Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cin99

Oldal: 12345
Dátum: 2011.04.23. 18:46:58
Még használjuk a "pellengérre állít" kifejezést. Mi a pellengér?
szégyenfa, szégyenoszlop, szégyenkő
terasz
koszos padló
életlen penge

jelölt válasz
Dátum: 2011.04.22. 17:52:07
Melyik ország található meg két kontinensen is?
Afganisztán
Kína
Svédország
Oroszország

egyik sem tudtommal. vagy igen?
Dátum: 2011.04.22. 16:58:25
Hányféle helyiérték létezik a tízes számrendszerben?
9
5
10
16

végtelen sok. szerintem a számjegyre gondolt. javítani vagy törölni
Dátum: 2011.04.22. 10:07:54
A Bohrium vegyjele?
Bo
Bh
Br
Boh


belehal egy kérdőszóba?

Melyik vallás nem köthető szorosan Kínához alábbiak közül?
buddhizmus
konfucianizmus
taoizmus
dzsainizmus*

a buddhizmus sem, az is ink india
Dátum: 2011.04.15. 17:12:10
Minek a mértékegysége a szellem/négyzetméter?
Ektoplazma interferencia
Arhomad terület nagysága
Lidércnyomás
Szellemvonzás

ez most vicc? (igen!!!)
Dátum: 2011.04.14. 21:39:14
Ki NEM volt a 12 apostol egyike az alábbiak közül?
Szent Júdás
Szent János
Szent József
Szent Péter

ki találja meg a hibát elsőre??? bezony, júdás mióta szent?? egy pitiáner hazug áruló volt, mellesleg a 12 apostol egyike, nagycsütörtökön lett áruló. úgy ahogy van törölni sztem...
Dátum: 2011.04.13. 14:46:58
és amikor felrobban valami atomerőmű, a detonáció mindent oda-vissza csap. és csernobil is mulasztás miatt van.
mellékkörülmény volt a földrengés, de az emberi hanyagság okozta...
Dátum: 2011.04.12. 19:41:51
Mit jelentett, ha valaki kutyabőrt kapott?
köztartozás visszafizetésére kötelezték
a nemesi rang adományozását bizonyító okíratot kutyabőre írták
a leánykérés visszavonását
párbajra hívás első vérig

eléggé gyengécske. már megint hosszú a jó válasz... jah, és hejjesirráss
Dátum: 2011.04.11. 20:39:53
Ki volt Marx,Engels,Lenin?
kitalált személyek
Három királyok
focisták
a szocializmus és kommunizmus atyjai

jelölt válasz...
Dátum: 2011.04.10. 10:52:12
Melyik nem hajófajta?
Gálya
Sznúker
Fregatt
Szkúner

a snooker/sznúker szónak két jelentése van, az egyik egy hajó, a másik meg billiárd. SZ*R kérdés már bocs...

Az alábbi filmszerepek közül melyiket játszotta el egy színész?
balrog (A Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége)
C3PO (Csillagok háborúja - Egy új remény)
Mike Wazowski (Szörny Rt.)
Bukephalosz (Nagy Sándor, a Hódító)

ez meg érthetetlen
Dátum: 2011.04.10. 08:50:16
Awenhai!
arany neve is odaköthető, tekintve hogy nemzetőr volt (süvegemen nemzetiszín rózsa, ajakamon édes babám csókja stb stb). a válasz nyilván petőfi, de akkor is. találok elég indokot arany odakapcsolására, nem is rosszakat. megváltoztatta az egész életét, mert elvesztette petőfit, bujdosnia kellett, nem láthatta a családját és még a munkájának is lőttek.
Dátum: 2011.04.09. 19:31:32
Melyik évben hunyt el Ludwig van Beethoven?
1826
1824
1827
1825

veszettspec...

Hány magyar király volt Anjou-házi?
3
2
5
4

pontatlan. Karoberto, azaz Károly Róbert volt az első, a fia, Nagy Lajos a második, Mária a harmadik, Kis Károly, és megint Mária. Ez négy, de Mária királyNŐ volt, nem király!!! ink. uralkodó, nem?
Dátum: 2011.04.05. 17:46:52
akk is túl könnyű
Dátum: 2011.04.05. 15:17:59
hány éle van a négyzetnek?
8
12
4
10

am eléggé ismert énekes sztem. lehet azért mondom, mert a bátyja tanított, de akkor is. időnként belebotlok a nevébe, valamelyik nagyrádión (juventus talán?) még meg is interjuvolták kb egy éve... hallgattam, tudom.
am beírod google-ba hogy dolhai attila szerepei, harmadik találat a hivatalos honlapja... am megnéztem, a Mozart!-ban Wolfgangot játsza... Wolfgang Amadeus Mozartot. legalábbis volt más Wolfgang? ismertnek ismert de hibás a kérdés
Dátum: 2011.04.04. 19:38:42
az ultis kérdéshez: az ultiban többféle bemondás van, pl 40-100, 20-100 (bemondod a 40-et illetve huszat, majd elviszel annyi ászt és tizest, 10 pontért, hogy 100 pontod legyen. utolsóütés is 10 pont)
van a szimpla passz, az passzt jelent. viszont a passzpiros vagy akármilyen szín, akkor azzal az aduval el kell vinni egy bizonyos számú ütést.
van az ulti, ami azt jelenti, hogy az utolsó ütést viszed az adu hetessel, ami a legkisebb lap.
van a négyász, ami ugye tudjuk mi
van a durchmars, ami azt jelenti hogy mindent leütsz (színnel, szín nélkül, esetleg terítve. egyszer szín nélkül terítve volt meg nekem apukám minden ellen tökéletes védőlapja mellett )
van még a betli, ami azt jelenti, hogy semmit sem ütsz.

