Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2013.04.05. 15:34:57
Persze... A reikvia kupon az már neked semmi...
Alacsony szinten vagyok én is, nekem az a +10 darab igenis elöny a környezetemhez képest. Szerintem sokan megveszik és sok "kicsi" sokra megy alapon hosszabb távon nagy elönyt lehet belöle kovácsolni! Persze ha bírja valaki bukszával...


Feltételhez kötném ezt is mint a szerencse kereket! Napi X TP szerzés nélkül ne lehessen megvenni a dolgokat! Aki nem csinál semmit az csak belépeget és egy helyben csücsülve vásárolgatja a tápokat!
Dátum: 2013.04.05. 15:21:00
A pálca csak egy dolog, engem inkább ez a napi 5-10-20 kavics stb plusz költség idegesít kicsit...
Nem lehetne csak heti 1 tétel?
Most már ez kicsit kezd túlzásba menni. Tudom hogy nem kötelezö vásárolni de aki ad a karijára valamit és nem teszi, az lemarad/hat/ !

Kezdem azt érezni hogy emiatt abba fogom hagyni. Elég sok kavicsomba/pénzembe fáj a játék... De ez már kezd túlmenni egy bizonyos határon!

Aki sokat akar markolni az keveset fog...
Dátum: 2013.04.03. 15:37:34
Jó sok mindent össze-vissza írogatsz... Olvasd már át hogy honnan hová lehet átmenni! Vagy igyál még egy kávét és utána fuss neki annak még 1x, amiröl szó van itten!

Luxus? Bérböl és fizetésböl éltem még magyarban pár éve, 2-3 disco alatt elköltöttem egy mostani 1600 ösköves befizetés árát. Annyiból meg ami átváltozik elvagyok fél évig.
Bár elismerem mostanában kicsit nehezebb spórolni, söt a nincsböl nem is lehet. De akinek netre még tellik, azt nem féltem...
Dátum: 2013.04.02. 12:46:01
Nem bizony...


7649 karakter van a V3-on... Ebböl bö 500-an neveztek a térképre!
Ha a fele inaktív karit törölnék a francba, akkor is maradna böven inaktív kari!
Dátum: 2013.04.01. 10:48:43
A mai dáum mond neked valamit ezekkel az új fejlesztésekkel kapcsolatban?
Dátum: 2013.04.01. 10:47:15
Dátum: 2013.03.31. 23:56:13
Hát az amit kap az ember nyereményként már tényleg nudli! A sok fejlesztésnek köszönhetöen a költségek megemelkedtek ha az ember minden funkciót felhasznál a gyözelem érdekében. Ezért cserébe nem kaptunk semmi motivációt ami jobban ösztökélne a száz kavicsra meg a medálra. Kellenek a relikek meg egy halom fizetös funkció a gyözelemhez. A kiskapu miatt felemelte Miki a relikek árát 250 kavicsra hogy ne "ingyen" kapják meg a másik világokon levö karakterek a dolgokat...

Már nem játszom az 1-es szintröl indulón jó ideje, a befektetés most már horribilis a nyereményhez képest. Ezért nem ölök pénzt és idöt a V4-be...
Jól mutat a dicsöség medál, de ez már nudli a 100 kaviccsal együtt. Ezért csökken szerverröl szerverre a létszám...
Sokszor elmondtuk, de úgy látszik nincs aki meghallja!
Dátum: 2013.03.27. 15:25:23
Nem semmi...
Végre valami izgis! Igazából az a sejtésem hogy ez egy teszt szerü dolog lesz. Az esetleges népvándorlás után megállapítják melyik szerverre mennek a legtöbben, aztán összevonják a 3 szervert az adott világ szabályai szerint. Sokkal kevesebb az atív játékos mint 1-2 éve, kevesen vagyunk 3 szerverre. Ez egy jó megoldás és nagyszerü kihívás lehetne!
Egészen okos dolog, ha ez megtörténik csak az aktív szövetségeket és karaktereket vonnám össze. Esetleg még az inaktív karakterek 10%-át a küldizöknek.
Csak azoknak lenne nagy szívás akiknek mindhárom világon van aktív karaktere.
Dátum: 2013.03.25. 14:54:48
Majd azt mondják templomozz és gyüjtsed a relikvia kuponokat. Meg a többi eventen is választhatod... Az a sejtésem hogy be kell majd elégednünk ezzel a válasszal!
Dátum: 2013.03.25. 14:34:58
Gondolhatod... Egyértelmü lenne a befutó és nem tolnák az emberkék az eröforrásokat szinteket lépve... Ugye ez pedig nem lenne jó a BEHO-nak!
Jól el***ták!
Dátum: 2013.03.25. 14:32:38
Nem volt jó húzás, az egy évvel ezelött indított vagy frissebb kariknak messze nincs még platina fokozatuk a régi relikekböl!
Megint csak a nyakunkba lett zúdítva valami...
Eddig csak-csak elindultam a relikekért, de most tele lett a hócipöm... Ezt az eventet elkerülöm, eddig is lutri volt... Most meg kivettétek a relikeket a kicsiket megszivatva!
Ez volt a legrosszabb event, most még rosszabb. Nem köll pálcát venni, inkább a landragórra koncentrálok, ez egy kalap x*r így...
Gratulálok!
Dátum: 2013.03.20. 21:03:09
Magasabb kezdöszinttel csábítóbb lenne a szövis V4, 150-160 epikkel is meg lehetne elég keményen izzadni. Garantáltan nem az az egy csapat lenne csak esélyes. Az 1. szintröl induló unalmas már nagyon. Ez a 20 före csökkentés egymagában semmi, ezt már mondtuk akkor is. Esetleg a jutalmazást lehetne már feljebb vinni, esetleg bövíteni új dolgokkal!

