Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2013.07.08. 10:51:42
Levi! Ha törölted a Hsz-ed amire Cras válaszolt, akkor nem vagy "jogosult" arra hogy visszaírj ilyet. A barom és a baromság szavak jelentése kicsit különbözöen is értelmezhetö... Jelen esetben Cras butaságot értett alatta. Míg amit te írsz magában az kicsit mást sugároz.
Dátum: 2013.07.08. 07:22:45
Ne nevezd baromságnak mert igaza van... Nevezhetjük a titokzatos " MIKI randomnak " is!
Sok ezer kaland a hátam mögött van 4 év alatt és igazából akkor esik gyakrabban ha mindent csinál az ember. A mostani karimmal jóformán csak portyázok, alig alig eseget valami, pedig van relik és AF is.
Dátum: 2013.07.06. 08:11:13
XD Amit arra költenek abból meg lehetne izmosítani a karaktert. A másodlagosokról és a kivégzésröl is az a véleményem hogy feleslegesek, a tulajokra és a kritikusokra költsetek gyerekek... Akkor nem kell transzcendális, mert nemigen lesz aki meg mer támadni!
Vagy nem így van Biri?
Dátum: 2013.07.05. 20:54:40
Miklós!

Melyik tárgy lenne a tizedik? Attól hogy a relikviaforgácsot kétszer írtad le, ez csak kilenc különbözö dolog.
Dátum: 2013.06.28. 20:02:33
.
Dátum: 2013.06.27. 19:25:05
Hát mindig eljön az a pillanat amikor megununk valamit... Ha én abbahagyom tutti hogy ingyen adom oda a karimat annak akinek kell. Az elözöt is ingyen adtam át, pedig az sem volt kevés pénzben.
Aki átveszi vastagon költhet rá még, ha meg nem teszi és elcseszi az már nem az én gondom lesz. Egy kikötésem szokott lenni, nevezzék át.
Dátum: 2013.06.27. 18:43:16
A prémiumos dolgokat/relikviákat ne keverd a gyógyitalokkal. Megvan az oka miért nem veheted meg. Az hogy a dekrétum a JOKER, az nem véletlen.
Miklóséknak is meg kell valamiböl élni... Gondolom nem LE-s dekit fogsz használni.
Dátum: 2013.06.27. 18:23:21
Hát ha nincs familláris, akkor marad a dekrétum... Már bocsesz, de hiába írsz nekik. Csak nem gondolod hogy veled kivételezni fognak?
Erre vannak a dekrétumok. Igaz egyre drágábbak, de el lehet dönteni mennyire kellenek a jutalmak.
Minden rosszindulat nélkül írom neked ezt.
Te nem érted... Eddig is lehetett LE-t veszíteni az igaz, de az be van szabályozva. Szoktam portyázni, TOP 10-ben vagyok rabolt LE-ben, ne akarj megtanítani... De itt ezt ök is tudják, valaki azt szeretné hogy még többet lehessen bukni a korlátokra való tekintet nélkül.
Vissza akarják kapni azt, amit Miklósék megvontak a portyanerfekkel... Én örülnék neki!
Így ha néha Maci fennakadna rajtam nem csak 50K-t hozna a konyhára 4TP-ért, hanem 200K-t is vagy többet... Hiszen milliókkal szaladgálunk.
Nem csak úgy a hasukra csapva vetették fel az ötletet.
Nem hiszem el hogy nem vágod... Szerintem nem olyan nehéz felfogni mit szeretnének ezzel.
"Ha valaki lentről támad nagyon magas szintre, veszithessen akár sok LE-t.

Visszaélésre ad okot. Ha jól tudom, az elején ezért is lett ez korlátozva.

Nem látom, hogy ebben hol van lehetőség a visszaélésre. "

Akkor olvasd el mégegyszer Ariel és értelmezd. Jó sok LE-vel, xar karival jó sokat bukok a havernak, esetleg valakinek akivel priviben lebizniszelek magamnak érte egy kis honoráriumot... Az ilyesmit visszaélésre és magyarul nevezve csalásra lehet használni. Utol lehetne érni kis karikkal a "semmit sem csináló" bajnokikat halmozó karikat és se perc alatt még jobban feltápolni öket.
Vak aki ezt nem látja...
-----------------

mod: Nem szóltam semmit, had jöjjön a fejlesztés... Jól jön majd az extra LE, majd leboltolom az ütötávomban lévökkel...
Abból sosem elég... ( végzetmedál ) Az ultraimplantban egyetértek, ha megvan a négy vagy 5 darab... Nekem 141. szintü létemre napi 3 forgatás + sorsjegyek ellenére még egy sem esett. Epikus láda is csak egy darab jött nemrég. Hú de sajnálom azokat akik nem tudnak velük mit kezdeni...
Dátum: 2013.06.23. 10:29:27
Idézhetnélek egy másik topicól...

