Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - McMad

Dátum: 2016.12.25. 23:47:15
...Dec. 24. dél és 25. között béke honol a Végzetúrban...

Ja. 12 órás béke lett...
Idézet: Alendaar - 2016.12.25. 11:59:15
57 relikviakuponnal indultam.
Mi a sz@rt lehetne még velük csinálni?

Nem tudom hova indultál, de tippre WC papírnak...?
Az esetemben kimaradt 1,5 év alatt asszem alaposan elszállt a kuponbevétel, ha ezzel ennyi gond van ÁLTALÁNOSSÁGBAN és csak az újra ringbe szállók néznek szééééép nagyokat...
Dátum: 2016.12.24. 23:38:25
"Minőségi" ügyfélszolgálat.
Tippet is ad, hogyan kellett volna eljárnod a tények ismeretében. :S
Kieg.: Tiszta szerencse (szerintem), hogy MA már nincs Kihívás küldi.
Számomra pl. a relikkuponos küldi teljesíthető max. 1x ha ökör módon rámennék fétis helyett, oszt habár erősen szűűűűkrétegnek szóló küldinek érzem, mégsem látom értelmét...
Nem tipródom rajta.
Dátum: 2016.12.24. 16:33:36
Idézet: mist - 2016.12.24. 12:49:14
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! ...

Csatlakozom.

Idézet: mist - 2016.12.24. 12:49:14
.... az oké, hogy 24 órás portyaszünet van, de ha már a minievent belelóg a portyaszünetbe, és pont aktuális a 3 kihívós feladat, akkor miért számít a kihívás portyának a szünet szempontjából, és miért van az is letiltva? ... Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki bukik emiatt a minieventen...


Ez is csak egy újabb remek lehetőség a Behónak, hogy gyakorolja a kompenzációs technikáit.
+1 hókristályt és PP itókát mindenkinek!
Kieg.: Legyünk telhetetlenek: + pár sisakszilánk, állatTP, kihagytam valamit?
Mellesleg mivel egyenszitu, ezért nem oszt-szoroz érdemben 1 nap kiesés.
Felőlem meg is spórolhatják a programidőt.
Ááááám ha PONT ezen az 1 hókristályon múlik valakinek pl. a fétise...
Dátum: 2016.12.16. 14:47:49
Ámbörök.
Pár napja tértem vissza némi aktívkodásra tetemes kihagyás után ééééés...
Nos hagyjuk a tapasztalatokat, inkább kérdeznék:
A Mytokronit tudás és észlelés szakértelmeket nem találom. Tippek?
/Megjegyezném, hogy a Wikiről próbálok informálódni a változásokról, bár a Csati téma már ott sem épp túlmagyarázott./
Pár adat, ami fontos lehet a kérdéshez:
Akadémia: 25. (pipa)
Szint: 111. (pipa)

ui.: Szakik, AF képességek több soron átnézve - van egyéb, általam nem ismert feltétele?

VÁLASZ: ÁHÁÁÁÁ!
A Tanulás szakit kell feltolnyi 80-ig.
Remek.
Tökegyértelmű egy kezdőnek, visszatérőnek.
Dátum: 2016.11.13. 10:47:05
Kedves játékvezetés!

Az inspiráció reformját többször is felhozva sem kaptam semmilyen választ...Ideje lenne egy "nem kérek inspirációt" gombot berakni a játékba!
Az sem ártana ha az ÉP regenerációra is hatna az inspiráció, mert annyi pp-t kapok, hogy nem győzöm a gyógyitalokat vásárolni...
Valamit kezdjetek vele, mert borzalmas ezzel a jutalomnak nevezett átokkal a nyakamon játszani!
Dátum: 2016.09.21. 18:54:39
Mind szép és jó, de megint csak nem lehet 100 horda trófeát összeszedni anélkül hogy ne tölteném ezzel a következő 10 nap non-stop.

Miért kell helyezésekhez kötni a trófeàt? A régi eseményben az is meg tudta szerezni a fétist aki 2 naponta játszott...

Sz@r a rendszer megint... Pedig kaptunk egy ígéretet az előző után (ott 10 trófeát kaptam ) hogy mindenki számára megszerezhető lesz a hordafétis...a mindenkibe megint kb 50 ember tartozik... És most jöhet a magyarázat hogy eshet az is... Mert nem fog 90 db esni ez garantált
Dátum: 2016.07.01. 10:42:42
A győzelmi ládikóból a sokadik Kryxónium fókusz esett ki.
Nem lehetne megoldani hogy 1-1 arányban lehessen Relikviakuponra cserélni? Alacsony szinten ez többet segítene mint az 5. Kryxónium fókusz.....
Dátum: 2015.01.29. 11:48:22
Idézet: Rosten - 2015.01.29. 11:17:16
...miért kell a játékészítőknek állandóan azon törni a fejüket,hogy hogy tudjanak elszállt karaktereket alkotni,de mindez ne intelligencián,odafigyelésen múljon...."

