Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sir Ny\'Ella

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.17. 20:23:21
Elnézést, hogy csak ily megkésve mondok köszönetet, hogy tagja lehetek eme sötéten gonosz társaságnak, de sajnos még kissé gyengélkedem az első napok eseményei következtében...

Mindenekelőtt leszögezném, hogy aki azt gondolja, hogy a Liga tagjai mérhetetlen gonoszságukban semminemű pozitív érzelemre nem képesek, annak teljesen igaza van!
Bár az talán, hogy első este Pete szinte atyai jóindulattal tanácsolta, sokat lendíthetnék a belőlem áradó szagon némi erjedt fekete túróval a csizmaszáramban, esetleg gyanakvásra adhatna okot...

A gyomromat teljesen elrontottam az első este vacsorára fogyasztott túl nagy adag fekete túróval. De lehet, hogy a rosszulléthez nagyban hozzájárultak Baldrick szórakoztató horrortörténetei, amiket szemléletesen illusztrált, miközben én falatoztam. Szőr Wilfred rosszullétemet látva hozott egy kupa vizet, bár annak kissé furcsa íze volt a benne lévő méregtől, így azt hiszem pár órára eszméletemet is vesztettem...

Az első éjszaka igen kevés alvással telt, mivel Maszatkát már akkor is a szépségromboló farm ötlete foglalkoztatta, és néhány kezelést ki is próbált rajtam rögtön, azzal a felkiáltással: "Hogyan tudná ajánlani, ha nem győződne meg a hatásosságáról???"

Hajnalban pedig jött az Őrmester, hogy sötéten gonosz és rideg alapkiképzésben részesítsen, aminek fontos része volt a maradék hátbőröm lenyúzása is, és az, hogy a TERV minden egyes pontját az agyamba vésse (szó szerint).

Az Atyánál még nem jártam, mivel nála igen hosszú a várólista, úgyhogy csak sorszámot kaptam a gyónáshoz/áldozáshoz, de addig legalább a még el sem követett jócselekedeteimet is van időm megbánni...

Esetleg később (ha megérem) még jelentkezem élménybeszámolóval elrettentésül mindenki számára, aki oly balga lenne, hogy közelebb merészkedik a fekete falakhoz kíváncsiságból."
Oldal: 1