Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mocskos1234

Oldal: 1
Dátum: 2012.03.31. 17:42:15
Te nem érted miröl írok...
Szótagolva írjam hogy megértsed?

Azokról a script használókról alkotok véleményt akik arra használják ezeket hogy ne kelljen nekik a gép elött lenni:
-állatok idomításánál
-entitás verésnél
-portyázáskor, stb-stb



Klarinét! Háth ha neked az a játék hogy erős katakter lévén szétvered mások állatait,akik csak azért üljönek a gép előtt folyamatosan hogy ismét legyalázd őket,ez jó játék lehet bizonyára Neked!!!!Nem értem ezeket a lázongásokat,egymás piszkálását,erről csak egy film jut eszembe/ott is az erősek őlték a gyengéket,pontosabban a gazdagok fizettek azért hogy az embervadászaton szórakozzannak eltiporják azokat akiknek az a szerep jutott hogy vad legyen és ne vadász.Ezek a kényelmi funkciók amiket Jerikó alkotott a szegényeket szolgálják,és nem hinném hogy több CSP-TP-PP-t kapna valaki ezektől.Egy kicsit kezdi súrolni a személyiség jogokat ez a téma,
Az én gépem az én személyes tulajdonom és csak azt töltse be amit én szeretnék,az meg hogy mennyit ülök a gépem előtt senkinek semmi köze hozzá!!!
Dátum: 2012.03.26. 22:23:54
Én nem akarok beleszólni,de igen csak érdekes hogy egy játékszabály ami az elején le van írva,elolvasom és ha elfogadom játszok.Közben páran síránkoznak és megváltoznak a szabályok,hogy érthetőbb legyen van egy verseny ahol vannak szabályok és helyezések,benevezel és amikor a közepénél jársz közlik veled hogy nem az első helyezett nyer mert,megváltoztatták a szabályt.Itt is ez van,sokan sokat raknak a VU-ba anyagilag és amit vegvesznek akár AH,vagy más relkiviákat megváltoztatják a hatásait-Kedves halandó VU-s társaim,észrevehettétek hogy mindig a top játékosoknak kedveznek ebben a játékban,pl ha naponta többször jön és nem hagy téged játszani az illető,eddig mint gyenge tehettél ellene,de jött a nagy sírás és mehozták a tömés elleni gyűrűt,de méd sorolhatnám a többit is.Legmegalázóbb a segítőkéz elleni hadjárat,tudtommal csak a tamádasoktól véd meg és ha te támadsz akkor nem érvenyes.Tömni sem tömheted azt aki rádszállt és a segítőkezet is csökkentették ha van megfelelő mennyiségű AF pontod,ami egy profinak biztosan van
.Kedes JV-k!nem lehetne egy kicsit az átlagos emberekhez is formálni ezt a játékot?
Remélem senkit nem bántottam meg!
Oldal: 1