Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2010.08.12. 20:52:12
Ma reggel vettem sms-ben 22 öskövet de még nem kaptam meg.Miért?????

Az elküldött kód:OSKO H7-151-THORWALD

Tudna nekem segíteni valaki abban hogyan kaphatom meg ha már egyszer kifizettem az árát?

Elöre is köszönöm ha valaki tud segíteni:THORWALD
Dátum: 2010.08.12. 20:42:09
Kihez fordulhatok?Reggel vettem öskövet de még sehol sincsenek!!! Hogyan tudom elérni ha már fizettem érte akkor meg is kapjam? THORWALD V4
Dátum: 2010.08.12. 20:28:38
Értem......de el lehetne kerülni a visszaéléseket ha a szövetségben mint más játékban is meg lehetne "jelölni" a vezért vagy ilyesmi,ezzel kapna kiváltságokat amibe beletartozhatna az is hogy csak a vezér fejezheti be a mesteri építészet épületet.....

Ezek a kiváltságos jogok egész jól müködnek a konkurens játékokban(nem írok nevet,nem reklámozom)

Így se lenne jó?
Dátum: 2010.08.12. 17:28:01
Ma sms-ben vetettem az öcsémmel magyarországon 22 öskövet,a pénzt levonta de nem érkezett meg a karakteremhez......THORWALD V4

Telefonon visszamondta a kódot és azt is milyen számra küldte az sms-t,mindent jól csinált még sincsen öskövem.Kihez fordulhatok ebben az ügyben?Tud segíteni valaki?
Dátum: 2010.08.12. 17:14:07
Lenne egy javaslatom az üzenetküldéssel kapcsolatban.Szövetségem vezére vagyok,voltam minden V4-en....(Gyémánt próba,Fekete Kéz,jelenleg SMARAGD FIGHTER))

Sok levelet kapok jelentkezésekkel kapcsolatban,tanácsokat,küldetéshez segítséget kérnek mindenkinek válaszolni szoktam de rendszeresen tiltást kapok.Aki nem tagja a szövetségnek azzal nem tudok fórumozni....
A javaslatom az lenne hogy a szövetségek alapítóit;vezéreit ne sújtsák 1 órás tiltással mert nem spamot küldözgetek...Nem akarom hogy önhibámon kívül olyan embernek tartsanak aki még válaszolni sem akar a kérésekre. Meg lehetne ezt oldani?
Dátum: 2010.08.11. 09:39:22
Én sem voltam ott és kaptam......de hamar észrevették és levették a karakteremröl.Gondolom sok dolguk van és nagy a pörgés becsúszhatnak ilyen hibák,sokan regeltek be van dolguk böven.
Dátum: 2010.08.10. 23:42:33
Köszönöm szépen! De sajna 2.szinten sem látom hogy mínuszos vagyok,addig amíg nem jön elö a csatáim idöpontja alapján portyázom.

Azért köszönöm hogy segítetek,mindenki kapott egy 10-es értékelést.....
Dátum: 2010.08.10. 11:05:06
Lenne egy kérdésem.A most indult V4-en felül nem látható hogy hány csp-m van meddig vagyok mínuszos stb,mikor fog ez megjelenni,szintfüggö hogy mutassa vagy mi?
Dátum: 2010.08.10. 10:22:55
Köszönjük,már megjelent a hiányzó elem.
Dátum: 2010.08.10. 10:12:53
Nem vagy hülye nekem sem adta be,az öskövekre pályázok én is de nincsen kérdöív!!!!!!
Egy megszokott változás nélküli V4-en ezt az alap dolgot kihagyni.....

Aki lepontozott annak gratulálok!!! Mi lepontozni való van ezen?
Dátum: 2010.08.04. 11:18:52
NO COMMENT.......
Dátum: 2010.08.04. 11:13:54
Amúgy nem kell hajnali 3-kor felkelni epikust verni...maxolt kincseskamra mellett és kimaxolt epikus szakival naponta 3-4 epikus simán leverhetö ezért is nem fogok indulni...minek arra a kis idöre...

A Gyémánt próba szövetséggel mi nem vásárolt öskövekkel nyomtuk fel az energiakristályosítót...(sajnos) mégis 5.-ek lettünk és egy hónap alatt sok epikust levertünk....ha pedig a 80 epikus a feltétel az túlságosan hamar meglesz.

