Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2011.04.26. 13:07:31
Nem támadhatod a karaktert, mert túl kevés az életpontja!

Minek vannak a kufár csata keresési találatai között ilyenek? Kicsit unom hogy még a klónokat sem tudom ütni...
Dátum: 2011.04.25. 09:55:15
Nem általánosítok,annyit azért értek a játékból hogy akinek több ezer gyözelem van a háta mögött annak volt miböl fejleszteni,nem ezekre a karikra utaltam...Na mindegy nem tépem a számat tovább nem vizelek a széllel szemben mert abból nem sok jó származik.
Dátum: 2011.04.25. 08:15:18
Hehe,jól le vok pontozva...a csalók is fórumoznak.
Dátum: 2011.04.25. 07:39:45
Idézet: Ariel - 2011.04.24. 11:36:01
Multizásért elsőre senkit nem zároltak még véglegesen, a 3 nap csak figyelmeztetés. Elég sokan "élnek" farm karakterekből multizás nélkül is, amit egyáltalán nem lehet kizárni a játékból. Ha én V1-en játszom, de V2-n is indítok egy karaktert, csak hogy a haverom farmolni tudja, és tömöm LE-vel, az nem multizás, teljesen legális, mégis jó kövér pókot hízlalok a haver karakteréből. Cserébe ezt ő is megteheti, és töm engem V1-en. Így ha még némi eszünk is van a játékhoz, és jó helyre költjük a LE-t, mi lehetünk a császárok alacsony szinten. Ha pedig a tömő karakter szintben nagyon túlnőtte a pókot, csak keresni kell egy átadó karaktert, akivel folytatni lehet a tömést.

................................................................
Ez az amit nem szabadna megengedni,még ha nem is sértik meg a játékszabályokat ezzel egyesek akkor is gusztustalan. A többiek játékélményét romboló dolog,azokkal szemben akik nem csalnak teljesen tisztességtelen és aljas húzás.........

Köszi a kimerítö felvilágosítást,legalább tudom miért nem sikerül soha az élre törnöm a mindenkori szintemen tisztességes és a szabályoknak megfelelö játékkal.
ILYENKOR TUDNÉK NAGYOKAT OKÁDNI..........az tuti hogy erösen visszaveszek az öskövásárlási tempóból,mi a francnak költekezzek ha a csalókat szabadon engedik garázdálkodni.Mert szerintem simán lebuktathatják öket csak nem akarják mert a pénzböl él mindenki és a tuti bevételi forrásokat nem fogják eltiltani,esetleg törölni.

Mit is tegyek ha tartani akarom a lépést a csalókkal? A fent olvasottakból leszürve kérjem meg a haverokat hogy tömjenek LE-vel?Bakker ha ezt lehet még öskövet is veszek nekik..........Hülye lennék,ennyit nem ér a játék.A haverok miatt maradok a játékban,de a RENDSZERES ÖSKÖVÁSÁRLÁST TELJESEN ABBA FOGOM HAGYNI!!!!!!!!! Mi értelme az extráknak ha a csalókat soha nem fogom utolérni?!
Dátum: 2011.04.22. 18:43:42
Hünnye,asszem igazad van. Olyan régen írtam sürün magyarul hogy az interneten látottak alapján írtam le a szót.
Az vígasztal egy kicsit hogy nem vagyok egyedül a nagyvilágban ezzel az eget rengetö óriási hibával.Csak nehogy Grétsy László is elolvassa ezt a fatális hibát mert leisszák magukat a Vágóval hatalmas bánatukban.
------------------------
Annak örülök hogy érthetö volt így is a szó amit leírtam.
Dátum: 2011.04.22. 07:50:20
Idézet: Helion1988 - 2011.04.21. 07:31:11
Idézet: ADZSI76 - 2011.04.21. 06:12:03

megfelelö
emelett
szerepéröl
külömbséget



Jujj... Vannak azért még itt hibák

-------------------------------------------
"Vannak azért még itt hibák" Hol van a pont,felkiálltójel a mondat végéröl?
Kész helyesírási szótár vagy.

1. megfelelö- A svéd billentyüzeten nincs a magyarnak megfelelö hosszú dupla ékezet.
2. emelett- Ezt tényleg elírtam.
3. szerepéröl- 1. pont ........
4.külömbséget- Ezzel mi a probléma? Pár link a google találati listájáról:

