Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Teking

Dátum: 2012.06.06. 08:54:56
a szelekcióval kapcsolatban teljesen egyetértek

mondjuk kíváncsi vagyok, milyen kérdések tetszenek neked...
Dátum: 2012.06.06. 05:58:24
...kötését 28 napban adják meg. Akkor éri el a teljes kötési erejének 90 %-t
(!) A megadott mûszaki adatok 20 °C-os hômérsékletre
és 50%-os relatív páratartalomra érvényesek. Az ennél
alacsonyabb hômérséklet hosszabbítja, a magasabb pedig
rövidíti a megadott értékeket. (!)

én sem értem, hogyan lehet ilyen pontosan megmondani, különösen ha figyelembe vesszük a gyorsított és késleltetett kötésidejűeket...
Dátum: 2012.06.06. 05:53:47
mondjuk nekem régi mániám, hogy miért nincs több ilyen kérdés. és itt nem a témára, hanem a stílusra gondolok. mert sztem bőőőőőven nem spec kategóriás egy olyan kérdés, amit minimális műveltséggel ki lehet logikázni. még gugli sem kell hozzá, elég a józan ész. sztem az a spec, amit speciális tudás (mondjuk forma1 vagy fantasy írók vagy egy bizonyos sorozat ismerete) nélkül lehetetlen megoldani gugli nélkül. és bőven van ilyen! bocsi ha bővebb lére eresztettem, de éppen ezért nem írok már kérdéseket, mert nem látom értelmét. vagy visszadobják, mint spect, vagy nincs pofám olyan gá kérdéseket feltenni, amit elfogadnak.
Dátum: 2012.06.05. 10:13:23
"Melyik izom nem vesz rész a fekvenyomásban?
Mell
Has**
Tricepsz
Váll

Nem is tudom,amikor még jártam gyúrni akkor úgy emlékszem a hasizmom is megfeszült fekvenyomásnál.
A hasizom az a rész pont amely szinte mindig megfeszül ha a felsőtestet erősítjük!"

ráadásul a felsoroltak közül csupán az egyik izom!és annak is el van cseszve a neve. a többi izomcsoport!!!! és melyik triceps?

éppen írni akartam én is
Dátum: 2012.06.05. 10:00:59
köszi
Dátum: 2012.06.05. 09:51:43
biztos kezdő kérdés , de az epikus bónuszt adó tárgyak a xeno ellen is adnak bónuszt?
Dátum: 2012.05.30. 11:41:55
hozzáteszem, amit még fájón hiányolok a templomban, hogy egyértelmű legyen a tájékoztatás és a feladatok leírása. majdnem pucéran vágtam neki az üss 20at az epikuson/entitáson feladatnak, mert annál jóval előbb kinyírom. és csak a fórumon derült ki, hogy két entitásba is OK ha annyit ütök, e akkor meg kellett annyit várnom, hogy aznap adjon egy másikat is... szóval jó lenne, ha nem morzsákat kéne gyűjtögetni hozzászólásokból, és azért kérdeztem erre is rá, mert elbukni egy hetet és/vagy ősköveket rohadtul nem akarok.
elnézést ha sokra sikeredtem, de kiakaszt, amikor hangulatkeltéssel vádolnak, holott van bőven mit megkérdezni és kitárgyalni!
Dátum: 2012.05.30. 11:21:28
egyik szövetségi társamnak nem fogadta el. de benne van a pakliban, hogy aznap nem lépett be a templomba vagy ilyesmi. nem tudom ellenőrizni, de ő tök ideg volt, mert egy hetet elcseszett. aztán a hosszabbításkor elfogadta neki. és nem a feszültséget próbálom kelteni, hanem qrvára érdekel, mert már csak 3 feladatom van, köztük ez, és el kéne döntenem, mire mennyit szánok.
Dátum: 2012.05.30. 10:20:36
köszi! V2n érdekelne, ha lenne vki, akinek elfogadta vagy nem!
Dátum: 2012.05.30. 10:12:18
két dolog:

1. javasolnám az egyes sorok kialakítását úgy, hogy a jutalom segíthesse a további küldetések befejezését. pl. lélekgyémánt csomagot két helyen nyerhetek, pont a metszéspontban küldetés, hogy költsek el 7500 LGY-t... azt már meg sem merem jegyezni, hogy előző templomban 11000-t kellett kltenem, és már minden feladatom megvan, de ehez nem tudok annyi kalandot találni, hogy az LGY összejöjjön...

