Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2012.04.21. 10:33:22
Az ilyen képletekhez kicsit "buta" vagyok. Régen jártam suliba...
Egy ideje állandóan ez van, 10-15K LE ingadozás van a szerencse növelésnél.
Dátum: 2012.04.21. 10:26:44
A szerencse növeléssel lenne egy kis észrevételem.
Egyszer 88 K, utána 105 K és ezután megint 89 K LE-t írt a karilapomon ahhoz hogy egyel megnöjön a szerencsém.
A következöhöz pedig 93K LE kell.
Random szerüen megy a szerencse tulaj növelése?
Mi volt ez a 105 K-s tétel?
16 K LE-vel le lettem húzva vagy mi?!

Hogy is van ez kérem??????

Mindig annyit rakok egyszerre az építésbe amennyi szükséges a szerencse növeléshez.
A növekvö/csökkenö tendencia kicsit zavar, föleg úgy hogy a szerencse költség csökkentö cuccaimat használom minden építésnél.
Dátum: 2012.04.21. 09:49:34
Ez mit is takar bövebben kifejtve? Kíváncsivá tettél...
Dátum: 2012.04.21. 08:44:21
Hát azért ez egy kicsit egyoldalú háború lenne nem?
Mivel nagyon kevesen szaladgálnak 100%-os fertözéssel, ennek hiányában nem tudnak vissza támadni.
Hogyan képzeled az ilyen háborút a saját hordád szövetségei ellen akik még csak vissza sem támadhatnak?
Elégedj meg azzal hogy a szöviden kívül az összes karit támadhatod. Portyás kariknak ez igen csak jó táp lehetöség.
Dátum: 2012.04.21. 08:39:49
Azért mert inaktív szövetséget támadtál meg. Ilyenkor teljesen mindegy mennyivel vezetsz. Ha az ellenféltöl senki sem támad vissza 3 hét után automatikusan döntetlennel végzödik a háború.

Máskor válassz körültekintöbben ellenfelet.
Dátum: 2012.04.20. 16:26:50
Jaja, sokan vagyunk ám kevésbé szerencsések.
Már alig várom a jövö hétre ígért kudarc pontosdi életbe léptetését.
Legalább kapnék valamit a kerékre költött pár zsák kavicsért.
Dátum: 2012.04.20. 16:22:10
Hát ha visszább is olvasnál láthatnád hogy az AH-ról van szó...
A bérlet az eventböl kéne hogy kiessen, hogy dupla áron adhassam el a cuccaimat. Mivel még nincs 300 dukátom...
Dátum: 2012.04.20. 15:48:26
Még nem esett ki a bérlet...
Dátum: 2012.04.20. 15:14:21
56, hmmm... Ez bazi kevésnek tünik nekem. Megcsináltam/csinálom a kavicsos küldiket a sisakost is csak azért váltottam ki mert eszem ágában sincs 10K LGY-t elpazarolni inkább 15 kavics...

Mindegyik küldi meglesz, illetve a szerencsekerék még sötét ló.
Ritka vagy ultra ritka cucc, erre vajmi kevés az esély. Szinte nulla!!!

Így ha pechem lesz ezzel a 2 küldivel ugrik a templom meg a sok LE/kavics amit beletoltam s fogok még.

Cras nem tudnád valahogy kibulizni az AH-s küldi megkönnyítését? Az 56 lehetöséghez képest szerintem sokkal több karinak kéne licitálni az AH-ban.

Vagy cseréljétek ki nekem Miklós valami ösköves küldetésre... Már ha lehet. A Random miatt nem szeretném megszívni a ...
Dátum: 2012.04.20. 14:45:51
Neki fogtam a templomnak én is, bár nagyon nem akaródzott.
Arra azért kíváncsi lennék hány darab tárgy fordul meg a 28 nap alatt az AH-ban srácok...

Mindenkinek nem lesz erre lehetösége...

A kerek 300-as licitet kicseszésnek tartom, nem lehetne ezt kicsit változtatni?
Pl. ne 100-al osztható legyen a feltétel hanem 300-tól felfelé számolná be a küldetést.
Mindig veszek valami apróságot örülök ha a 300 összejön, nemhogy ennél több. 15 kavicsot már elköltöttem az elsö dekrétumra ( sisak ) . Nem nagyon akaródzik nekem kidobni megint 300K LE-t vagy 30 kavicsot...
Dátum: 2012.04.20. 13:14:44
.
Dátum: 2012.04.17. 06:16:11
Lehet választani "közepes" epikusokat is Biri. A szövi tagjai gondolom nem vakok ki lehet írni hogy nem kéne kivégezni.
Tudtommal regenerálódik a kicsike... 1 napon belül mindenki meg tudná csinálni az epikus részét ennek.

