Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Britta

Oldal: 12
Hát ahhoz képest, hogy láttam már kérdést amiben a mely szócska helyett mej szó szerepelt . Na mind1
Melyik iró hőse Piszkos Fred ?

Rejtő Jenő
Kosztolányi Dezső
Móra Ferenc
Márai Ferenc

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Nos ebben hol van a helyesírási hiba, mert én nem látom. Vagy mitől rossz ez a kérdés ?
Dátum: 2008.12.19. 00:00:35

Szeretném tudni ki volt az aki ennek a kérdésenek a jó értékelést adta

ki a félős az "Alice csodaországban"cimű filmben?
oroszlán
bádogember
madárijesztő
kutya

Ugyan is egyik sem mivel az Alice csodaországban nem szerepelnek . Viszont az OZ csodák csodájában igen ahol Dorthyt házzával együtt repiti ......... Dühitő komolyan mondom és közben a normáils kérdések rossz válasz megitélést kapnak !!!!!
Dátum: 2008.12.18. 23:54:54

Szeretném tudni ki volt az aki ennek a kérdésenek a jó értékelést adta

ki a félős az "Alice csodaországban"cimű filmben?
oroszlán
bádogember
madárijesztő
kutya

Ugyan is egyik sem mivel az Alice csodaországban nem szerepelnek . Viszont az OZ csodák csodájában igen ahol Dorthyt házzával együtt repiti ......... Dühitő komolyan mondom és közben a normáils kérdések rossz válasz megitélést kapnak !!!!!
Dátum: 2008.12.18. 23:22:02
Szeretném tudni ki volt az aki ennek a kérdésenek a jó értékelést adta

ki a félős az "Alice csodaországban"cimű filmben?
oroszlán
bádogember
madárijesztő
kutya

Ugyan is egyik sem mivel az Alice csodaországban nem szerepelnek . Viszont az OZ csodák csodájában igen ahol Dorthyt házzával együtt repiti ......... Dühitő komolyan mondom és közben a normáils kérdések rossz válasz megitélést kapnak !!!!!
Dátum: 2008.10.16. 12:49:06
Hibás kérdésre akadtam:

melyik nem vallás?

Scientológia
Sámánizmus
Sátánizmus
Sintoizmus

Sajnos (és ezt tényleg komolyan írom ) ezek mindegyike vallás. A kérdésfeltevő a Scientológiát gondolta, de őket számtalan országban, köztük hazánkban is bejegyezték hivatalos vallásként, így (bár ez nekem sem tetszik) a kérdés hibás!
Oldal: 12