Talád meg a külömbséget 2 flash játék. Online játék. - [ Översätt den här sidan ]
Jatszd a Talád meg a külömbséget 2 online flash játékot most ingyen!
www.flashjatekok.hu/.../Talad-meg-a-kulombseget-2-1581.html - Cachad - Liknande
Cukor vagy édesítőszer - az agyunk külömbséget tud tenni... - [ Översätt den här sidan ]
Cukor vagy édesítőszer - az agyunk külömbséget tud tenni... 2010, január 16 - 22 :39 — Hírszem. A TV-ben továbbra is karcsú nőket láthatunk akik alakjuk ...
antalvali.com/hirek/cukor-edesitoszer-agyunk-kulombseg.html - Cachad
Talád meg a külömbséget 2 - Logikai Játékok, online flash játékok ... - [ Översätt den här sidan ]
Keress minél több külömbséget a két képen minél kevesebb idő alatt.
www.jatek.ro/logikai/talad_meg_a_kulombseget_2 - Cachad
keresd a külömbséget | keresd a külömbséget Játékok | Online ... - [ Översätt den här sidan ]
keresd a külömbséget,keresd a külömbséget Játékok,Legjobb keresd a külömbséget Játékok,Online keresd a külömbséget Játékok,Ingyenes keresd a külömbséget ...
game3a.com/hu/search.html?keyword=keresd+a+külömbséget - USA - Cachad
A méretet külömbséget meg lehet szokni? (22cm - fiú) - [ Översätt den här sidan ]
A méretet külömbséget meg lehet szokni? (22cm - fiú) - Válaszok a kérdésre.
www.gyakorikerdesek.hu › Szerelem, szex › Szexualitás
.............................................................

Idézet a bibliából,nem szó szerint de valahogy így szól:

"Az vesse rá az elsö követ aki maga is bün nélkül való." (bün-ékezet probléma)
Dátum: 2011.04.22. 07:26:41
Mc neked felfelé támadva nem lesznek gondjaid a gyözelemmel,de Giganticus kicsit másképp áll magas szinten míg te dözsölsz a célpontokban a szinted környékén.
Sok sikert mindkettötöknek az eventen és mindenki másnak is.
Dátum: 2011.04.22. 07:02:36
Ez tényleg szánalmasan gyenge büntetés........
Más karik ezerrel sütögetik a kutat,prémeznek,kényelmi funkcióznak.....szóval folyamatosan költenek a játékra hogy minden szabályosan elérhetö plussz adott legyen a sikerhez.
Erre tálalva minden bizonyíték és beismerés,az eredmény 3 nap zárolás.Gratulálok!
Valószínüleg az illetö komolyan költ a játékra és valami sógor-koma-jóbarát lehet......
Ha pedig nem ez van és tényleg 3 nap jár érte ha,ismétlem ha lebukok....akkor simán megtehetném én is 3 napot megér pár százezer esetleg millió LE.
Ez a büntetés egy vicc,a szóban forgó karaktereket véglegesen törölni kellene.Ha az illetö játszani akar hát újrakezdi a játékot.
Ez teljesen úgy jött ki hogy meg van jutalmazva a multizó "játékos társunk"...... 3 nap pihenö után továbbra is élvezheti a jogtalanul megszerzett elönyt és újra próbálkozhat ezúttal okosabban csinálva a dolgait.
-------------------------------------------
Szóval amíg ilyen csekély büntetések vannak mindenki multizzon csak nyugodtan....ha fizettek a játékért még el is nézik nektek.
Dátum: 2011.04.21. 16:30:31
Sziasztok!

Van egy kari aki rendszeresen megtámad ahogy kijövök 15% alól.Ez nem is jelentene problémát mert nem hagyok magamnál túl sok LE-t pont az ilyen esetek miatt.
Amit nagyon furcsállok hogy sosem várom meg hogy magától töltödjön fel az épem,mégis 1 percen belül megtalál az ipse.Az összes kémkedését rám lövi el? Nem hiszem hogy ezt tenné,hogy a jó ....-ba szagolja ki hogy mikor gyógyítom fel magamat mert minden vadászatnál más és más szakaszokban szakítom meg a 15% alatti idömet.A toplista se azonnal frissül,piszok gyorsan el szoktam fejleszteni a lét,felgyógyítom magamat portyázok párat aztán leüttetem magamat az epikussal....erre fel ezen röpke idön belül mindíg betámad és elvisz pár 100 LE-t.
Valakinek van valami magyarázata erre?
Mert ez nekem egy cseppet gyanús,szerencséje lenne csupán vagy valami más?
Dátum: 2011.04.21. 06:12:03
Persze,ha megfelelö emelett a többi tulaj és szaki fejlesztése....itt a küldikben játszott szerepéröl volt szó ha jól olvastam.Persze vannak portyás küldik is de ott eleve mindenki a hozzá képest full gyengéket üti hogy elsüljenek azok a kritikusok,kifeküdjenek az állatok stb-stb.
Szóval eleve 30-al nagyobb? (Meg a 2-500-as TÖ+SZÖ külömbséget ne is említsem.)
Dátum: 2011.04.20. 16:36:04
Ne is mond............
500 CSP-t vadásztam el mire meglett a 15 apró,jelenleg a 15 kisebbet gyüjtögetem.
Dátum: 2011.04.20. 14:54:34
Figyu,annyi a közepes szinten lévö alacsony tagszámú szövetség a V3-on hogy értelmetlen dolog egy új szövit indítani ha alacsony szintü is vagy.Feleslegesen építed el a sok LE-t egy már létrejött kisebb vagy közepes szövibe való belépés sokkal jobb döntés.

