Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Teking

Dátum: 2011.04.09. 11:48:26
Melyik fémet munkálta meg először az ember?
aluminiumot
vasat
ólmot
bronzot


a bronz egy ötvözet. nem azt munkálták meg először, az lett az első elterjedt és harci célra alkalmas ötvözet. nyilván ehhez a rezet korábban tudni kellet megmunkálni. javítás: alábbiak közül?
Dátum: 2011.04.07. 11:51:54
sztem működik a kérdés. én úgy tudom, legalább egy FÉNYKÉPES igazolvány plussz 1. szóval ezek közül a jogsi a fényképes. más kérdés, hogy fura módon nekem még soha nem fogadták el magában...
Dátum: 2011.04.07. 09:29:42
én sem...

a juggatot ésre sem vettem

mondat eleji nagybetűt kommentekben sosem írok, bocsi ez van. nem hiszem, hogy egy forum kommentjeinek helyesírása bármiben befolyásolná a vélemény igazát vagy hamisságát. ugyanez vonatkozik a háromszori újraolvasásra: beírom, elküldöm oszt havaj, ha e miatt nem javítják ki az elbaltázott kérdéseket, nekem nyóc. a kvízkérdéseimet még nem utasították le helyesírás miatt...

további szép napot!
Dátum: 2011.04.06. 12:52:24
jajjj... nagyon bocsi! gondolom te írtad a kérdést, mert egyébként a lemerülő wireless tasztatúrám karakterkihagyásaira hivatkozni... szintén elég gáz.

portugál április címmel legalább három másik könyvet tudok említeni a világirodalomból! talán nem véletlen, hogy az LLL könyv portugál prilis I-II...
Dátum: 2011.04.06. 11:21:03
Melyik NEM Leslie L. Lawrence regénye?
Portugál április
Holdanyó fényes arca
Sindzse szeme
Jégtánc

a Portugá április-t, mint LLL könyvet ismerni csa elég műveletlenség! legalább cseráljk egy másikra a címet!

Hogyan károsit a Katicabogár?
rág
nem károsit
karélyoz
juggat

alapvetően tetzik a kérdés, de tagadó válasz! ezért az enyémeket folyton kiszórták...
Dátum: 2011.04.05. 09:59:27
bocsi, második választ úgy értettem, hogy második jó legközelebb egyételműbben fogalmazok...

ja, az ultis kérdés engem is kiborított (imádok játszani), de annyian elmondták előttem, hogy csak annyit: törölni!!!!!
Dátum: 2011.04.05. 06:40:57
Melyik a gyertya fő alkotóeleme?
agyag
viasz
gyurma
papír

egyik sem, a gyeryák ma sztearinból készülnek!
Dátum: 2011.04.05. 06:35:12
Az infúzióval a vénán keresztül juttathatnak a szervezetbe...
egészséges embertől vett vért
élelmiszert
levegőt
vízben oldott ásványi anyagokat, sókat, ionokat

a nyilvánvaló második választ, hogy vért is lehet vénán keresztül bejuttatni nem is említem, de ugye levegőt is lehet (ez gyilkosság)... szóval legalább két jó válasz van! törlést vagy javítást!

A BiteFight nevű játékban kik harcolnak egymás ellen?
Angyalok és ördögök
Farkasemberek és vámpírok
Tündék és hobbitok
Trollok és orkok

spec
Dátum: 2011.04.02. 09:07:47
Mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?" Melyik filmben hangzott el?
Üvegtigris 2
Banki meló
Ponyvaregény
Argo

én a szállóigéket ismerem és elismerem... de ez azért... enyhén szólva spec!
Dátum: 2011.04.02. 07:13:34
Mikor vezették be Romániában a megyerendszert?
1937
1899
1968
1954


na, ha van spec kérdés ez az. értem én, hogy gugli kdobja a wikin első 5ben a megoldást, de mi közöm nekem a kérdéshez? kit érdekel? spec!!!!
Dátum: 2011.04.01. 14:47:57
Melyik a kakukk tojás?
Dopman
Batman
Suparman
Spiderman

