Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tom50

Oldal: 1
Dátum: 2014.12.22. 00:38:25
Igen nállam is ez a helyzet
Köszi a választ Most mentem át a topicon nagynehezen kibogoztam mi folyik itt. Akkor addig is fejlesztem az állatot aztán meglátjuk mi lesz!
Sziasztok!
Volna egy kérdésem h hogyan változtatom át csatlóssá az állatomat? A fétist már odaadtam neki de passzolok hogyan tovább.( A fejlesztés kapcsán a templomkristályoknál a Kiképzést ki fogjuk cserélni csatlóskristályokra) Nállam nincs kicserélve ugyanúgy kiképzés van....... Valakinek ötlete?
Dátum: 2013.12.12. 07:19:44
Szép reggelt! Volna egy kérdésem az efektív töltéssel kapcsolatban ami számomra zavaros!
(Fókuszálsz a manapilonon keresztül 99 lélekenergiát (-5900 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, a börtönből kiszabadulni próbáló Landragórról.)
A probémám az h. 99 LE-t mond (-5900 LE) ért. De valójában 50 LE-t számol az efektív töltésbe, kb a felét. Ez így van jól? Mert amíg gyémántos voltam addig azt kaptam amit kiírt. Vagy a zafírosoknál ez a normál?
Dátum: 2012.12.01. 08:50:03
Váltottam chrome ra és ezen megy! Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat! Szép napot
Dátum: 2012.12.01. 08:35:31
Szeretnék a játékommal kapcsolatban bejelenteni h már 2 napja nem működnek az oldalamon bizonyos opciók! Pl: nem tudok kvízre válaszolni, nem tudok ruhát cserélni, nem tudom az állataimat elküldeni egyszerre pihenni, nem látom a ruháimnak az adatait olyan mintha le lenne fagyva. Elég zavaró mert emiatt nem tudok haladni a templomomban és a piramisomban, a napok vizont telnek és a számláló is megy! Kérném mielőbbi segítségeteket ez ügyben! Előre is köszönöm!
Oldal: 1