Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Naga

Oldal: 1
Nem az a baj hogy az űrben élés kivitelezhetetlen,merthogy ez nem igaz,hamarosan kész lesz a mesterséges gravitáció-generátor,nagyj 5x10-es henger méretben,+ új hajtóművek,amik mondjuk a vízből kivonható energiával működnek.Nem is kell egy bolygón letelepedni,sőt olcsóbb egy hatalmas űrállomást építeni.A legközelebbi csillagot már ma elérnénk 17 év alatt,és ez csökkenni is fog.

A gáz az,hogy ahhoz,hogy önállóan,a Föld támogatása nélül megéljünk valahol,minimum sokezer,soktízezer ember kéne,és rengeteg sok pénz,meg erőforrás.

De egyszer,ha csökkennek a költségek,az űrkutatatás,meg hasonlók is privatizálódnak,és tovább folyik ez az egész hülyeség,csak már bolygóközileg,pedig pont az kéne,hogy a kis kolóniák munkára legyenek kényszerülve a fennmaradásukért,hogy ne legyen helye ennek a felesleges hülyeségnek.

E szempontból elég érdekesek a stratégiai játékok.Ott is mindenhol mindenki torzsalkodik,közben emberek esnek el gyakran feleslegesen,mivel "beáldozhatók".

De van olyan játék,ahol mi magyarok az egyik legjobb ország vagyunk,kiváló közigazgatással,és szorgos munkásokkal.

Ezt kéne tenni.
Dátum: 2010.01.21. 21:26:08
Hello!

Újonc vagyok,nemrég regeltem,és elolvastam ezt a témát,van hozzáfűznivalóm:

1.Véleményem szerint a célok nagyon fontosak,mert nem veszünk el,amikor unalmasabb/rosszabb idők jönnek,legyen miért gürüzni.De fontos az is,hogy miközben célokat tűzzünk ki,néha elmélkedjünk,gondolkodjunk,nagyot álmodjunk.Mint ahogy az is,hogy élvezzük a célunkhoz vezető utat.

2.Ki mondta,hogy nincsenek meg az eszközeink az űrutazásra?A "pisi-kaki gondokat" már megoldottuk,már rendszeresítettünk egy szerkezetet erre az űrhajóban,és hamarosan lesz gravitációstér-generátorunk is.

3.A z ember biológiai célja a faj fenntartása,és erre soha nem lehet azt mondani hogy "megcsináltuk", mivel sosem ér véget.

4.Szerintem a hedonisták ki fognak pusztulni,mivel magukban életképtelenek,és senki nem fogja őket fenntartani.

5.Tudósokat ne szidjátok mert az akarok lenni ,bár tényleg van aki tök feleslegesen dolgozik.

6.Én ha kapok egy ötöst örülök,hiába van 100 másik,és ha lerontok valamit,minden erőmmel próbálom kijavítani.

És vannak magukra gondoló fiatalok is,őket kell megtalálni.

Én például most 13 évesen írom ezt,és napi 2 kerek órát csak elmélkedek.
Oldal: 1