Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Clyde

Oldal: 12345
Dátum: 2011.01.28. 21:11:43
Ezt mégis hogy? Ejnye.
Dátum: 2011.01.27. 13:03:13
+v5-ön nincs sztázisbubi. Bár ez sehol sincs feltüntetve...
Dátum: 2011.01.27. 10:58:31
Dátum: 2011.01.27. 10:22:01
A vezérigazgató aggódik egyik fiatal kollégája miatt, aki délben egy időre mindig eltűnik a munkahelyről. Elhatározza, hogy utánajár, és magánnyomozót fogad!
A nyomozó annak rendje-módja szerint követi a megfigyelendő személyt, mikor délben elhagyja az épületet. Másnap a vezérigazgató szobájába siet, hogy beszámoljon a tapasztaltakról:
- Kovács úr a szokásos módon délben elhagyta az épületet, majd elhajtott a kocsijával a házához. Megebédelt az otthonában, majd szeretkezett a feleségével. Ezután elszívott néhányat a kiváló minőségű szivarjai közül. Végül visszatért a munkába.
- Akkor semmi gond, végülis ezt az ebédidejében megteheti. Én meg már valami rossztól féltem...
- Öööö... uram, megengedi, hogy tegezzem?
- Hát... Persze, miért is ne?
- Akkor hadd mondjam el ismét. Kovács úr a szokásos módon délben elhagyta az épületet, majd elhajtott a kocsiddal a házadhoz. Megebédelt az otthonodban, majd szeretkezett a feleségeddel. Ezután elszívott néhányat a kiváló minőségű szivarjaid közül. Végül visszatért a munkába...


A tinilány újságolja az anyjának, hogy nem jött meg neki a mensese.
A szülők felmérgesedve, zokogva, kétségbe esve kérdik lányukat, hogy melyik disznó tette ezt vele.
A lány felhívja telefonon a pasiját, beszél, majd leteszi.
Fél óra múlva megáll a ház előtt egy vadiúj Porsche, kiszáll egy öregedő úriember, drága, elegáns öltönyben, és belép a házba.
Határozottan a nappaliba megy, és leül a szülők és a lány közé.
- Hallom a lányuktól, hogy mi történt. Családi okok miatt nem tudom őt feleségül venni, de ajánlatom a következő.
Amennyiben lánya születne, kap tőlem három üzletet, két házat, tengerparti villát és 1 millió dollárt évente.
Ha fiú lesz, nevére íratom két gyáramat, és ugyanúgy az 1 millió dollárt évente.
Amennyiben ikrek lennének, egy-egy gyár és évi 500.000 dollár lenne az apanázsuk.
Amennyiben a lányuk elvetélne, ...
Itt az apa kihasználva a lélegzetvételnyi szünetet, közbeszól:
- Akkor megb*szod mégegyszer!
Dátum: 2011.01.27. 10:16:05
Megtörtént ügyfélpanaszok és a rájuk adott válasz:
- A napokban vásároltam a fényképezőgépemhez vakut, de nem működött.
- Kedves Vásárló! Megvizsgáltuk a készüléket, nekünk működött, igaz, mi tettünk bele elemet.

- A Gazdálkodj okosan! társasjátékban nem volt annyi játékpénz, hogy az egész családunk, azaz négy fő játszhasson.
- Kedves Vásárló! Nagyon sajnáljuk, de a játék tervezői - mint az a dobozon is olvasható - bevallottan az életszerűségre törekedtek.

- Én egy kiló zselés szaloncukrot vásároltam, de a fele kókuszos volt.
- Kedves Vásárló! Legyen kedves majd 145 forintot fizetni, az árkülönbözet miatt.

- A feleségem által vásárolt vibrátor nem vibrál, és hamar túlmelegszik.
- Kedves Uram! Vibrátort nem árulunk, de a felesége által vásárolt hotdog-sütő munkatársaim szerint kifogástalanul működik.

- Az Önöknél vásárolt kínai úti hajszárítót nem tudom használni, mert a készülék kábelét már a kimenetnél elvágták.
- Kedves Uram! Az említett hajszárító érintésvédelmét csak így tudtuk az európai szabványoknak megfelelően megoldani.

- A postán küldött fogyasztóportól habzik a szám és kihullott a hajam!
- Tisztelt Fogyasztó! Amennyiben visszaküldi a megmaradt autópolírozó vegyszert, korrigáljuk a sajnálatos kézbesítési hibát.

