search.google.com/test/mobile-friendly?utm_source=support.google.com% 2Fwebmasters%2F&utm_medium=referral&utm_campaign=6155685&id=KUGyK3i- CfxM1VKov9ApBQ
Tesztelve ekkor: 2017. dec. 21., 10:15
Nem mobilbarát oldal
Ez az oldal nehézkesen használható mobileszközről
TOVÁBBI INFORMÁCIÓ A MOBILRA OPTIMALIZÁLT WEBOLDALAK TERVEZÉSÉRŐL
Javítsa ki a következő 5 hibát

A tartalom szélesebb a képernyőnél

A szöveg túl kicsi, ezért nem olvasható

A kattintható elemek túl közel vannak egymáshoz

A látható terület nincs beállítva

Nem kompatibilis beépülő modulokat használ
Ez manapság már probléma!
Próbáld meg állatok nélkül. A mannacsapdához itt egy tipp. Tegyél a vakító fénybe egy sebző követ. Ezzel a kritikusokat, sőt a kábítóst is tudod csinálni. Az ehhez szükséges manna hamar összegyűlik. Ráadásul sokkal kevesebbszer fog eltalálni, így talán gyógyulni sem kell annyit.
Dátum: 2017.11.26. 12:51:52
Nálam a VIP és a Kényelmi funkciók mellett prémium tagság alatt működik. Igaz itt is max 5 italt enged egyszerre. A PP és CSP kijelzés alatt egy piros, és egy zöld fiolával jelzi.
Dátum: 2017.11.24. 15:04:06
Értem. Akkor ezt nem veszem meg. Így marad az instant kaland. Legalább könnyebb lesz a Bolygó ura.
Dátum: 2017.11.24. 11:38:51
Ez az SZB-s ötlet kifejezetten jónak tűnik. Akkor talán még én is megvenném. A kristályok elleni plusz nem igazán mozgatta meg a fantáziámat. 300 körüli lopással minden második harmadik csatáért a plusz egy kő elég sovány.
Dátum: 2017.10.29. 08:21:41
Valószínű prémiumos és letiltotta.
Dátum: 2017.09.22. 17:34:06
Bennem egy lényeges kérdés merült fel a szörnyek darabszámával kapcsolatban. Hány darab lehet belőle összesen? Mivel minden darab növeli az ektoplazma találatot, így sok darabnál a vadászatért csatáért kapott LE jelentősen megnőhet. Igaz az energiakoncentrátum nem ad sokat, de sok kicsi már lehet jelentős is. Egy példa. Leszek olyan elvetemült, hogy csinálok belőlük 50-100 darabot. (Persze nem egyszerre.) Így a mostani vadászatom LE nyeresége akár a többszöröse is lehet a mostaninak. Ez így biztos hogy jó lesz?
Dátum: 2017.08.31. 21:29:23
Szerintem meg azért nem mond semmit mert nincs mit mondania. A fejlesztések csak nagyon kis lelkesedéssel készülnek. Majd ha nagyon siránkozunk, akkor esetleg bedobnak valamit. Addig jó ez így is. Lényeg hogy hozzon némi pénzt.
Dátum: 2017.08.19. 21:06:46
Kösz! Ezt teljesen el felejtettem.
Dátum: 2017.08.18. 21:14:18
Ötven? A 30 megvan. Még esetleg tudok hozzátenni állandóra ötöt. A többit hogyan?
Oldal: 123456