magát az ulti nevű játékot BÁRMELYIK teljesítésével (esetleg buktatásával), akár kombinálva is meg tudod nyerni. viszont az ulti bemondást az adu hetessel való utolsó ütéssel lehet megnyerni. viszont ott van a csendes ulti, amikor nem mondtad be...
cin99 voltam
Dátum: 2011.03.31. 19:49:10
alapvetően én azt gondolom, hogy a tudásunk, és a teljes tudás kb úgy arányik egymáshoz, mint a homokszem a tengerparthoz. vegyük pl. az atomenergiát. szép és jó dolog hogy égetés helyett kevésbé szennyező (és sok) energiát találunk, de mi van, ha berobban? erről foggalma nincs a drágalátos emberiségnek. azt tudja, hogy nagyon rossz. de hogy MEDDIG és MIRE NÉZVE rossz, azt nem. olyan dolog felfedezni a tudást, mint egy krimit olvasni. megtudsz erről az emberről is valamit, arról is valamit, megtudod egy cselekvés hátterét, de az összefüggéseket CSAK az író tudja, aki kitalálta. a nyomozó RÁJÖN néhányra, de nem ő találta ki. és nem mindenre jön rá. (ld. agatha christie: gyilkosság az orient expresszen. tipikusan csak az írónő tudja megmondani, hogy ki a tényleges gyilkos)
vagy vehetjük a delfineket. tudjuk, hogy roppant intelligensek, és hogy különféle ultrahangokkal kommunikálnak. de hogy MIÉRT kommunikálnak pont így, és hogy MIT jelentenek az egyes hangok, azt nem.

és mivel KELL lennie valaminek, ami ezt kitalálta, egy OKnak, ami miatt ez létrejött, azért magabiztosabbak azok, akik keresztények, mert ők találtak magunknak egyet. aztán ha meghalnak, és van Isten, vagy egy hozzá hasonló lény, akkor a hűségükért jutalmat kapnak, mondjuk két homokszemnyi lehetséges tudást, ha nincs, akkor az meg lehetetlen mert maguktól ilyen dolgok nem jönnek létre.

cin99 voltam
Dátum: 2011.03.31. 09:12:32
Hány évig tartott a százéves háború (Anglia vs. Francia ország)?
87
130
100
116

hejesirás, és az a vs. az nagggyon csúnya
Körözött gyilkos profilja V3-mon:
ha valaki velem kezd készüljön a halálra...
védelme alatt állok:dinogame 67-es szintü végzetúr-nakk...
a legjobb cuccok és állatok nálam vannak MUHAHAHA.......

komment1 - a kettőspont helyére egy space jól jönne
1a - a végzetúrnak szót kötőjel nélkül írják, egy k a nak
komment2 - nem volt állata

-10% voltam amikor levertem
Dátum: 2011.03.29. 17:03:22
Beethoven hanyadik szimfóniájában szerepel az "Öröm óda"? (egyben van!!!!)
5*
9
1
3

a kilencedikben szerepel!!!
Dátum: 2011.03.28. 13:20:14
alapvetően a beho azt csinálja jól, hogy mindenkit megcéloz. volt a TF, ami az arisztokráciának készült még jó régen. aztán a hasonló jellegű ŐV. aztán az ŐV-t továbbgondolták, amikor a galetkiből végzetúr lesz, és ingyenes böngészős játékot kreáltak belőle. ez a három játék, főleg a végzetúr, kicsit misztikus hangulatú és komplikált. ezért egy vidám grafikájú, egyszerű böngészős játékot is kitaláltak (mágia mesterei). ravasz ötlet hogy akinek tetszik, egyszer fizetnie kell és játszik amíg akar.
a GF nyomába sem ér. van vagy 15 játéka, de ezek párosíthatók vagy netán hármas csoportok is vannak jelleg szerint. pl a gladiatus-katsuro páros. az egyetlen, ami jó játékuk, az nem az övék. a metin2-ról beszélek, amit egy koreai cég fejlesztett ki, a GF megvásárolta. (azért 2, mert továbbfejlesztették. hogy koreai, azt a metin.co.kr bizonyítja. a fejlesztő cég szervere a metin2.co.kr) de a metin se jó már magyarban. szegény asmodeus neve sokaknak lehet ismerős. megismerte, de a BKV-nál ugye nem tudnak angolul, kiharcolta hát, hogy legyen magyar verzió. most a magyar ugy néz ki, hogy bugok tömkelege, lag (kliens játék), és rengeteg mániákus SÉ (prémiumpénz) vásárló úgynevezett pisti, akik csak ahhoz értenek hogy anyu-apu telefonjáról nyúlják le a pénzt, aztán a full bebónuszolt holmijával és hackelt képességeivel (vásárolt előregyártott hack) meg a bugokkal a full PvE játékosokat verjen le PvP-ben aztán röhögjön rajtuk. aztán ha valaki veri őket (meglehetős gyakran) akkor meg "hülyelownoobhacker mindenki, az nem jut eszükbe hogy ő volt béna. szóval a magyarok is inkább máshol játszanak, külföldi szerón vagy pedig más, pistimentes játékban.

ui: a metin2 gyenge GF verziója a Gates of Andaron. egyértelmű ezután hogy nem tudnak vagy nem akarnak újat kitalálni.
Oldal: 12345