Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2013.04.30. 21:28:08
Ez már tényleg durva... Viszont azt írta Miklós hogy a Landin mindenképpen kaphat egyet az ember, úgy hogy nem kell elhasználni azt ami van.
Dátum: 2013.04.30. 20:41:19
mod: Tárgytalan, a böngészöm frissült és azóta nem jó. A Firefox-al müködik rendesen.
Dátum: 2013.04.26. 13:00:08
Na ezzel kellettvolna kezdeni... Így már van valami kis alapja. Küld el az ÜSZ-re, ha jogos kizárják. De én megvárnám mit mondanak.
Dátum: 2013.04.26. 12:47:48
Tudja hogy aktív vagy, rád IS koncentrál. A szintlépéseidböl itélve tudja hogy kb milyen idöszakokban vagy aktív. Nem játszom a V1-en így nem tudom van e kristálygömbje az illetönek vagy milyen épületekkel rendelkezik az illetö szövetsége. Ha nincs tudatpajzsod simán lekémked. Ha van kristálygömb ezt 10 VP-ért percenként megteheti.

Hidd el hogy vannak ilyen türelmes emberek. Nézd meg a relikviáit, vagy hogy mennyi küldetést tolt már le. Az ilyenek nem az inaktívakat csapkodják...
Egy ideig csináltam én is, hidd el nem kell hozzá script. De ha gyanakszol az ügyfélszolgálatnak írj, amióta az müködik a játékon belül ezzel a topiccal nem sokat törödik a JV.

Jelented a gyanúdat, kivizsgálják. Ha scriptel kizárják, ha meg nem csinálja nincsen "megrágalmazva" senki sem nyilvánosan a fórumon.
Dátum: 2013.04.26. 12:20:57
Hagyjad, ezt a részét nem érti a játéknak...
Ha meg így levédi az LE-t nem tudom minek idegeskedik. Amikor szintet lépek néha engem is betámadnak, mégsem írogatok ide. Figyelem a toplistát aztán ha változás van én is odacsapok.
Ha csak sima EH-t viszek, a küldivel meg a kamrával akkor is jövedelmez valamit. Sokan nem értik miért megy valaki, ha nála nulla az elrabolt LE összege!
Dátum: 2013.04.26. 11:41:53
Van valaki az online segítségnél vagy az ügyfélszolgálatnál?

Át akarok adni egy karit a másikat pedig áthelyezni egy másik világra. Több embernek is írtam meg a segítségnél az ÜSZ-re is, de semmi reakció eddig.
Akkor kérdezek itt hátha van olyan aki tud tanácsot adni.

Van két karakterem azonos emailról, a V3-ast át szeretném adni. A játékos társam már törölte is a saját kariját onnan. De anno Devilboy1 esetéböl tanulva nem merem átírni a karaktert, mert ami azonos emailon van az mind átíródik.
Merjem átírni vagy bízzam inkább Miklósékra a dolgot?
A Játékostárs várja a karaktert, én meg egy választ hogy csinálhatom e! Vagy segítenek ök hogy a másik karim nálam maradjon...
Dátum: 2013.04.26. 11:03:27
Próbálj egyszer éjszaka szintet lépni. Ha akkor is elkap akkor elhiszem hogy scriptel. Az általad leírt idöpont fényes nappal történt. Aki erre megy rá és megvannak a kuncsaftjai, script nélkül is meg tudja ezt tenni. Amúgy meg 0 LE-t vitt amiböl látszik hogy tudsz vigyázni a LE-re...


Ha éjszaka is megfog szintlépés után akkor scriptel. Csak miattad csak nem fog napi 24-ben gép elött lenni... A Landragóron lesz alkalom többször is szintet lépni pár napon belül, ott letesztelheted éjjel nappal ott van e!
Dátum: 2013.04.26. 02:26:52
30 pechpont

