Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Antistatik

Oldal: 1
Bocsánat!


PONTOSÍTÁS!nEKLEM IS ÍRT ILYENEKET AZT AKARTAM ÍRNI
Szia!Én elárulom mert nekem küldte ezeket!Amúgy a panasz írójával egy szövetségben vagyok!Ez az aljas emberke a 2.világban csúszik!Bocsánat a kifejezésért de nagyon nem szép dolog fenyegetőzni szerintem!Főleg nem úgy hogy ha megtámadnának minket akkor ő esélytelen lenne
Dátum: 2008.11.14. 11:32:25
Sziasztok!Az miért lehet hogy váltottam képet mint már említettem és most szólt az egyik társam hogy sikerült a kép csere!De én sajna még a régit látom:(!Ezzel nem lehet kezdeni valamit???


Üdv:.Xanadu!
Dátum: 2008.11.14. 11:19:03
Igen megfelel a képméret én méreteztem át!!Hát akkor ezek szerint nem tudok mit tenni csak várni:)Köszönöm a választ!


Üdv:.Xanadu
Dátum: 2008.11.14. 11:11:13
Sziasztok!Nekem egy nagyon egyszerü a kérdésem!Prémium tag vagyok így ezáltál tudok feltölteni saját karakter képet!Én ezt meg is tettem!De utána találtam egy számomra nagyon tuti ami egy szimpla fantazy kép és szerintem teljesen ebbe a játékba illik!Ezt tegnap este próbáltam meg feltenni de azóta senki nem bírálta el a képet vagy nem tudom hogy mi van!De em akar lecserélődni a képem!!!Csak azt szeretném kérdezni hogy ilyenkor mi van???ha nem tetszik a játékvezetőknek a kép arról én kapok valami értesítést??vagy várjak türelemmel???Előre is kösönöm!!


Üdv:.Xanadu
Oldal: 1