A vadászat sem akkora csöd már, amióta a te közremüködéseddel kaptunk +30% LE-t a vadira és bejött 10% AF-böl is. Ez utóbbit csak az EH-sok kapták az elöfeltételeket nézve.
Igaz ez még messze elmarad a VF-töl, de most már viszonylag türhetö LE-t lehet szerezni.
Dátum: 2012.04.16. 19:23:02
Én se tolom, legalább a sok fanatikus majd gyengül egy kicsit körülöttem és kevésbé vernek majd agyon a késöbbiekben... Ennyi haszna legalább lesz a dolognak felém.
Dátum: 2012.04.10. 15:04:26
Kávét esetleg?
Ha már megkérdeztek válaszoltam...
Piszkosul nem érdekel hogy téged ez mennyire untat. Nem érdekel a linked a téma amit rendszeresen elövezetek egy ideje az ebbe a topicba való. Addig fogom csinálni amíg konkrét dolgot nem olvasok az erre illetékesektöl.
Tehát ha esetleg egy hét múlva megemlítem megint, piszkosul nem fog érdekelni hogy titeket érdekel e vagy sem.
Vili?
Nem nektek szól hanem annak aki csendben marad és csak "bizonytalan igérettel" akar elcsendesíteni engem/minket.
Dátum: 2012.04.10. 14:45:56
Nem hisztiztem... Miért is?
1. Nem ismertem a megnyerhetö cuccok "arzenálját", ha tudtam volna a b.d.s életben nem veszek bérletet...
2. Az mellett voltam a fejlesztés megjelenésekor hogy ne vegyék ki a tápos jutalmakat. Vissza is olvashatod.
3. Most is csak azért jár a szám mert nem voltunk idöben/kellöképpen tájékoztatva arról mik is a "nyeremények".
Úgy érzem meg voltunk vezetve, igaz nem volt kötelezö egyböl a kufárhoz rohanni és megvenni a bérletet.
4. Az akkori véleményemet azoknak az infóknak a tudatában amikkel akkor rendelkeztünk a kerékröl ma is fenn tartom Tigristappancs. Aki a fönyeremények miatt törölt az ...
5. Az igéret miatt sajnos kényszerhelyzetben vagyok és muszáj vagyok tolni az ösköves pörit ha akarok valamit az eddig belefeccölt pénzemért. Csak nagyon elhúzódni látszik a dolog... Templom,Langrador.

Szóval úgy érzem most hogy már kezd kibukni hogy mekkora bóvli a szerencsekerékkel pénzért játszani, akkor a vezetöség igyekszik ezt a kompenzációt minnél késöbb bevezetni. Hadd jöjjön a pénz addig is... majd kaptok valamit. Ha mást nem majd térkapu stimulátor 3 TKP-s csomagolásban.
Lehet hogy csak én látok a dolgok mögé és itt a nyereményekkel úgy van intézve a dolog hogy lépjük a szinteket, ami újabb vásárlásra késztet minket. A térkapu stimulátor meg az ilyenek miatt a kudarc pontosdi sem lesz kielégítö.

Ha egy jobb relik esetleg kiesik, akkor "elégedetten" hagyom abba a pörgetést lóvéért. Tuti hogy nem éri meg hosszú távon a kudarc pontosdi életbe lépése után sem.
Dátum: 2012.04.10. 11:23:45
Petya téged csak akkor támadlak ha éppen másokat nem tudok...
Dátum: 2012.04.10. 10:28:06
Quellon:

Neked még annyi hozzá füzni valóm van a válaszodhoz, hogy a köztársasági elnököt sem levélben bombázták a lemondásért. Nem politikai jellegünek szánom ezt a hasonlatot.
A fórum arra való hogy nyilvánosan megtárgyaljuk a dolgokat, mi tetszik és mi nem. Nem vagyunk egyformák...
Attól hogy némelyik HSZ-re válaszolunk, az nem jelenti feltétlenül azt hogy nekünk szólt a dolog...
Dátum: 2012.04.10. 10:13:04
Petya, tudod jól hogy nem a könyvért megy a rizsa a részemröl. A nyereményekkel van a bajom, csupa eröforrás jellegü dolog amit megkapok ingyen is. Ha kiesik valami kritikus meg egyéb az mellé jön a TP is.

Jól ki van találva az egész. Senkinek nem esett még le hogy TP tömös dolgokat nyomnak többségben nyereménynek?
Ezt ha elhasználjuk elösegítjük a saját szintlépésünket, ezzel nincs is gondom nekem soha sem elég a PP/CSP/TKP még maxos szakik és prém mellett sem.

Többet vártam a szerencsekeréktöl, semmi olyan dolgot nem nyújt amiért megérné kidobni ennyi kavicsot.
Csak azért tolom a kavicsot mert ígéretet kaptunk arra hogy a kudarcokért kapunk valami kompenzációt.
Ahogy ez megtörténik a kavicsos pörit abba fogom hagyni és ezt szerintem nagyon sok ember fogja utánam csinálni.

Nem volt eddig sem kötelezö csinálni, de Miklósék is elismerték a kompenzációs igéretükkel hogy elcseszték a kereket abban a formában amiben elénk tárták.,

Bocs ha nem ígéretekkel akarok jól lakni...
Dátum: 2012.04.10. 09:49:54
Már vártam mikor jössz beszólni meg oltani...
A minimális igazam az az hogy 150+ erre ráfordított kavicsért még nem kaptam semmi olyat, amit ingyen meg nem lehetne kapni.
Engedtessék meg hogy kifejezzem a nemtetszésemet annyiszor ahányszor akarom.
Pár emberkének igaza volt anno, hogy kidobták ezt a dolgot semmi infó nélkül. Kicsit nem abban az irányban sült el a dolog mint amire szánták.
Kaptunk valami igéretet hogy egyszer majd ha lesz idö akkor bevezetik a pech pont dolgot.
Ez nekem annyit jelent hogy húzzák az idöt, hogy továbbra is hányjuk a pénzt egy félre sikerült dologba.
Ez egy élesben menö dolog, fizetünk érte. Én személy szerint elvárom hogy kapjak valamit a pénzemért. Csupa eröforrás jellegü dolgot "nyertem", ezt eddig is megkaptam a játékon belül.
Türelmetlen vagyok?
NEM, kedves kollega... CSAK HATÁRTALANUL CSALÓDOTT!
Dátum: 2012.04.10. 09:13:56
Elolvastam Cras... Jó dolog az új fejlesztés, de ha már a kerék élesben és keményen kavicsért megy nem ártana ha mielöbb lépnének ez ügyben.