A 100 öskö karcsú!!! A felét sem fedezi annak amit az ember rákölt egy karakterre minimum szinten. Prém, felszerelések, relikviák, familárisok, szerencsekerék, templom, feladatok...
A fizetni való dolgok tárháza bövült, de a jutalom az maradt ugyan az... Ez az ami nem kóser!

Nem akarnak az emberek a gép elött görnyedezni jóval kevesebbért mint amit ráköltenek... Nekem ne az átlag karikat hozzátok fel, nagyon jól tudjátok hogy sokba van az ilyesmi. A jutalom nevetséges, az elején még tömve volt a szerver mert újdonság számba ment.

Nem ér annyit az egész hogy ilyen "pitiáner" jutalomért toljuk!
Dátum: 2013.03.20. 20:25:58
Unalmas lenne a 60-ról? Akkor az egyes szintröl induló micsoda? Olyan kevesen játszanak ott hogy az egyenesen lehangoló. A 20-as létszámmal is csak 2 szövi fog érdemi módon versengeni. Nekem a legutóbbi volt az utolsó, többet nem fogok ott indulni az tuti. Sokkal több fantáziát látnék egy magasabb szintröl induló szövetségi versenyben.
Dátum: 2013.03.20. 20:21:42
Pedig volt rá példa... Ezért jött be oda is a vortexcsapás játék közben. Folyamatosan cserélték egymást.
Dátum: 2013.03.20. 19:49:35
20 ember.... Ez okés is lenne! De marad a 80 epikus?
Így az lesz hogy "bérelt építökkel" fognak dolgozni 2 x 20 napig, az utcsó idöre pedig bejönnek az epikverök. Ha csak a létszám változik akkor nem értetek el semmit... Söt, még kevesebben fognak játszani mert ha kiteszik az építök felét akkor nem kapnak jutalmat.

Magyarul ezzel csak el van cseszve az egész...
Mi lenne ha inkább törölnétek az egyes szintröl indulót és 60. szintröl indulna a szövetségi szerver is 150 legyözendö epikussal. Maradhatna a 35-s taglétszám, garantáltan többen játszanának.
Dátum: 2013.03.18. 14:19:29
Idézet: Helion1988 - 2013.01.12. 19:55:16
Idézet: DOMAKUTYA - 2013.01.12. 19:28:46
JAVASLOM AZ EPIKUS KINCSESLÁDA FELVÉTELÉT AZ AUKCIÓS HÁZBA!


Javaslom a kisbetűvel írást a fórumra!



Miért, tiltja a törvény?
Ugyan úgy olvasható mint a többi szöveg... Söt akinek kicsit rosszabb a látása, annak direkt elönyös a nagyobb betü amikor olvas!
Dátum: 2013.03.04. 15:32:13
Arya Stark - 47. szintű végzetúrnő V3

3x-os bajnok, így eventezik:

SK : +93 Erő, +111 Támadás, +68 Védekezés, +124 IQ, +71 Taumaturgia




Ennyire félteni azt a statisztikát...
Dátum: 2013.02.27. 06:27:30
Az hogy sejti K kevés... A görög mitológiát olvastam anno mert kapcsolódott a tananyaghoz. De ne is haragudj, a hárpiáról mint állatról egy természetfilmben hallottam elöször tök véletlenül. Az iskolában még véletlenül sem került elö ez a név biológia órán. 30-40%? Ne röhögtess... Ha Lan és Cras tud valamit azt az egész világnak kötelezö... Sok sok emberrel találkoztam életemben, beszélgettünk sok mindenröl, de a dél amerikai hárpiáról nem beszéltünk soha, sajnos nem tudtunk róla. Nekünk hiányos a tudásunk , a görög mitológiánál nem tudtunk tovább fejlödni...
Az hogy használjuk ezt a szót az "asszonyokra" az nem dél amerikából maradt ránk, hanem a mitológiai szörny az alapja. Az emberek minimum 50% emlékszik erre vagy tudja. Szerintem te itt keversz valamit Cras a %-s megállapításoddal.
"sejti"
Dátum: 2013.02.26. 19:24:22
Petya, 10-böl egy... MO-n ez 1 millka embert jelent, nem azt mondtam hogy senki sem tudja ezt... Tudtok ugye számolni?
Dátum: 2013.02.25. 20:47:48
Létezik ilyen madár az igaz, viszont egyben mitológiai lény is... A Hárpiáról mint madárról nem tanultunk soha az iskolában. ( A mi idönkben ) A kérdés speciális akármi miatt nem mehetne át az értékelöknél... A kérdés ilyen szempontból rossz!
Magyarországon 10 emberböl 9 tuti nem tudja hogy van ilyen madár...