- Néhány napja vásároltam Önöknél egy alsónadrágot, amely elszíneződött.
- Kedves Vásárlónk! Mindenkivel előfordulhat ilyen baleset, köszönjük, hogy megosztotta velünk ezt a titkát.
Dátum: 2011.01.26. 20:33:35
Két 80 éves férfi beszélget, hogy hogyan szeretik a szexet.
- Én azt szeretem, amikor a feleségemen gázálarc van.
- ???
- Egyrészt így sokkal szebb és nem utolsósorban, ha befogom a nyílást, úgy ficánkol, mint egy tizennyolc éves.
v3-on, ahol tudatosan rontják az arányt, ott rögtön meglátod a karakter minőségén, hogy aktív-e vagy sem. Plusz azon a módon amit te is leírtál. (öngól <nevet> ) Mi a baj a halott karakterekkel? Túl sok a név? Legalább van kit ütni, meg van akin lehet gyakorolni. Lehet küldizni stb. Tiszta buli. Az a baj ezzel, hogy MÁS karakteréhez neked semmi közöd. Ne szúrja a szemed. Van amelyik több éven át volt fejlesztve mielőtt inaktív lett. Lehet 2 év múlva szeretne vele játszani a tulajdonos stb. Ezt max az 5. szintig bezárólag lenne érdemes megcsinálni. De annál feljebb már abszurd egy kicsit. Na meg végtelen nagy parasztság is.
!!! 10-es! Nem is. Inkább 20-as!
Jogos.
Ha jó fogást akarsz, figyeld a reg.-számot és csinálj kimentett statisztikákat. Ha nem, akkor bízd magad a jó szerencsére és sz**asd magad. Szerintem mindenki törölgesse a saját karakterét, ha nem tud játszani. Ennyi erővel csinálhatnánk 66 scriptet és nézhetnénk, hogy hogy játszik a karakter nélkülünk. Az micsoda élvezet lenne! "A Klónok támadása" amolyan aki kapja marja kivitelezésben. Csak beállítanád hogy milyen karit szeretnél és a scriptek megcsinálnák neked. Jihhá! Amúgy annyira nem bonyolult megnézni a karakterlapját a szerencsétlen "áldozatnak". Még a Mentor is beszél róla a játék elején képzeljétek. Rég volt már mi?
Dátum: 2010.12.29. 22:05:28
Azért az vicces, hogy egy több mint százas IQ fölény szart sem ér ebben a fos játékban. Aranyos.
Dátum: 2010.12.20. 08:16:52
300(?)/450

De csak a másodikban biztos.
Dátum: 2010.12.19. 18:36:23
Csak segítettem, hogy egymásra lelhessenek.
Dátum: 2010.12.19. 15:04:20
De játszott csak bannolták. Te meg még ismered is.
Dátum: 2010.12.19. 13:30:28
Idézet: Clyde - 2010.12.15. 14:47:24

V4-en most is 57. szinttől van bevételkompenzálás, a fix világokhoz való kompatibilitás végett?


???
Dátum: 2010.12.19. 13:27:27
A "Portyapontok beállítása" opcióban.
Dátum: 2010.12.16. 23:36:12
Ez eddig oké. De ha növeli a fegyverem, vagy a varázslatom sebzését akkor az gondolom ki lenne írva, hozzáadódna a fegyver, vagy a varázslat alap, vagy módosított sebzéséhez. Bocs amúgy most igazából nem nekem van ez a probléma. Csak kontárkodok. Mert egyszer kipróbáltam és semmi. Szóval feleslegesen, értelmetlen lenne fókuszkristályt vásárolni hozzá.
Dátum: 2010.12.16. 21:36:16
Csak azért kérdem, mert gyakorlatban próbáltam már. És nem igazán nőtt "papíron" az adott varázslat, vagy fegyver sebzése. ( Vagyis nem növekedett a varázslat/fegyver sebzése, mint rendes esetben szokott, miután beleillesztünk egy megfelelő fókuszkristályt és nem volt változás egyik sebzéskiosztásban sem. Persze ez lehetett a random is. )
Dátum: 2010.12.16. 21:14:31
Ebben egészen biztos vagy?
Dátum: 2010.12.15. 14:47:24
^
Miután 25 karakter elérte a 60. szintet.

V4-en most is 57. szinttől van bevételkompenzálás, a fix világokhoz való kompatibilitás végett?
Oldal: 12345