" Azért nem érted, mert... "

Dátum: 2013.06.23. 10:27:14
Nini, kiszólt a gödörböl a lyuk...
Abigele, már sokszor elmondtam hogy írj privibe a V3-ra ha nem értesz valamit... ( Mathayus )
Állatkivégzéshez csak olyat támadunk ahol van állat. Rákattingatsz a karikra, megnézed. Ha van odacsapsz, ha nem akkor nem.
Portyázásnál olyanokat támadj, akiknél vannak idöszakos eventes relikviák. Akinél nincsen ilyen az 99% hogy inaktív.
Az egyéb fülnél a bajnoki viadalnál is meg lehet nézni kik szoktak nevezni a bajnokikra.
Náluk többnyire van blöki is, ha rájuk írsz talán még elökapnak a kalapjukból neked 1. szintü blökit is.
Persze az sem árt ha van másodlagos varázslat és másodlagos támadás szakértelmed, ezek nélkül bajosan végzel ki állatot. Vannak ilyen hatású varázslatok is.
Leveleket kell írogatni, az aktív karakterek általában segítenek egymásnak az ilyesmikben.
Dátum: 2013.06.22. 20:00:45
Hát ha korábban említette hogy törölni akar és azt is hogy miért, akkor nem értem miért írod hogy minden elözmény és magyarázat nélkül történt a dolog.
Ez a 2 mondat nagyon üti egymást...
Dátum: 2013.06.22. 09:01:27
Milyen infót szeretnél a BU-val kapcsolatban Cras? A érdemi versenynek vége lett 3 nap alatt, legalábbis a V3-on.

"Ez az esemény 5. napja. A verseny Július 08. 10:00 fog véget érni."

Más egyebet nem igen érdemes tudni erröl a nagy TP zabáló VT-röl...
Dátum: 2013.06.22. 00:04:10
Hosszú történet Mészáros... Majd elmesélem priviben.
Dátum: 2013.06.21. 22:10:43
Azta... Pont ezt erösítettem meg...

A te igazadat támasztja alá amit itt dumálunk! Erre te csak azt szajkózod hogy hazudunk... Nem értesz te semmit! Skízmester hsz-e, a link amit adtam...
Ha egy kicsit figyelnél arra amit mondunk megkímélhetted volna magad ennyi írkálástól és kicsit kevesebben mulatnának azon hogy miket irogatsz.
Szép estét, nekem ez már kicsit sok lesz belöled mára!
Dátum: 2013.06.21. 22:02:50
Olvasod és érted is a képleteket amit ott találsz?
De nem vitázom veled, valszeg mindenki hazudik és rosszul ismer mindent s csak te tudsz jól minden szabályt...
Hogy is van ez? Gondolkozz már egy kicsit, csak egy ici-picit...

Nem bántani akarunk, értékelhetnéd hogy oldalakon keresztül próbálunk megértetni veled dolgokat! De nem érdemes amint olvasom a HSZ-idet!
Dátum: 2013.06.21. 21:47:02
"Brutál védelem"

Nem rossz, de mivel "kicsit" magasabb szintü vagyok -20%-al is legyözlek.
Nincs egy eget rengetö karim, de szerintem talán veled azért simán elbírok még.

Itt a csata :

