Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HZsolt

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.04. 20:03:22
Tetszik az event.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az egyénileg elért eredményekből lessz e toplista, és a legjobbak várhatnak e valamiféle díjazásra?
Dátum: 2009.08.26. 21:00:43
Nagyon ötletes és szellemes ez a 100 dukát, nekem tetszene ha a jövőben is lenne ilyen. Bár szerintem ezt a tétel úgy kellene megoldani, hogy a legelső licit mindig 1 lenne, ezután pedig mindig csak egyel lehetne túl licitálni. Azért látom ezt így jónak, mert ha be is indulna ez a tétel, mindig lenne egy fekete Péter aki csak azért is rárak egy azonos értékű licitet.
Kit neveztek imperátornak a Római Birodalomban az alábbiak közül?

felszabadított rabszolgát
győztes gladiátort
égi jelekből jósoló papot
a császárt

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Na ezzel mi a probléma?
Dátum: 2008.12.12. 05:37:52
Áruljátok el kérlek, hogy ez miért rossz kérdés?

Melyik fókuszkristály ad IQ bónuszt?

jáde*
vérkő
tűzopál
manakő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Dátum: 2008.12.11. 14:02:01
"Kapsz lélekenergiát és tapasztalatipontot mikor befogsz egy állatot?

nem
igen
csal TP-t
csak LE-t

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Ilyen értékelést kaptam egy kérdésemre.
Azt még megérteném, ha helyesírási hiba lett volna, bár csak egy k betűt ütöttem félre.
Ezekszerint a végzetúr játékkal kapcsolatos kérdések ide túl speciálisak.


Aki első szinten van, még nem fogott be állatot, ergo nem tudhatja a választ. És ez még a játékleírásban sem szerepel...


Számlálhatatlan olyan kérdéssel találkoztam ami nincs a leírásban, ha csak az olyanokat vesszük pl, hogy a legenda hanyadik fejezetében találkozol ezzel és ezzel, nem egy ilyennel találkoztam alacsony szinten......


A következő kérdésem ami nemrég hullott ki a rostán:

"Melyik nem RTS (valós idejű stratégia) pc játék?

Empire Earth
Starcraft
World of Warcraft
Red Alert

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!"

Természetesen a wow ot jelöltem meg válasznak. Nemigaz, hogy ez olyan speciális, hibás vagy nyakatekert, hogy rossz értékelést kapjon.
Én speciel azt utálom a legjobban, ha PRIMITÍV kérdésekkel találkozok, mint pl.: Milyen színű a hóvirág, Melyik nem Micimackó barátja, stb.
De ugytünik már csak ezeket éri meg felrakni, mert ezeket mindig átengedik!
Dátum: 2008.12.11. 12:53:11
"Kapsz lélekenergiát és tapasztalatipontot mikor befogsz egy állatot?

nem
igen
csal TP-t
csak LE-t

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Ilyen értékelést kaptam egy kérdésemre.
Azt még megérteném, ha helyesírási hiba lett volna, bár csak egy k betűt ütöttem félre.
Ezekszerint a végzetúr játékkal kapcsolatos kérdések ide túl speciálisak.
Dátum: 2008.12.10. 07:00:55
Az Obszidián Kard Szövetsége tagfelvételt hirdet!!! (világ1)

Pár hsz-el feljebb már olvashatod toborzószövegünket.

Csak annyit tennék hozzá, hogy ne habozzatok a jelentkezéssel! Lelkes tagjaink már nekiláttak gőzerővel a katalizátor építéséhet.
Ezenkívül 4. gyakorlótér és 3. védőfalunk van, tehát megéri csatlakozni. Ettöl még nem várjuk el tőled, hogy minden LE-d építésre fordítsd.
Ha nincs túl jó karaktered, de naponta többször tudsz játszani, akkor is várunk és ellátunk tanácsokkal.
Tudom nagy elkötelezettség egy szövetséghez csatlakozni, viszont olyan előnyökkel jár amire érdemes áldozni.

Ezenkívül felhívnám AZ ÖSSZES GYÉMÁNT HORDÁS SZÖVETSÉG figyelmét, hogy csatlakozzatok az eggyesített gyémánt konföderációnkhoz!
Egy külső fórumon segítjük egymást portyainfókkal, hábórús támogatással, és taktikai információkkal.
Nézz be hozzánk! http://obszidiangyeman.forumx.hu
A konföderációval kapcsolatos kérdeseitekkel és jelentkezéssel forduljatok a világ 1-en Lord Tiburon, Orkánpofájú Trakaxarr, és Cstrikkmájszter nevű végzeturakhoz.
Dátum: 2008.12.08. 22:45:50
Az Obszidián Kard Szövetsége tagfelvételt hirdet!!! (világ1)

Ha jó csapatjátékos vagy és szeretnél egy jó társaság tagja lenni csatlakozz!
Jelenleg 24.539-es lélekkúttal és jelentős szövetségi bónuszokkal várjuk leendő tagjainkat. Az adót optimalizáljuk, a célkitűzéseink szerint hetente változik. A szövetségünk ügyeit demokratikusan, minden tagunk részvételével intézzük.
Olyan tagokat várunk akik esetleges háborúkban helyt tudnak állni, és olyan, vagy magasabb szintűek mint mi.

A jelentkezésed kérlek Cstrikkmájszter hez intézd!
Dátum: 2008.11.18. 16:30:29
Az Obszidián Kard Szövetsége várja új tagok jelentkezését az első világon. Jelenleg csak 1 szabad hely van, de igény szerint bővülhetünk.
Mostani állás szerint 15,3 K-s lélekkúttal és jelentős épületbónuszokkal várjuk jövőbeni tagjaink jelentkezését. Légy a szintedhez képest az átlag felett, de az is jó ha sokat tudsz gépnél lenni, mi elláhatunk tanácsokkal. RPG-s készség előny.
Aktív fórumélet van nálunk, itt igazi csapatjátékra számíthatsz.

Jelentkezési szándékod, kérlek Cstrikkmájszter nél jelezd.
Dátum: 2008.10.28. 09:23:42
Sziasztok
A késöbbiekben jólenne egy jegyzetek menüpont valahova.
Oldal: 1