Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2011.11.19. 15:49:48
Ezek a szakértelmek egyénileg választhatóak a taktikáknak megfelelöen kedves kolléga...
Ez a világokon érvényben lévö szabályoktól függ ki mit fejleszt. 60.szint alatt a régi szervereken adott a térkifordító,ezen szint felett pedig ki ki döntse el hogy mit áldoz be vagy sem egy eventen az AF-ek közül.
Az egyik event ennek fekszik a másik pedig annak és van egy ami teljesen lutri.
Szóval minden eventen van egy olyan dolog ami jobban fekszik valamelyik irányzat képviselöjének.
Dátum: 2011.11.19. 15:05:22
A V5-s karim az elözö ilyen eventen egy jutalmat szerzett,az is egyes fokozatú volt. Ha eröltettem volna a szakizás rovására megy. De ez így van jól... Szakiztam tovább és a többi eventen már a maxos jutalmakat szereztem be.
1 év alatt 79. szintre jutottam. Az eventeken annyit fektettem be ami megérte az én szemszögemböl.

Fújjuk itt a magunkét,de egy tuti:
Mindenki máshogy játszik,minden vélemény 100%-ig "megállja" a helyét ha a saját stílusát terjeszti elö.
Az eventek soha nem fognak mindenkinek maradéktalanul megfelelni. Nekem a Langrador és a Kufár event ami aranybánya.

Nem fogok többet panaszkodni... Nem lehet mindenki Craslorg,Birka,Ariel és bocs mindenkinek akit kihagytam.
Mindenki nyomatja ahogy a tehetsége és játék tudása engedi... Ez benne a szép!
Dátum: 2011.11.19. 07:14:32
1.Megvannak a maxos jutalmaim,ha legyözik a Xenókat ha nem többet nem feccölök bele.

2. A vadászathoz nem kellenek italok,50 gyözelemhez kell némi ép és vp ha arra költöm a lét amit az ismételhetö küldetésért kapok minek nyomjam el ott?! Ott vagyok ahol a part szakad.
Gyorsabban el lehet tolni? Nem sietek sehova!

3. Cras és 1-2 emberke mondhat amit akar,sokkal jobban jövök ki ha a csp-t vadászatra használom el mint az eventre.
50 csp-s eventböl kb 100K LE-t kaptam eddig maximum,ezt az összeget sajtolás nélkül 30-35csp-böl megszerzem vadászatból.

Na ezért,az ismételhetö küldetést meg mivel neki álltam pár száz csp-t ledurrantani gondoltam berakom.

Így már érted?
Dátum: 2011.11.18. 21:23:43
Ejts el 15 kisebb méretű szörnyet!
Küldetés állapota: Eddig 12 kisebb méretű szörnyet vadásztál le.

400 csp-böl
Dátum: 2011.11.17. 22:12:42
Hogy találtad ki ??? Azt hittem nehéz lesz hogy csak a kezdö betüt adom meg!
Dátum: 2011.11.17. 21:44:34
3 hét... ez tuti! Annyi volt a múltkor is. Túl erösre voltak állítva a Xenók meg ünnep is volt. Volt hosszabításra ígéret de nem volt rá szükség. Lehet hogy nem jól emlékszem... Aztán jött a nagy mágus "B"-vel kezdödik a vezeték neve... csinált egy hókusz-pókuszt és a Xenók spanyol náthát kaptak a csapdákkal együtt...
Dátum: 2011.11.13. 11:08:00
Nem ez a baj,hanem hogy sokat kell beletolni...
Vagy legyen több egység a maxos jutalom vagy kevesebbet kelljen tölteni összeségében a csapdákba.
Valaki írta hogy még 2/3 hátra van. Úgy tudom 3 hét az event nem pedig 1 hónap. A V5-ön talán meglesznek a csapdák 50% felett vannak,minden elismerésem azoknak akik egy "cserkész medálért" 17000 egység felett építkeznek!

1-2 szövitagot aki a taglistánkon nem jeleskedik építésben megláttam a toplistán az eventen...
Na ki is borult a bili egyböl és megkérdeztem hogy egy "sz@ros" medálért jobban tekernek az eventen,mint a szövetségben?!
Dátum: 2011.11.07. 21:22:22
Mint a többiek is írták elég a buzogány meg a vaku... Még csak le sem kell gyengítened magadat,elég ha nálad jóval erösebb karikat támadsz. Ez maximum 5 perces küldetés,bár mindegyik ilyen könnyü lett volna.
Dátum: 2011.11.07. 19:59:45
Hát nem tudom,de az egyik szövi társamnak van és csúnya sebzéseket osztogat a nagyobb,erösebb karik állatainak. Sokszor 3K sebzést is...
Dátum: 2011.11.04. 15:08:21
Nálam is ez volt,nem is eventezem csp-böl többet, elkezdtem vadászni inkább 30%-al simán több bevételem volt 100CSp összehasonlításban. 200csp ment az eventbe,jól ráfizettem vele. Szépen lassan pp-böl elérem a maxos jutit aztán részemröl ennyi az event.
Látjátok ennek is meglett az eredménye,játszottam már Popey kollégával az elözö szervereken is. Rendesen szokott áldozni öskövekre,a nyilvános kivesézésel most egy vevövel kevesebb ha tényleg töröl...