2. tudna vki válaszolni, hogy az igaz-e, hogy a hosszabbítsd meg prémium tagságodat feladatra VALÓBAN nem fogadja el a templom, ha most nem vagyok prémes és fizetek egy hetet? valóban csak az azt követő hosszabbítással teljesítem a feladatot?
Dátum: 2012.05.24. 20:26:09
köszi mindenkinek a segítséget! azért érdekelt a dolog, hogy relikviakuponért vegyek-e EHt növelő relikviát, a +2 vagy +4 EH megéri-e nekem, ehhez pedig szükség van a képletre...
Dátum: 2012.05.24. 14:17:55
bocsi igazad van, én nem figyeltem eléggé, benne van, ha nagyobb a szintkülönbség 3mal... ez OK. de még mindig nem tudom a kreatív bónuszt. nekem 55 a kreatívom. akkor mennyivel szorzok? nem 55el és nem is 1.1el szoroz. akkor mennyivel?
Dátum: 2012.05.24. 14:07:04
és ez miért nincs a képletben????? és hol a kreatív szorzó???? konkrétan hogyan lehet számolni?
Dátum: 2012.05.24. 13:51:26
OK köszi, eddig én is eljutottam, de a kreaf hogyan módosítja? tételezzük fel, hogy azonos szintűek vagyunk. (elvileg azt írták a napi limit megszűnt tehát ez nem játszik és elvileg a szintkülönbségnek sem kéne játszania, mert az EHt ez nem befolyásolja) szóval mi az a kreatív szorzó?
Dátum: 2012.05.24. 12:55:11
sziasztok! segítenétek energiahasznosítás számolásában?
"Ha a kapott LE < (szakért * ellenf. szintje * 0,2) akkor felkerekítjük ennyire (de ezt az áldozat nem veszti el, a kreativhoz hasonlóan). Ezután amíg nem éri el a napi limitjét,* megszorozzuk a kreatívl szakértelem bónuszával." írja a wiki.
mi az a kreatív bónusz? nekem 55ön áll a kreatívom, akkor 1.1 a szorzó, mint százalék? valahogy sehogy nem jön ki a rabolt LE mennyiségem.
valaki levezethetné egy 100.szintű ellenfél esetében úgy, hogy az EHm 65. előre is köszi!
Dátum: 2012.05.16. 09:14:25
kezd elegem lenni a templomból. 3 ősköves (tehát esély sincs kiváltani) 4 szakértelem (köztük idomítás!!!!)+3 tulajdonság (mágia!!!!!) fejlesztés...

nem beszélek az egy nap alatt 6900 TPről és megint beszoptam az össze csp+láthatatlanság kombót, ami egy hétre kinyírja minden fejlesztésemet.

viszont nagyon szeretném ha ezek után legalább a lélekgyémántos küldetéseket mérsékelnétek! elköltöttem 12000-et előző küldetésben (ráadásul nem is szerettem volna, mert másra hajtottam, amire gyűjteni kellett volna még), most újabb 8000-t produkáljak vhonnan. az egy dolog, hogy mennyit kapok egy-egy kalandért, de már kalandot sem tudok szerezni... könyörgöm ezt a lélekgyémánt lehúzást hagyjátok már abba!
Dátum: 2012.05.02. 21:03:16
és ezt tutira tudod mondani (esetleg tapasztalatból), mert most venném a piaci tagságot, e kidobni nem akarom az ablakon az árát...
Dátum: 2012.05.02. 20:25:30
sziasztok! kérdésem (mert nem derült ki eddig egyértelműen számomra), hogy a kufár barátja AF képesség után veszek feketepiaci tagságot, akkor a kereskedelmem maximuma összesen 200 lesz, amire az alku lánca plussz növel, tehát az elérhető maxom 230?
Dátum: 2012.04.26. 08:32:18
második dekrétum ára nem volt véletlenül 2.5x-ös? mert 106000 LE után most 311000 a második ára. ez 2.9Xes szorzó! vagy ennyi (uszkve 3x) hangzott el korábban csak én vagyok figyelmetlen?
Dátum: 2012.04.23. 11:22:31
köszi! nem tudtam, de most már felvilágosult vagyok mondjuk így semmi értelme epikus relikviát eladni...