Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsiri

Oldal: 12
de sajnos az angolok találták ki és így nevezték el
tudom ,meg a foci sem tömeg sport ,meg a végzetúr sem
tényleg az lenne a cél hogy minél könnyebb kérdést tegyek fel akkor írjátok meg és ezután csak a kettes szorzó táblában meg a pál utcai fiúkban gondolkozom
dupla kiszálló
Mennyi a DARTS-ban a legmagasabb kiszálló 3 nyílból 501 dubelout-nál?

180
171
170
50

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Helló töménytelen lexikális tudást igényelő gané kérdéssel találkozik az ember amelyekre ráadásul nincs is megadva a válaszok közt a helyes azok nem speciálisak ,hihetetlennek érzem hogy a sport kérdésekre már nem először kapom ezt az értékelést
vagy az volna a cél hogy minden féle gondolkodás nélkül lehessen válaszolni? azt meg megint csak nem értem hogy a rengetg történelem kérdés mitől nem spec?
meg azt sem hogy mért nem olvassa el a kérdés értékelő a kérdést ,ja mert amire nem tudja a választ az élből spec:S
Dátum: 2009.02.10. 21:04:41
Ki gyerte a 2008-as Foci Európa Bajnokságot ?



miért engedik át ezeket a kérdéseket?
Dátum: 2009.02.10. 18:40:26
Helló mindenkinek,igazán vicces mikor ilyen kérdéssel találkozik az ember

Hányadik naja az évnek Március 15?
75.
80.
74.
74. (szökőévekben 75.)
sajnos nem tudtam rá a helyes választ mert nem ismerem a szó jelentését
Dátum: 2009.01.22. 15:58:42
Oké csak azokkal a kérdésekkel annyi a gondom hogy a kérdés már létezik opció ugrik vissza
Dátum: 2009.01.22. 15:44:55
Elég szomorú vagyok, azt hittem egészséges felnőtt ember néz tv-t meg olvas esetleg újságot,de ha gondoljátok tehetek fel olyan kérdéseket amire csak a retardáltak nem tudhatják a helyes választ,senkit sem akarok megsérteni(mondván túl speciális).
Dátum: 2009.01.22. 15:13:34
Kun Agüero-ról
Dátum: 2009.01.22. 14:53:53
Helló nem igazán értem ezt, van egy csomó hihetetlen lexikális tudást igénylő kérdés amivel találkozom,és tényleg csak egy bizonyos kör tudhatja rájuk a helyes választ. Én meg egy híres focista nemzetiségére vonatkozó kérdést tettem fel ,és ezt kaptam vissza :(A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.)
mmm például a bulvár ennyire speciális
Oldal: 12