Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csaba2021

Oldal: 1
Dátum: 2010.02.27. 07:39:54
Üdv mindenkinek.

Én is kaptam egy kérdést amim szerintem nem teljes.

Milyen színekből lehet kikeverni a barna szint??

Minden válasz két színt sorol fel.Megnéztem és ezt találtam.
http://www.akg.hu/grafika/szinek/index.html
Itt le van írva,hogy a barna szint a három alapszínből lehet kikeverni.
Szerintem ez a kérdés rossz és javaslom kivenni a kérdések közül.
Dátum: 2010.02.14. 12:24:11
Hali.
Két kérdéssel van gondom:
-Én úgy tudom hogy a mai álláspont szerint vért csak azonos vércsoportba tartozók adhatnak egymásnak,Az az idő elmúlt,hogy O-ás mindenkinek adhat. Ezért a vércsoportos kérdés válasza az hogy csak az azonosak adhatnak egymásnak.
-A tűzoltásos kérdésre a válaszok közül három is jó.
Mivel lehet tűzet oltani?
víz (nem lehet)
hab (azzal már igen)Nem akarom leírni a nevét a készüléknek de az habbal olt és lehet elektromos tűzet oltani vele.)
gáz (azzal is lehet )
por (amit a kérdésben jó válasznak fogadnak el az is jó,de ahol jelfogós technika van ,ott nem is engedik használni.)
Összefoglalva :a helyes válasz a legkevésbé használt módszer az elektromos tüzeknél.
Természetesen ez csak egy megjegyzés a játék nagyon jó .
Hali.
Két kérdéssel van gondom:
-Én úgy tudom hogy a mai álláspont szerint vért csak azonos vércsoportba tartozók adhatnak egymásnak,Az az idő elmúlt,hogy O-ás mindenkinek adhat. Ezért a vércsoportos kérdés válasza az hogy csak az azonosak adhatnak egymásnak.
-A tűzoltásos kérdésre a válaszok közül három is jó.
Mivel lehet tűzet oltani?
víz (nem lehet)
hab (azzal már igen)Nem akarom leírni a nevét a készüléknek de az habbal olt és lehet elektromos tűzet oltani vele.)
gáz (azzal is lehet )
por (amit a kérdésben jó válasznak fogadnak el az is jó,de ahol jelfogós technika van ,ott nem is engedik használni.)
Összefoglalva :a helyes válasz a legkevésbé használt módszer az elektromos tüzeknél.
Természetesen ez csak egy megjegyzés a játék nagyon jó .
Oldal: 1