Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fgeri8

Oldal: 1
Hali all!
Berakom miért tartom hasznosnak a kérdés feltevés lemondása opciót:)
Ma tettem fel ezt:

Mikor alapították meg a Hortobágyi Nemzeti Parkot?

1972-73
1852
2001
2003-2004

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott

Azt még megértem, ha a kérdés már szerepelt az adatbázisban, de hogy érdektelen tudás? A Hortobágyi hazánk első nemzeti parkja, ez érdektelen?! Azt aki ezt véleményzte, remélem elkapja a közeljövőben a természet egy vadállata, és megtorlást vesz rajta, minimum egy csapatni szúnyog
Dátum: 2009.01.07. 22:32:52
Nem témába vágó, de küldetés...
Írjon nekem priviben valaki akivel megtom csinálni a "200le-t veszíts támadásban küldit".
19es vagyok, 300as tulajpontal.
Ha bárkinek jól jönne plussz le, szóljon nyugottan:)
Dátum: 2008.12.22. 15:04:34
Nem, nem állok velük háborúban és nem is én támadok, ők támadnak és visznek LE-t. Anyira hülye azért nem vagyok, hogy ne tudjak olvasni.
CSak annyit kérdeztem hogy másnak működik-e. és ezek szerint igen.
Dátum: 2008.12.22. 10:11:51
De nem állok azokkal, akik elviszik az LE-t.
Akkor neked mükszik?
Dátum: 2008.12.22. 09:48:56
Közbeékelődő kérdést tennék fel:
transzcendális projekció nevű szakértelem csak nekem nem működik vagy másnak se?
Mert 5ös fokozaton van, azaz elvileg 500 LE-m érinthetetlen, ennek ellenére még ha 200Le-m van, aztis lopkodják rendesen...
Dátum: 2008.11.30. 11:46:08
Az alábbiak közül melyik barna sör?

Amstel Bock
Borsdoi bivaly
Soproni szűz
...(nemtom már mi volt az)

Kéremszépen a helyes válasz az Amstel Bock...De ez a kérdés marhára szubjektív, mivel szerintem a bivaly is egy barans sör, függetlenül hogy a cimkéjén nem az áll. Karakteres füstös íze inkább áll egy barnához mint egy világoshoz.
Nah mindeggy
Dátum: 2008.11.29. 16:18:48
A túzok a helyes?
Mer a sasnak max a szárnyfesztávolsága nagy.
Dátum: 2008.11.29. 15:36:01
Miért sózzák télen nagy hidegben a havas-jeges utakat?

hogy ne csússzon az út-------------------ez van megjelölve jónak
hogy szép fehér legyen az út
hogy az erdei állatoknak legyen mit enniük
mert ez népi hagyomány minálunk

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Nem tudom ki volt az a gyépés akinek ez a kérdés rossz vagy nem egyértelmű, de jelenkezhetne....
Ha már viccelődni próbál az ember, hogy buta választ ad meg, az már rossz??????
Ha pl valamiféle komolyabb tényt adtam volna meg választási lehetőségként, az meg már lexikális tudás mi????
Dátum: 2008.11.09. 12:10:32
Értem köszönöm,, nah akkor nem nyavajgok többet. Várok türelemmel, amíg el nem fogy
Dátum: 2008.11.09. 11:57:12
Mortimer nem keverem azt. CSak arra gondoltam, lehet hogy csak 6os vezetőkészséggel működik a 2. állat befogása, kitudja nincs e valami bug benne. De eddig még mindgi semmi, pedig mások 2-3 as csapdakészítéssel egyből elfogták az állataikat

Valaki írja meg pls akinek már 2 állata van, hogy milyen szakértelmi értékekkel fogta el pls !!!
Dátum: 2008.11.07. 10:50:32
Elösször azt hittme, hogy valami el van írva, és hátha ráadok +1 pontot a vezetőképességre, akkor összejön, de eddig még semmi:(
Igaz az első lényemet is nagyon sokáig tartott befogni.
De azért türelmes vagyok, vadászgaotk addig szorgalamasan, aztán ha meglessz, nagyon örülni fogok neki, akármi is lessz:D
Dátum: 2008.11.06. 21:54:54
Kerestem megfelelő bejegyzést de nem találtam, ezért bátorkodom megkédezni:
Már befogtam egy állatkát, 5ös csapdakészítéssel. Tervezem a 2.kat, ezért felnyomtam a vezetőképességet 6ra.
A problémám az, hogy sehogyan sem akar jönni az állatka, pedig már vagy 50 vadászaton túlvagyok. Én nyomtam rossul, vagy keveset?
Dátum: 2008.10.17. 18:51:25
Üdv!

Elértem a 3. szintet a játékban, és úgy érzem, ideje belépnem egy szövetségbe. Annyifél szövetség van a smaragdok hordájában, nehéz dönteni. Várom mindazon szövetségek üzenetét, akik szivesen látnak engem. Rövidem magamról csak annyit, hogy ha megtaláltam a helyem egy szöviben, azt ritkán hagyom el, napi rendszereséggel vagyok, de sajna nem prémium tag, és nem bétás tapasztalt. Én csupán csak annyit kérek a szövitől, hogy legyen valamilyen eszméje amiért küzdenek, küzdenénk:)
Oldal: 1