Megveszem 20 őskőért





Ez valami vicc?
Dátum: 2013.04.25. 22:56:51
A karakter több mint jó! Magas szintü és bármelyik világon megállja a helyét!
Dátum: 2013.04.25. 20:11:45
Persze, föleg hogy már minden megvan neki ami kell... Mit csináljon velük?
Dátum: 2013.04.25. 13:11:48
Ma kaptam egy kissebb Térkapu stimulátort, nem cserélünk? Nekem jól jönne a láda...
Dátum: 2013.04.24. 07:35:36
Azért írta mert azt írta a kolléga, hogy egy láda az alapállás. Na ez nem igaz mert lehet több ládád is, mivel eshet több is a keréken. Erre volt már példa. Elmondták lehet több ládád, viszont a landin nem esik addig amíg a birtokodban lévö(k) el nincsen(ek) használva!
Dátum: 2013.04.22. 19:40:15
Jajajajaja
Dátum: 2013.04.22. 19:37:18
A napi ajánlatnál okés... De mindent ne lehessen már megvenni amit ösköért... Kicsit fura dolgot szeretnél! Akkor inkább legyen minden ingyenes nem? Megspórolnának egy csomó új fejlesztést!
Ne máááán!
Dátum: 2013.04.22. 19:31:48
Nekem plusz 2 fokozat lesz ennek semmi köze a pálcákhoz...
Egy azért mert platinára cserélem az aranyat.
Egy pedig azért mert összegyüjtöttem pár relikvia kupont.
Így lesz egy Mithrill fokozatú relikem az aranyból.
Reliket szerezni nem nehéz még közepesen jó karival sem, ha az ember kicsit odafigyel és megérti a játék menetét. Nyertem, vettem stb-stb... Már jóval több mint 20 darab van, a lélekgyémántért vehetökre azután állok rá ha megvettem az esszencia konvertert. 20000 lgy az ára, már megvehettem volna de megtetszett egy csizma és nem tudtam ellenállni a kísértésnek. Meg 2 térkifordítót is vettem. De ez mellékes... Okosan odafigyelve és elöre megtervezve majdnem mindent el lehet itt érni, amit kitüzöl magad elé célként!
Dátum: 2013.04.22. 17:15:33
Nem tom mi a bajod a szex utáni akármicsodával... De azt nem is én írtam!


Nekem nem okoz örömet az ha viszek egy karit amit agyon püfölnek a többiek. A kütyüket meg igen is ki lehet használni! Barátaim vannak a való életben. A VU-s ismerösökkel jó a kapcsolatom, egyiköjükkel sem találkoztam személyesen. Talán ha egyszer Magyarországra megyek... Jó ismerösök, már majdnem igazi barátok... De mégsem... Jól elvagyunk, de semmi több! Speciel azért játszok úgy ahogy mert ez tölt el elégedettséggel. Látni hogy a 4 év alatt egyre és egyre többet tanultam meg és tudtam azt kamatoztatni a magam örömére.
Az hogy ki milyen céból van itt az mindenkinek a saját dolga. De szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki azért szeretne a legjobbak között lenni és ezért hajlandó költeni is valamennyit!
Vannak dolgok amit ha nem vesz meg az ember igenis lemarad. Most már nagyon is sok vásárolni való van, aminek X %-át igenis meg köll venni ha nem akarok a mindenkori TOP-tól lemaradni a szintem környékén. Többen is elkezdtük ezt sokallni... Van aki töröl, van aki katakombákba megy... Meg olyanok is vannak akik még tudnak költeni rá, de elgondolkodnak megéri e ez?!

Kinek a pap, kinek a papné!
Dátum: 2013.04.22. 15:27:49
Pofon egyszerü, legalább is ezt gondolom... Általában mindig ugyan azért a két reilkért megy a többség. A plusz egyes jutalomra valót össze lehet kaparni könnyedén. Csak ehhez a két kufárhoz szoktam menni. Így kis ráfordítással maxos jutit hoztam minden alkalommal. A többi reliket meg a tuti eventeken szoktam beszerezni. Aki okosan csinálja minden eventröl maxosat tud hozni!
Dátum: 2013.04.22. 15:05:37
Annyi nekem is van szaki nélkül... Ennyinek lazán össze kell jönni. Viszont utcsó helyröl arany relikhez nudli.
Dátum: 2013.04.22. 14:50:46
No ezért ( is ) hagytam abba a V5-öt... 109. szinten töröltem onnan.
( Én sem komálom ezt az eventet, de eddig mindig arany reliket csakliztam belöle. )
Dátum: 2013.04.22. 14:40:07
.