Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fcsabi1987

Oldal: 1
Köszönöm a válaszokat.
Nem gondolom pontatlannak, azért mert a ,,legfeljebb", legalább is nekem, azt jelenti, hogy mi a lehető legnagyobb. A kerékpárnál amúgy sincs megszabva, hogy hol, mennyi. Ez az egy sebesség korlátozás vonatkozik rá, meg persze a táblák, de az más. Igaz, hogy KRESZ, de úgy gondolom, hogy szinte mindenki tud biciklizni, ahhoz meg ugye tudni kellene a szabályokat is. Persze tudom, hogy nem így van, de annyi hülye kérdés van már itt, nem értem pont ez miért nem fért bele. Na mindegy, még egyszer köszönöm a tippeket.
Lassan ott tartok, hogy én is lemondok a kérdés feltevésről. Aki akar úgy is talál benne hibát.
Üdv: Csabi
Üdv.

Kerékpárral legfeljebb mekkora sebességgel szabad közlekedni?

30 km/h
40 km/h <<<<<
50 km/h
nincs megszabva

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ebben vajon kinek, mi nem egyértelmű? Ez szimpla KRESZ.
Köszi a véleményeket.
Dátum: 2010.01.17. 21:41:23
Bocsi, látom, hogy rossz helyre írtam.
Dátum: 2010.01.17. 21:38:15
Üdv.

Kerékpárral legfeljebb mekkora sebességgel szabad közlekedni?

30 km/h
40 km/h <<<<<
50 km/h
nincs megszabva

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ebben vajon kinek, mi nem egyértelmű? Ez szimpla KRESZ.
Köszi a véleményeket.
Helló.
Feltettem a múltkorában egy kérdést, ami a ,,rossz" értékelést kapta, mert az értékelő véleménye szerint speciális. Ez egyébként motorkerépár típusokról szólt. Na mindegy, elfogadtam; annak ellenére, hogy sok hasonlóan speciális kérdéssel találkoztam; ez nem fért bele.
Ezért a következő kérdésem már sokkal általánosabb volt:

Melyek lehetnek a világon a legnagyobb mennyiségben termesztett gyümölcsfélék?

Almatermésűek: alma, körte, birs
Csonthéjasok: szilva, cseresznye, barack
Citrusfélék: citrom, banán, narancs ************
Bogyósgyümölcsűek: szőlő, szamóca, ribizli,

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Mert az enyém az, hogy mivel az interneten kerestem a kérdést, ezért ott a választ is meg lehet rá találni. Próbáltam olyan kérdést feltenni ami érdekes. Mivel ha egy valóban általános kérdést rakok fel, akkor félő, hogy már szerepel az adatbázisban.
Oldal: 1