SupArman is elég kakukk tojás! te jó ég!!!!
Dátum: 2011.03.31. 10:16:21
hali! most léptem szintet 68-ra. elvileg a fertőzésre azt írja, hogy 68. szinttől 2%ot lehet csökkenteni, de nem adoitt ilyen opciót. ez most azt jelenti, hogy a 69. szinten tudok csak 2 szintet csökkenteni? vagy ez már nem létezik? érdekelne, mert ha lenyomtam 0ra (most 3%) visszafognám a fejlődésem...
Dátum: 2011.03.31. 10:02:15
Melyik sport volt a legnépszerűbb az ókori Rómában?
kocsiverseny
futball
lóverseny
dárdavetés

teljesen ellenőrizheteten kérdés. speciel a dárdavetésben tizenéves korban már versengtek az ifjak, amíg kocsit nem hajtott mindenki. mi az a népszerű? és honnan tudnánk ezt az ókorból? vagy javítani csupa akkor nem dívó sportra vagy törölni!

Melyik nem kötelező érettségi tantárgy?
Fizika
Idegen nyelv
Matematika
Történelem

spec a követező közoktatási törvényben készülnek kötelezővé tenni. vmi kiegészítést mondjuk 2010-ben?
Dátum: 2011.03.31. 09:30:32
hányan ülnek az asztalnál Leonardó Utolsó vacsora festményén?

ez a kérdés (bocsi de nem tudtam másolni)

jó válasz 13. több sebből is vérzik. a képen valóban 13 alak látható, de Júdás nem ül., sőt egy másikról sem lehet eldönteni. vagy javítani vagy törölni!
Dátum: 2011.03.30. 10:39:03
galamboshoz még annyit, hogy annak idején fizika versenyen ki kellett számolnunk, mennyivel változik a súlya! már csak zért is érdekes, hogy elrugaszkodás pillanatában, előtte, utánna... úgy hülye a kérdés, ahogy van...
Dátum: 2011.03.28. 18:30:44
OK ezt el tudom fogadni, bár akkor az elsőt vhogy bele lehetne csempészni a kérdésbe...
Dátum: 2011.03.28. 18:15:00
nem MINDEN csigafaj védett! ezért én is reklamálni akartam már!

ráadásul a macska, mint faj értelmezhetetlen. házimacska? vadmacska? cibetmacska?
Dátum: 2011.03.28. 18:13:41
olimpián volt egy olyan kérdés, hogy
a bibliai ádám milyen kromoszómával örökített?

vagy vmi ilyesmi. aki találkozott már vele, megmagyarázhatná, mert Y volt a megoldás, X szerepelt. nemtom a kérdésfeltevő fifikás (amit nem értek és magyarázatot várok) vagy csak nem tudja, hogy a spermiumok VAGY X VAGY Y kromoszómát hordoznak...
Dátum: 2011.03.28. 11:38:05
ráadásul ovegeneSis
Dátum: 2011.03.27. 08:30:40
Melyik horgászmódszer nem engedélyezett Magyarországon?
legyezés
úszózás
pergetés
gereblyézés

Ezt már többször írtam, és íme ismét egy! A horgászat qrvára nem alapismeret. és elviselem esetenként a halakat (bár abból is több van, mint kéne) de ezek a horgászati szakbaromságok! SPEC, SPEC, SPEC!

Gondjaidra bízott kisgyermek evés közben fuldokolni kezd, enyhén elszürkül, sípolva, gyéren veszi a levegőt. Mit teszel?
Hívom a mentőket, ütögetem a hátát.
Hívom az ügyeletet, ütögetem a hátát.
Mentőt vagy ügyeletet hívok, és a gyereket a lábánál fogva, fejjel lefelé tartva rázom.
Ölbe kapom, majd a legközelebbi orvoshoz vagy kórházba viszem

Aki ezt az emeletes baromságot írta (különösen ezekkel a lehetőségekkel) annak kívánom... könyörgöm, töröljétek! ha valaki nem hallott a heimlich-műfogásról, és a max amit tenni tud, hogy ütögeti a kölök hátát, annak tök mindegy mentőt vagy ügyeletet hív. ráadásul az ügyelet amúgy is hívná a mentőt, ezen nem múlik semmi! ez egy kifejezetten veszélyes, félrevezető kérdés! törölni!

Kicsoda vagy micsoda (volt) Lajka?
Japán rajzfimfigura
Az első űrrepülő élőlény
Szovjet veterán autó
Magyar rapper

Lajka előtt jártak az űrben tengerimalacok biztosan és, ha jól emlékszem, békák vagy hüllők is... át kéne fogalmazni!