Kivéve ha "magas" szintüként epikus kincseket akartok könnyen szerezni,akkor célszerü felrántani egy új szövit erre a célra.2-3 kari simán megfelel erre a célra.
Dátum: 2011.04.19. 21:13:27
Lehet hogy ti tudtok,de nem hiszem hogy mindenki ilyennel szaladgál.Bízom benne hogy se perc alatt meglesz a 400 gyözelmem.....tökmindegy melyik kufárnál leszek.
Dátum: 2011.04.19. 16:59:57
A portyások sem járnak rosszul szerintem.A levadászott CSP-ért EP-t kapnak portyázhatnak ezerrel, ez nagyon sok portyalehetöséget jelent és mivel mindenki kap LE-t a gyöztes portyákért nagyon kevés lesz az olyan karakter aki apránként elköltögeti az LE-t.Ugyebár 15% alatt nem portyázhat senki sem........akkor meg mire vártok? Itt az aratás ideje célpont lesz böven.
Dátum: 2011.04.18. 18:42:15
Az event indulásakor,szerintem elöbb nem nagyon.
Dátum: 2011.04.18. 14:37:00
A siralmast alacsony szinten értem,játszottam a V3-on olyan régen indult világokon csoda lenne ha erös aktivitás lenne alacsony szinten.Egy szövitársam beregelt az 5. világra addig dicsérte amíg decemberben beregeltem én is.
Nincs VF,a szövetségi 100%-s bónuszhoz szükséges a szövetségi átlagépítés fele minimum.
Tehát a szövivámpírok nem tudják kihasználni a szövetségek adta lehetöségeket ha nem építenek folyamatosan.Nagyon bejön nekem az új szerver december óta 47.szintre léptem mivel az új karik bónuszt kapnak a TP-re és LE-re.Az egyik újrakezdö tagunk 2.5 hónap alatt 26.szintet lépett.
Szóval töröltem is egyböl a V3-as karimat amúgy is bazi lassú volt a VF-es taktika miatt,itt van "élet" és pörgés......
Dátum: 2011.04.18. 14:09:25
Melyik világon játszol?
Ha a V5-ön akkor mivel akik mostanában regelnek 100% bónuszt kapnak TP-re és LE-re egyaránt akkor mindenféleképpen nevezz be,mert lesz ellenfél böven ha szinteket lépegetsz.Szerintem a klónokat is azért rakták be hogy minnél több ellenfele legyen az eventen résztvevöknek.Azt hogy a többi világon mi újság alacsony szinten azt nem tudom de gondolom siralmas a helyzet aktivitásban.
Dátum: 2011.04.17. 08:32:30
Mivel még bug nélküli event még nemigen volt,azt hiszem "hozzászoktunk" az ilyesmihez.A játék története tele van ilyen esetekkel és még mindíg nyomatjuk,az eventeken megszereztük amit szerettünk volna.Visszaolvasva a fórumot tiltakozás is van böven ezért s azért,ez is egy hagyomány ha nektek ez jó hát tegyétek nyugodtan.Ha lesz bug ha nem én nyomatni fogom,utólag így is úgy is korrigálnak minden hibát.
Dátum: 2011.04.17. 07:52:29
Hagyjuk már ezt jó?
Az event alatt lesz még hétvégi nap meg május elseje stb-stb....... Ha mindíg az ilyen napokat néznénk,meg az összes vallási ünnepet is számításba venné a JV minden M.O.-elöforduló vallásból; akkor nem sürün lennének ilyen események.

Aztán meg milyen lemaradásról beszéltek egyáltalán,akik rekordokat akarnak döntögetni azok a csp-n felül a pp-ket a kronokompal pillanatok alatt el tudják löni,utána meg azon izgulnak mikor töltödik újra.
Ez egy játék akkor nem tiltakozik senki amikor mikuláskor,karácsonykor meg mit tudom én mikor ajándékokat kapunk;olyankor ünnepek-hétvége ide vagy oda érdekes módon rögtön oda tudtok ülni a gép elé.....
-----------------------------------------
Kíváncsi leszek a szülinaposok és a névnaposok akiknek az event ideje alatt lesznek ezek az ünneplésre alkalmas napok mikor fognak tiltakozni.
Ezt valami viccnek szántátok?
Még mindíg ott van a "c" betüs dolog.