Kizártnak tartom, hogy ennyire gyengeelm.... Khm.... Tudatosan erre törekvők lennének.
Szimplán a felvázolt (szubjektív véleményem szerint kissé rövidlátó) GAZDASÁGI gondolatmenetet követve oda lyukadunk ki, ami a vége a hozzászólásodnak. :S

A VÚ nem a vizuális, vagy az ügyességet próbára tevő oldalában erős, hanem a "gondolkodósban".
Legalábbis az volt...
Most miben erős?
Egész jó közösségek formálódtak ki. Ám mintha bomlanának...
Dátum: 2015.01.29. 10:50:55
1. A Behó pénzből él.
2. A játékosállomány folyamatosan zuhan tapasztalataim szerint.
3. A bevételkiesés megoldását a VÚ gyűjtögetős játékká formázásában látják (a'la HKK) ha nem vonok le téves következtetést az eddigi fejlesztési irányokból.
4. Fizetni csak megérős dolgokért fognak a fizetni hajlandók.
5. A fizetők "elhúznak" - pay to win.
6. Régen többé-kevésbé elég volt az opt egy erős karihoz, vagy legalábbis nem került sokba.
7. Ma sem, mert nincs nagyobb méretű versenyhelyzet. Max egy új szerveren. :-x

Hogy ez mennyire optos megoldás, hozzáállás, mennyire öngól az ilyen irányú "fejlődés" arról sokszor sok helyen elmerengtünk már - évről évre. A jövő meg majd jóóól eldönti. Azért egy sokéves játék (fizető és nem fizető) játékosállományának és bevételének alakulása a fejlesztések tükrében sok mindenről árulkodhat - ám ez az adat a Behó kezében van. LEHET, hogy pöpecül csinálják a rendelkezésükre álló adatok alapján.

SZUBJEKTÍV vélemény következik:
Unalmas a játék egyre jobban számomra, mert se időt, se energiát nem szívesen szánok MILLIÓ bizbaz optos elhasználására, megszerzésére.
Jobban meggondolva még opt nélkül sem érdekel. Nekem ez sok. (Remélem a varázslói mágia ötletelésem már SOHA nem kerül elő, mert akkor végképp beadom a kulcsot - TOTÁL igaza volt Viszoknak: túlkomplikálódik, egyre időigényesebb kezd lenni a játék - ha komolyan veszi valaki).
Marad a közösségi oldal, mint elsődleges szórakozás (esetemben a vállalható kihívásérték elveszett - ez részben "önhiba", erősen csökkent a "szabadidőm").

Talán az SzB-t tudnám 5*-os fejlesztésnek nevezni számtalan pozitív oldala miatt, de amióta zuhan a KOMOLYAN rákoncentrálók száma, azóta merő káosz a dolog az ész nélkül párat alkalmanként beütögető szövik miatt. Kicsit úgy érzem, mintha egy futóversenyre a nézők is beugorhatnának kedvük szerint gáncsolgatni a versenyzőket - csökken a taktikai oldal, egyre erősebb a "fortunahatás".
Talán ha nevezéshez is lenne kötve, vagy nem lenne folyamatos. No de ez sem megoldás a PP ellövő, küldipörgető, vagy célponthiányos oldalú játékosállomány korlátozása miatt. :S
Passz. Főleg, hogy nem múlik egy SzB eredményen semmi.
Csak az a kihívásérték...
A Behó kezében van minden - ők formálják a játékot és reméljük a játékélményt nem akarják végképp megölni pont a játékmenettel.

NE feledjük, hogy a Behó a fizetőképes keresletet szolgálja ki.
/Pl. én szeptember óta nem számítok annak - amúgy is kisebbségi voltam-vagyok az igényeimmel. /

Kieg.: pici helyesírás + ...
Ha kipróbálja valaki alacsony szint felett a prémfüggő kényelmi funkciók nélküli aktívabb játékot, akkor TALÁN hasonlóképp gondolja: nem ismerek önelidegenítőbb játékot a VÚ-nál.
Kényelem? Neeeeem. Itt játszhatósági (idő, hatásfok, stb.) kérdésekről van szó inkább szerintem HA valaki nem csak elmarháskodni szeretne a VÚ-val ideig-óráig. :-x .
Szerintem ez a jelmondat illik ide: "Komolyan gondolod? Akkor fizess érte ......... és indíts új karaktert fiatal világon a fokozott játékélményért /PvP/."
Dátum: 2014.11.18. 13:18:14
Idézet: Buildermann - 2014.11.18. 12:25:47
...Akkor V1-en hiaba fogott ossze a ket gyemant top szovetseg, Sz**ra sem fognak menni vele a tobbi vilag nelkul...

