Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2013.05.31. 08:22:24
Ez böngészö hiba is lehet. Az Opera frissülése óta nem tudom használni a segítség opciót és az email-eket sem tudom megnyitni.
Firefoxal nincs problémám ilyen dolgokban.
Dátum: 2013.05.31. 08:18:11
Direkt ezért nem kezdtem el az új templomot... Bespájzolom!
A kupon meg tényleg jobb mint a pálca. Megspórolunk egy csomó idöt.
Dátum: 2013.05.26. 13:49:40
Milyen dolgokat lehet kapni a befizetésért? Jó lenne valamit erröl tudni, mekkora összegek után járnak ajándékok és ezek milyen jellegüek?
Külföldön lakom és az egyik szövitársamnak tudnék utalni, hogy befizessen helyettem.
Hogyan müködik az ilyesmi? Semmit sem tudok róla... :-(
Dátum: 2013.05.24. 09:20:25
.
Dátum: 2013.05.24. 08:00:01
Ma a napi ajánlatoknál nem látok megvehetö portékát, kifogyott a kufár készlete?!
Dátum: 2013.05.15. 09:11:44
A V5-ön simán meg tudod tenni... Próbáld ki egy új reges karakterrel! Váltsad ki a gyorsításokat és tárolj be CSP-böl. Az inspirációs bónusz miatt annyi TP-t kapsz hogy leesik az állad. Ez a V5... :-D
Dátum: 2013.05.15. 09:05:34
Turbóval számolja el ha úgy állsz már szakértelemmel. Ha jól emlékszem!
Dátum: 2013.05.14. 20:08:04
Maradjunk annyiban hogy rohad tsokba kerül, ahhoz képest hogy az egészség tulaj 10%-ot csökkentö AFK 30 AF pontba kerül...

******************************

A fejlődés hatalma:

A specializált tulajdonságot szintenként 1%-al kevesebb LE fejleszteni.

Előfeltétel: 2000 elköltött AF pont

Max. szint: 10

Költség: 200*(képesség szint+1) (következő szint: 200 AF pont)
Dátum: 2013.05.13. 16:56:40
Meg is érdemled, nem mindenki játszik ilyen spontán mint te... Ezt mondom anélkül hogy ismerném a karakteredet! Az információk ismeretében elöre felkészülök, belekalkulálom a szintlépéseket, küldetéseket és a járulékos öskö költségeket a szintlépések miatt. Egy ilyen hirtelen ötlet borít nálam mindent és hátrányt szenvedek el a dolog miatt...

De ha te ebbe nem látsz bele, nem fogom ismételni magam ezerszer!
Dátum: 2013.05.13. 16:33:08
Mc, így is alkalmazkodtunk a változásokhoz... Volt aki törölt miattuk és voltunk jó páran akik többet költünk napi szinten a játékra mert alkalmazkodtunk.

Nem vagyok ellenére a változtatásnak, csak annak hogy menet közben betegyék... Teljesen igazságtalan lenne a dolog. Ne mondja már Miklós hogy 1-200 CSP-vel megéri magunkat beledobni mostantól az eventbe. Ha ezt gondolja nem érti a saját játékát... Nem véletlenül sürítette az eventeket... Tudja hogy ami megéri abba maxos eröforrásokat ölünk bele és csak ekkor toljuk ezerrel a játékot! Sokkal többen halmoztuk volna fel az eröforrásokat ha tudunk róla az event elött.
Ha elfelejtette hát ez van, vezesse be a következö ilyen eventen. Sokan azt mondják nincs ebböl hátrány.... Persze kíváncsi lennék arra hogy mit mondanának ha itt állnának kevés tartalékkal! ( LE és CSP )
Dátum: 2013.05.13. 15:39:43
Képzeld el Miklós én elvadásztam az állatelfogások miatt egy halom CSP-t az event elött és alatt. Ismerve a jutalmazást nem tartottam megérönek a dolgot!
Most ha ez be lesz vezetve event közben azt fogom érezni hogy meg lettem vezetve.

Miért???

Mert ha tudom hogy lesz erre lehetöség nem költök el 20 millió LE-t és nem verem el a CSP-t ami folyamatosan jön.
Tehát a változtatás nem fair az event közben, ha ezt az event elött írod amikor lefixáltad hogyan lesz elszámolva a jutalom... Akkor egy halom LE-vel állok neki az eventnek maxos eröforrásokkal!
Így többen is itt állunk jóformán üresen, csak annyit eventezünk hogy az idöszakos relikeket kiüssük és a dukátitalokat.
Az új jutalmazási rendszer meröben más lenne, így nézve erösen megérte volna...

Unfair lenne a részedröl ha ezt most bevezeted!
Nem támadhatod a karaktert, mert már támadtad az elmúlt 60 percben.

Háború a kristályokkal... Maxos kontinuum szükítés szakival kicsit tényleg idegesítö tud lenni. Ha meg a nem kristályosokat verem sürübben "anyázó/vagy hasonló" leveleket kapok...
A randomnál nem csak klón van és ha nincs tele a kamra cumi van...
Lehet hogy van rá AF, de nem fogom állandóan elkölteni az LE-t... 300K egy tulaj fejlesztése, mit gondolt Miklós LE nélkül járunk portyázni sima EH-ért?
Nem tudom hogy ez jó lesz e, majd elválik.
" ahelyett hogy a másét leszólod. "

Bagoly mondja verébnek...
Dátum: 2013.05.08. 19:07:40
http://vegzetur.wikidot.com/zarknod-ebredese
Dátum: 2013.05.08. 13:01:46
Nincs bónusz a betöltött LE-re? Ugyan ott vagyok akkor ahol a part szakad... Inkább csak minimális aktivitással tolom a relikekért és a dukát italokért az eventet, aztán oda teszem az LE-t ahova én akarom. Az a KB 5% lutri... vagy van vagy nincs. Nem vettem észre a bevételnél hogy növekedett volna a LE.
Dátum: 2013.05.01. 11:42:04
Szerintem nem tudnak vele mit kezdeni! Ha tudnának már megcsinálták volna... Biztos nagyon bonyolult!
Dátum: 2013.05.01. 10:24:27
Sóhajts egy nagyot inkább... Lekerült rólad az égi áldás! :-D
Dátum: 2013.04.30. 21:56:08
Dátum: 2013.04.30. 21:32:42
Miért van az az érzésem hogy ha ez megvalósul az megint lóvés dolog lesz?
Már így is marha sokba van a játék az új fejlesztések miatt, ami miatt plusz költség van...
Köll ez nekünk?!

Inkább a portya ablakkal foglalkoznának...