Tudom miröl beszélek az elsö 30 epikust szinte egyedül vertem le(napi 3-at)....ha pedig egy egész szövetség csak epikusra fog ráállni akkor ki lehet számolni mennyi ideig fog tartani.(Elég rövid ideig...)
Dátum: 2010.08.04. 11:09:51
Hát nem fogok....az elözö jobb volt.A "faszikám" szót pedig ha lehet mellözd velem kapcsolatban,nem öriztünk együtt libát.Azt hiszem ha nem használok veled szemben ilyen "személyes" szavakat akkor visszafelé is elvárom ugyanezt.Remélem nem kérek töled sokat ezzel....

Üdv:THORWALD
Dátum: 2010.08.04. 10:58:23
Én is költök Öskövekre,de mindenki nem tudja megtenni.....Arról beszélek hogy akik direkt erre állnak össze,simán nyert ügyük lesz,aki tudja mi a dörgés az azt is tudja miröl hablatyolok.

Miért nem volt jó az elözö V4???? Ott azért egyforma esélyekkel indult mindenki....nem az epikusok voltak a mérvadók.
Dátum: 2010.08.04. 10:33:41
Na azt hiszem kihagyom a V4-et.....csak 80 epikusig tart.Semmit sem fog érni az egész 1.5 hónap alatt le fognak ennyit csapni vagy elöbb....

Ha egy szövi rááll az epikus szakira meg a tulajokra,felvesz pár építö karaktert és simán megnyeri a versenyt....ugye mondanom sem kell hogy a csupa prémiumos szövetségek lesznek csak az esélyesek.Jól el lett cseszve a szabály megint,erröl ennyit...
Dátum: 2010.08.04. 10:26:31
Kicsit lemaradtam.....Hányadik szintröl indul a kövi V4? Mert ha 1.szintröl nem érdekel,ha 50.szintröl akkor röhelyesen KEVÉS a 80 epikus.....

Végre volt egy jó pörgös V4,erre el lesz cseszve az egész
Dátum: 2010.07.15. 22:58:20
Jók a fejlesztések de az hogy megtudják mennyi az LE valakinél egyáltalán nem értek egyet a gyógyítással meg pláne nem!!! Ebböl csak "balhé lesz" nagy vihart fog kavarni.........Nekem jól fog jönni de mi lesz a gyenge építö karakterekkel??? Abszolút nem jó ez a két fejlesztés.........

Még jó hogy csak tréfa az egész Majdnem bevettem a dolgot
Dátum: 2010.07.09. 09:07:17
Lehet hogy "Sógor,koma ,jóbarát" vagy hasonló...neki mindent lehet.
Dátum: 2010.07.08. 08:30:37
Írhattok amit akartok a játék készítök csak akkor lépnek ha kedvük tartja...Olvastam egy konkurens játék fórumán egy idevágó idézetet:

-"Hasalj le,kussolj és játsz csendben tovább....."

Ha valami olyat írtok ami a csalókkal kapcsolatos néma csend a válasz,legalábbis erre a témára nem kaptam sehol visszajelzést egy topicban sem.....Ebböl annyit szürök le ha sok öskövet veszünk nyugodtan multizhatunk nem zárolnak,csak akkor ha toplistát mentegetünk amit nem tartok csalásnak csak óriási "munkának"...aki ennyit fáradozik multizás helyett azt nem kéne zárolni.

Nem eröltetem a témát tovább,inkább próbálkozom becsületes játékkal továbbra is a V4-en hátha így is top 3-as lehetek egyszer....amiben amúgy erösen kételkedem.


Többet nem feszegetem a témát
Dátum: 2010.07.07. 21:07:09
Idézet: Stardust - 2010.07.07. 20:36:47
Idézet: Snitt - 2010.07.05. 17:48:08
Tesó a világért sem akarlak megbántani, de én nyertem azt a kategóriát...ki sem szúrtam volna a dolgot, ha nem megyek le hosszúhétvégére Balatonra és nem látom vasárnap este, hogy még mindig sehol nem vagytok majd hétfő reggel azt, hogy másfél millát szedtek be 8 óra alatt, feltételezem hasonló teljesítménnyel lenyomtatok volna. Huntelar pedig multizott ráadásul annyira volt pofátlan, hogy 2 rabszolgája a mi szövinkben volt, akiket kivágtunk, mikor kiderült.


Csak nem erről beszélsz te is?


Erröl beszélek Sandman...THORWALD vagyok Tudod jól hogy nem rólad van szó Remélem így már tudod miröl is írkálok itt Te tuti nem vagy csaló amellett hogy kiváló játékos vagy segített a szövetség hogy sikeresebb lehess az epikus kincsekkel....mindenki egyért egy mindenkiért.