Fognak, csak keveset.
A végső hordasorrendnél vedd alapul, hogy ha világonként 2 zafír topszövi összefog az lefedi az aktív zafírközösség mondjuuuuk 50-60%-át (has/kb.).
Ez a mutató TALÁN eléri a 30-at rubinnál, 15-öt smaragdnál, 10-et gyémántnál...
Dátum: 2014.09.29. 14:26:50
Ja-ja.
Miklós logikai okfejtése ott "csorba", hogy a "gyengébb" a VÚ-ban messze sem biztos, hogy kisebb szintűt jelent.
A szintkülönbség felszerelés plussza csúnyán nem ellensúlyozza (szerintem) már alacsony szinten sem az opt(+pénz) különbségeket.
A kérdés inkább az, hogy ha felfelé megérős lenne (LE/TP-ben) az ütés, akkor lenne-e értelme a lefelé ütésnek?
Feltétlen - egyfelől taktikafüggő, másfelől célpontszám befolyásoló, harmadsorban egyes eventek nehézségét befolyásoló tényező.
Szóval spec én sem értem, hogy miért nem nő a LE a TP arányában (ahogy csökken lefelé).
PLÁNE, hogy ugyebár a TP győztes csata esetén fixen jön, míg a LE... :S
Dátum: 2014.09.29. 14:13:06
Idézet: Zzzzzz - 2014.09.29. 13:44:15
A győzelem. Ami elvileg minden versenynek a lényege....

Szívemből beszélsz.
De ezután mi is csak tápolásra fogjuk használni. Ha valaki nem EH-s kifejezetten jól jön a vadászat helyett.

Elszomorítasz.
Remélem, hogy lesz még elég versenyszellemű ellenfél azért, mert az élmény komoly volt számunkra VERSENYZŐ ellenfelek esetén.
Az opt dögunalom "verseny" és az is mán leginkább a pénzről szól.
Ez (SzB) legalább nem. Semennyire.
Dátum: 2014.09.29. 13:01:57
Ezúton szeretnénk gratulálni az Italos őskövületek, a Cullinan Diamonds Warrior és az Abydos Gate szövetségnek.
Utolsó előtti kanyarban 6 pont különbség az első és az utolsó helyezett között!
A végén (mindent bele taktikákat követően) is 8-ra bírt csak felmenni ez a távolság.
Nem is lett meg az elsőnek (nekünk) még a napi 10 pontos átlag sem.
Nem tudom, hogy valakiknek volt-e még ilyen DURVÁN szoros fordulója ezidáig, de nekünk (DDT) felért egy bajnoki döntővel.
REMEK taktikai csata volt - köszönjük.
... és meggyógyult - legalábbis V3 elindult....
Hmm...
Vasárnap volt pár órás leállás (és némi hiba a Xenós relikekkel).
Miklós hétfőn 16.30 körül utólag kommentálta le a dolgot (ezért volt, már javították, stb.).
Esélyes, hogy már megen 1szőcsak meggyógyul, oszt utólag kapunk reagálást (és esetleg kompenzációt).
A kompenzációnál spec engem szubjektíve jobban érdekel egy saccolt szerver indulási időpont...
Hétvégén jellemzően nem dolgoznak.
Az effektív munkaidő munkanap jellemzően 9-től 16 óráig tart náluk eddigi (több éves) tapasztalatom alapján.
HA Miklós felnéz hétvégén, vagy este, akkor előfordul intézkedés, vagy legalább reagálás.
Van 1-2 játékos, aki ÁLLÍTÓLAG "közel van a tűzhöz" - ezt alkalmanként bizonyítják is - igazán jelezhetnék ilyenkor Miklós felé, hogy némi gáz van a játékukkal.
Gyanítom, hogy a Xenós topicban említett szolgáltató gond újult ki megen, no de majd az illetékesek... :-X
Mindegy. Közeleg a 9 óra... Tik-tak-tik-tak...
Dátum: 2014.08.27. 10:37:47
V3 OK.
Illetveee...
Valahogy hiányolom a Xenós toplista oldalt.
Rossz lenne az emlékezetem és feleslegesen ütögetem ki az állataim?
Dátum: 2014.08.26. 13:57:59
Köszönet. Piciny remény szubjektíve, de általánosságban korrekt (az is csak olyan erőforrás alapú akció, mint a sima portya/kihívás, de legalább az SzB közcélúbb).
Dátum: 2014.08.26. 13:44:27
"Hurráááá..."
Dátum: 2014.08.26. 13:28:31
Csak pár apró felvetés, kérdés:
1. SzB csatában eshet Arany ládikó? /Nekem még nem esett, de ettől... Érdekelne, mert 3 db NK híja lesz a fétisnek a végén, mert egy 3 napos kényszerkihagyás alaposan betett a "laza" összehozatalnak pedig minden csomagot megvettem azóta, hogy... - számításom szerint marad a láda RND izgalma hozzá HA esik/
2. A Vakáció Event kábítós küldijének nem kellene teljesülnie SzB-s csatával is?
Kieg.: 3. Holnap indul elvileg a Xenóroham (ergó nem kifejezetten SzB kérdés, de...) - tesztelve a 3-as együttállás? (SzB/Vakáció/Xenó - xenó csatás állatelfogás vajh VE elfogás-e, Xenó PP-s aktiválás alatti kábítás VE kábküldit hoz-e, Xenó csata alatt Arany ládikó eshet-e, stb-stb-stb).