Mathayus

VS

Zoole

Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Ellenfeled álcázza magát, minden tudásodat össze kell szedned, ha le akarod győzni! Idomított állataid, Khalesi, egy 200. szintű méregelementál, Azazel, egy 200. szintű méregelementál, Belphegor, egy 199. szintű méregelementál, Furcalor, egy 200. szintű méregelementál és Aesma Daeva, egy 195. szintű Őrült démon is részt vesznek a csatában. Zoole idomított állatai, Jókafogaid Laci, egy 177. szintű asztrális elmemarcangoló, Ideges Isvány, egy 171. szintű Őrült démon, Tüncike, egy 180. szintű Mágiatündér és NE FÜRGYÉÉÉ LE, egy 186. szintű savgólem is részt vesznek a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
átkozott örökfény varázslat repül ki kezedből. (-500 VP). Zoole egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 1434 életpontot vesztett.
Regenerálsz 190 életpontot. Ellenfeled 190 ÉP-t sebződik.Zoole egy isteni fény igéjét mormolja, ahogy feléd fut. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 1477 pontnyit sérültél. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 22 ÉP-t.
Egy gyors csel után az Iván Vegetátorával Zoole védtelen felsőtestére támadsz. 1492 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás) Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+328 lélekenergia) Khalesi, Azazel, Belphegor, Furcalor és Aesma Daeva acsarogva támadnak. 5 támadással 1029 sebzés! Kritikus sebzés!
Regenerálsz 190 életpontot. Ellenfeled 190 ÉP-t sebződik.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Zoole megpróbál oldalról támadni. Talált, 1572 ép-t sebződsz. A tüskés bőröd sebez rajta 472 életpontot. Az állataid 387 életpontot sebződtek. Jókafogaid Laci, Ideges Isvány, Tüncike és NE FÜRGYÉÉÉ LE is rád vetik magukat. 3 támadással 521 sebzést okoztak. Kritikus sebzés! Az állataid 16 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 22 ÉP-t.
Egy gyors támadást indítasz az Iván Vegetátorával Zoole lába felé. Talált, 2042 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+449 lélekenergia) Khalesi, Azazel, Belphegor, Furcalor és Aesma Daeva is támadnak. 5 támadással 1564 sebzés! Kritikus sebzés!
Regenerálsz 190 életpontot. Ellenfeled 190 ÉP-t sebződik.
Zoole egy gyors támadást indít az Észak Csillagával a lábad felé. Talált, 1247 ép-t sebződsz. A tüskés bőröd sebez rajta 374 életpontot. Az állataid 287 életpontot sebződtek. Jókafogaid Laci, Ideges Isvány, Tüncike és NE FÜRGYÉÉÉ LE is rádtámadnak. 2 támadással 289 sebzés! Kritikus sebzés! Az állataid 16 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 22 ÉP-t.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Iván Vegetátorával. Zoole 1945 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+428 lélekenergia) Khalesi, Azazel, Belphegor, Furcalor és Aesma Daeva is támadnak. 4 támadással 759 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 190 életpontot. Ellenfeled 190 ÉP-t sebződik.
Zoole vicsorogva sújt rád az Észak Csillagával. Ütése célt téveszt! Jókafogaid Laci, Ideges Isvány, Tüncike és NE FÜRGYÉÉÉ LE is támadnak. 3 támadással 641 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés! Az állataid 16 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 22 ÉP-t.
Oldalt szökkenve, az Iván Vegetátorával Zoole feje irányába ütsz. Zoole 2384 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás) Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+524 lélekenergia) Khalesi, Azazel, Belphegor, Furcalor és Aesma Daeva is támadnak. 4 támadással 1587 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 190 életpontot. Ellenfeled 190 ÉP-t sebződik.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Zoole egy alsó támadást indít. Eltalált, sérültél 1605 pontnyit. A tüskés bőröd sebez rajta 482 életpontot. Az állataid 397 életpontot sebződtek. Jókafogaid Laci, Ideges Isvány, Tüncike és NE FÜRGYÉÉÉ LE acsarogva támadnak. 4 támadással 828 sebzés! Kritikus sebzés! Az állataid 16 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 22 ÉP-t.
Egy gyors csel után az Iván Vegetátorával Zoole védtelen felsőtestére támadsz. Zoole 2296 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+505 lélekenergia) Khalesi, Azazel, Belphegor, Furcalor és Aesma Daeva acsarogva támadnak. 4 támadással 1246 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 190 életpontot. Ellenfeled 190 ÉP-t sebződik.
Zoole egy gyors támadást indít az Észak Csillagával a lábad felé. 2051 életpontot vesztettél. A tüskés bőröd sebez rajta 615 életpontot. Az állataid 533 életpontot sebződtek. Jókafogaid Laci, Ideges Isvány, Tüncike és NE FÜRGYÉÉÉ LE acsarogva támadnak. 3 támadással 819 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés! Az állataid 16 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 22 ÉP-t.
Lesújtasz az Iván Vegetátorával. 2276 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás) Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+501 lélekenergia) Khalesi, Azazel, Belphegor, Furcalor és Aesma Daeva az oldaladon harcolnak. 5 támadással 1808 sebzés! Kritikus sebzés!
Regenerálsz 190 életpontot. Ellenfeled 190 ÉP-t sebződik.
Zoole egy gyors támadást intéz feléd. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Jókafogaid Laci, Ideges Isvány, Tüncike és NE FÜRGYÉÉÉ LE is rádtámadnak. 4 támadással 1256 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés! Az állataid 16 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 22 ÉP-t.
A csatában összesen 25135 sebzést okoztál, és 12460 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 9801 (+2735) lélekenergia és 23 TP!

Ajánlott olvasmány... Szerintem szükséged van rá!
Járj utána a dolgoknak mielött bárkit hazugnak nevezel!

A V3 szabályaival nem vagy tisztában, még akkor sem ha "20-an magyarázzák" ...

http://vegzetur.wikidot.com/vilag3