Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tothjani

Oldal: 1
Dátum: 2016.06.20. 15:14:11
Ha belegondolok majd 30 évem van Beholderes játékokban, anno még a TF-en kezdtem. (mert nem volt internet)
Azután megnéztem hogy a német játékokhoz képest van-e olcsóbb és kevésbé tolakodó hazai játék, akkor kezdtem el játszani a Végzeturat.
Természetesen a játék varázsa mára már elszállt, igaz prémium tag vagyok de már ritkán fizetek be, hiszen van mit átalakítani.
A szerver lezárása esetén sajnálnám a játékot de nem megyek át másik világra, csak megköszönöm a Beholdernél eltöltött néha izgalmas, és érdekes éveket.
Dátum: 2013.02.14. 12:20:25
Hát ezt ugy látszik senki nem tesztelte, a Beholdertől azért kicsit szokatlan hogy ilyen buggos dolgot betesznek.
Ma elment 20 temlomkristály, a szerencsekerék, és az idomítás is, a két utolsó nem zavar de az első nagyon bosszantó!
Ki kellene írni hogy pl: a kerék a Napi rutinnal összeakad, és csak a kufárnál számolja, de a templomkristályt nem értem.
Dátum: 2012.03.20. 06:49:00
Már 20 éves? Mintha tegnap kezdtem volna játszani a Túlélők Földjén, pedig még indulás előtt jelentkeztem.
20 év múlva veletek ugyanitt.
Addig meg pörgetek párat.
Dátum: 2011.12.21. 10:40:18
Idézet: Munkustrap - 2011.12.21. 10:25:29
detto, ahogy nézem a maxos szakik tűntek el a lehetőségek közül

* illetve most tovább csökkent a számuk

Hát olyan sincs meg ami még csak 2. szinten van, úgy tűnik megfázott a rendszer és most köhög kicsit.
--És már javítva, köszönjük a mágusoknak a közreműködést.
Dátum: 2011.12.21. 10:12:43
Idézet: Archibald Cunningham - 2011.12.21. 09:52:19

Kieg: ja és eltűn a lélekenergia sajtolás a turbózható képzettségeim közül. (csak 60-as, jól jönne még az a plusz 5)

Igen sajnos nálam is eltűnt, pedig a gyógyulás után még eddig úgy volt hogy minden szakértelem +5 szint lehet.
Dátum: 2010.03.17. 22:35:32
Mit nevezünk kalibernek?
A menetes furatok belső átmérőjét.

Ez a válasz butaság, az a magátmérő.
Természetesen van menet kaliber is pont kétféle a külső és belső menetek ellenőrzéséhez, de van sima dugós kaliber is amivel egy furatot lehet gyorsan ellenőrizni. A Kaliber valaminek a gyors összehasonlító mérésére szolgál, ez lehet súly, méret, vagy bármi ami mérhető!
Dátum: 2010.03.02. 23:05:02
Ugyan nem kimondottan a játékhoz tartozik de mitől van ez az iszonyatos proci terhelés? A munkahelyen egy 700-as régi gép majdnem belehalt de az itthoni gépemet is érezhetően fogja. Tegnap a régi verzió még gond nélkül kocogott, vagy akinek régi gépe van ne játsszon?? Ugyan ha a blokkolom az új stíluslapot akkor megy 1-2% terheléssel de úgy meg ronda.
Oldal: 1