Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HBK1

Oldal: 1
Dátum: 2012.05.14. 16:36:25
Sziasztok!

A mai nappal került jóváirásra a 350 db Öskövem amit rozsaszin csekken fizettem be.A gondom csak annyi hogy a pluszz jutalmat nem kaptam meg hozzá.A múlt héten direkt rákérdeztem az on line segitségnél ahol azt az infot adták hogy a feladás dátuma számit.mivel az a mult hét hétfő volt teljes nyugalomba voltam...

Bizom benn hogy csak valami félreértés történt és korrigálva lesznek a dolgaim

Shawn Michaels v3
Dátum: 2011.02.02. 17:32:19
Cras, az érved több sebből vérzik:
Néhány játékos verte le az eddigieket a többség elöl, csak nézd meg a topot V1-en, a 3. és a 13. legtöbb nyert csatás eredménye már lineáris csökkenés, gondolom ez hasonlóan halad 13-tól lefelé. Sokkal több játékos játszik viszonylag aktívan. Az, hogy egyeseknek napközben semmi dolga és neki tudnak esni az eventnek mint döglődő borjú a macskának, inkább szomorú mint dicséretes.
Az, hogy van aki hétvégén játszik csak ugyan igaz, de szerintem nem szó szerint erre gondolt a hozzászóló. Tényleg vannak akik nem érnek rá egész nap egy online játékkal tökölni. Behírdetett eseményre felkészülés ide vagy oda? Te pl szabadságot vettél ki talán erre a hétre, vagy milyen felkészülésre gondolsz? Én első nap este mikor beléptem már 2-3 dög halálán volt pedig csak néhány óra telt el a kezdetektől.
Ne mond már, hogy nem az esemény átgondolatlansága, hogy egy 6 hét körülire tervezett akció 2., 3. napján van akinek lehetetlen beszállni, mert 5-6 kategóriát ugrik a lények szintje!
Az, hogy egy hetet késett az indítás tesztek miatt, csak ront a megítélésen, hiszen ilyen bagatell dologra nem gondolni a hosszas tervezés alatt....
Ez csak annyit jelent, hogy Miklós azt mondta januárban elindul. Tartani kell a határidőt, még ha félkész is a dolog. Biztos vagyok benne, hogy szegény Baratynak forr most emiatt a keze.

És mennyire igaza van!!

De persze a majd erre is válaszolnak a bologato janosok.Hogy igy volt jo ahogy van es hogy igy jartunk és oruljunk ,hogy egyáltalán van eventCsak egy dolgot felejtesz el pajtikám:

1,ha nincs fejlesztés akkor nem játszunk tehát nincs öskő nincs pénz.

Pont ezért ne már szivességnek érezzek bármilyen fejlesztést.Az meg hogy emberek tartalékoltak az eventre sajnos azt jelzi,hogy egyre többen unják és várták,hogy történjen valami.Nyilván Miklosék érzékelik a pangást ezért jönnek elö uj dolgokkal.Ez mind szép és jo csak nehogy azt gondold hogy a 2 szép szemedért csinálják.
Dátum: 2011.02.02. 16:58:42
Azon akadok fenn hogy egyetlen kurva mondat nincs reagalva a vezetés részéröl.

Mintha ugy gondolnák rendben van a dolog.

Pedig hát mint irtam...

A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod.
Dátum: 2011.02.02. 16:57:40
Az meg ,hogy milyen játékosok vannak tudhatnák.Hisz állandó licit megy a 100 dukátért is és a végén van olyan marha aki elviszi 350 ért.
Dátum: 2011.02.02. 16:54:29
Azon akadok fenn hogy egyetlen kurva mondat nincs reagalva a vezetés részéröl.

Mintha ugy gondolnák rendben van a dolog.

Pedig hát mint irtam...

A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod.
Dátum: 2011.02.02. 16:47:07
Dozer ez igen....Hmm..

Ragyogó hozzászolás..Tehát nem a játékvezetéstöl, Miklóséktól vannak az idézet mondatok?

Vagy ide nem vonatkoznak?
Dátum: 2011.02.02. 16:33:12
A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod.


Ismerös???

Ez az online szerepjáték Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és
sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!

És ez?

Tehát ha a 3 hetesre tervezett event elsö 2 napján nem voltál annyit a gép elött hogy lenyomj minimum 400 csatát akkor igy jártál.

Reméljük nem igazán ez lesz a vége.
Dátum: 2011.02.02. 16:21:16
Ez igy pld az Én szintemen teljesen kilátástalan.Azért az vicc ,hogy a 3 hetesre tervezett event 3. napján 55 oskonként 115 os szörnyel kell harcolni mert a miénket és még jopárat az elsö nap kivégeztek.És hiába iszol gyogyitalt ha nem nyersz a csatákba.Szall frankó....
Dátum: 2011.02.02. 15:43:25
Hi!

55 os karakterkent 115 os szornyet ütni...Hát nemigazán van ez igy jól...Igy aki nem csinalta meg az elsö nap a 400 at annak teljesen reménytelen
Oldal: 1