Még jó hogy van ez a topic itt a fórumon... ugye milyen hasznos és építö jellegü?
Nem is értem miért nem lett törölve akkor amikor létre hozták?
Topic neve: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
Nyitó hsz: "Figyelem, célzottan fikatopik!"

Mi ez ha nem rosszindulat? Ez egy bunkózó topic,nem kell finomítani a dolgot! Ahelyett hogy kiröhögjük öket,lehetne kijavítva visszaküldeni a levelet vagy nem reagálni rá.

Az úgy nevezett "nem bénák" a szánalmasak akik unalmukban nyilvánosan égetik a többieket!

Nincs jobb dolgotok? Én is kaptam Popeytöl meghívást meg egyebeket... Nem szaladtam ide,hanem tanácsokat adtam neki,amit szépen megköszönt.
Dátum: 2011.11.03. 08:38:21
Az AF tulajokat én is ismerem... nem véletlenül 60-as az EH-m. A V5-ön meg nincs térkifordító,epikus kincsekben sem szenvedek hiányt.
mod: Az EH arra jó hogy ha nem küldizem bazira megérje a kicsiket verni,saját börömön tapasztaltam a dolgot és már én is ezt csinálom. Amióta bejött a nerf nem nagyon éri meg kicsiken küldetésezni,de megoldom a dolgot.
Dátum: 2011.11.03. 07:12:08
Jó kis információk tárháza vagy,az akkori válaszaiddal azt sugalltad hogy jobban is járhatok ha egyböl váltok. Még jó hogy nem dobtam ki az ablakon a pp-ket hanem elllöttem inkább. Kivárom ezt a pár órát aztán kidobom a 80 pp-t amit kapok öszesen. Sehogy se éri meg a 30 PP-s beállítás az eventen. 50LE/TP fixen marha kevés ennyi már a vadászatból is összejön ha sajtolok is.
Dátum: 2011.11.03. 07:03:07
A csatában összesen 7654 sebzést okoztál, és 824 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1824 lélekenergia és 38 TP! (100-as kreativ 60 EH-val)

Sajnos az jár.... Marhára nem érte meg váltani,Cras-nak üzenem hogy nem volt jó ötlet a részéröl.
15 pp-n jobb arány jön ki inkább lekakilom az ismételhetö küldetéseket!

Csak az a szar hogy a váltási tanács miatt most várhatok mire visszaválthatom a PP beállítást!
Még egyszer köszi!

Legközelebb 32 óra múlva változtathatod meg a portyapont-beállításokat.
Dátum: 2011.11.02. 15:18:24
Kávé,szotyi és 3 napi hideg élelem a büfében,ha elfogyna ne várj tovább.

Egyébként simán megvan minden infó,az egyéb menüpontnál meg a wikin és nem utolsó sorban itt a fórumon. Csak kicsit keresgélni kell.
Az építési egység nincs részletezve. Ezt úgy derítettem ki hogy turbóztam az építést megnéztem egy építés után mennyit nött az építési egységem és már ki is számoltam mennyit kell kattintani a maxos építési jutalomért.
Dátum: 2011.11.02. 15:14:02
Na hogy erre nem gondoltam. (Homlokára csak a manus!)
Még jó hogy a kufár eventen nem volt ilyesmi,érdekes módon akkor nem volt érvényes ez a szabály az eventen. Most miért?
Dátum: 2011.11.02. 15:07:45
Akkor fura,nekem a pp-böl mükszik.
Dátum: 2011.11.02. 15:04:36
Azt csodálom hogy az állatos kategória résztvevöi még nem panaszkodtak.
250 gyözelmem van eddig és jó ha 3000 épet sebzödtek két szint lépés alatt az 50.szint feletti blökik.
A Xeno 1 épet sebez a másodlagos varival,most tuti idegesek azok akik direkt erre idomítottak be 8-10 állatot.
mod: Jah és 10%-os sebzés mellékhatású varival van a Xenónk... 2000 sebzésre is 1 a másodlagos,nekem jó mert bírják a blökik.
Dátum: 2011.11.02. 15:01:18
Jó a kérdés! Simán 10 pontos... ahogy régen olvastam a fórumon: Mikirandom