Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Malfunction

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.05. 22:36:37
Idézet: Byzon - 2010.05.05. 18:28:23
Ez elsődlegesen Blazek véleményére ment, miszerint az is sáros, aki egy a felhasználási feltételek megsértésére irányuló cselekményről tud, és tűri, nem jelenti. És ha most azt mered mondani, fogalmad nem volt, ki volt a rubin Malfunction gazdája én fejbe váglak!


Nocsak, meg lettem idézve

Itt és most kijelentem, hogy az én multizásomról tudomást csak azután szerzett bárki is, hogy töröltem a karaktert, ennél fogva a "bejelentési" kötelezettség is... Legalábbis érdekes lett volna

Mindazonáltal, alig 30 szintnyi különbség a két karakter között, aki két különböző hordában volt, ugye... Egyébként meg: valójában a lányom játszott ezzel a karakterrel. Persze hamu a fejemre, meg szánombánom (egy fenét), de tessék megbüntetni és törölni a másik V1-es karakteremet is... Ja izé, már őt is töröltem, fenébe, én mindig meglógok a büntetés elől...

(puff, most veszem észre, hogy napocskás voltam... eddig )
Dátum: 2009.03.30. 12:43:06
Kontinuum szűkítőknek:

Hello!

A kontinuum-szűkítés szakértelem volt a ludas, ami ugyanúgy működött háborúban is, mint azon kívül. Ezt most korrigáltuk, mostantól semmilyen módon nem támadhatja egy játékost ugyanazt 1 órán belül.

Baraty
Dátum: 2009.03.28. 11:16:17
Nem vagyok benne biztos:

kontinuumszűkítés:

Gyakrabban támadhatsz ugyanarra a végzetúrra, minden szakértelem szint 5 perccel csökkenti a két támadás közti várakozást. A szakértelem maximuma 84. szint, amikor 8 óra helyett 1 óránként támadhatod ugyanazt.

Háborús kitétel nincs és mintha valahol olvastam volna, hogy háborús körülmények között sem lehet ugyanazt az ellenfelet 1 órán belül kétszer támadni. Megvárom a játékvezető véleményét, ha így marad szétrugom az ellenfél hátsóját 1 óra alatt.
Dátum: 2009.03.28. 10:41:54
Szerintem ez hiba.
Dátum: 2009.03.28. 10:35:53
Háborún belül gondolom, de 5 percen után ugyanazt a karaktert háborúban sem kellene tudnom támadni.
Dátum: 2009.03.28. 10:26:35
Elképzelhető, hogy nem voltam világos, ezért mégegyszer:

5 perc után meg tudtam támadni ugyanazt a karaktert, nem 5 percen belül, tehát ez egy hiba. Ezen felül megkérdezném, hogy hol van szó az 5 percen belülről?
Dátum: 2009.03.27. 22:16:43
Hiba, 5 perc múlva lehet támadni 20-as szakértelemszintnél is. Javítva lesz biztosan, mert ez nem tűnik normális működésnek.
Oldal: 1