Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Deicide666

Oldal: 1
Igazad van abban, hogy van egy-két elgépelés. Nem vagyok gyors-és gépíró és siettem. Ha helyesírásra hivatkozva dobták volna vissza, egy szót sem szólnék. Ellenben: NEM Juan-Pablo, hanem Juan Pablo. Ha kötőjellel írná a nevét, kerestem volna mást helyette. Ha ennyire szőrszálhasogató az elbírálás, akkor miért nem cserélik le a kérdések 63.82%-át? Inkompetens banda....
Az alábbi hírességk közül kinek nem Pablo a kesresztneve?

Picasso; festőművész
Neruda; Nobel-díjas költő
(Che) Guevara de la Serna; forradalmár, politikus [×]
Montoya; autóversenyző

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Na ez most miért? Ha valamelyik Nagyrabecsült Értéklő olyan egyszerű, mint a barlangrajz és nem ismeri a fenti neveket, akkor kapásból szőnyeg alá kell söpörni a kérdést? Vagy tán Montoya nevében a Juan a keresztnév és a Pablo csak díszítőelem?
Dátum: 2010.03.05. 16:02:36
Mit jelent a híres latin mondás:E Tu Brute ?
Brútusz híres
Te is fiam, Brútusz
Brútusz a császár!
Nincs ilyen mondás



Érdekes, de ebben az esetben a tagadó válasz a legjobb mind közül. Már egyszer jelezték javításra, én meg azonnali törlést kérnék erre a förmedvényre!


Valóban szemétre vele, bár elgondolkodtató. Amennyiben a valóban létező mondásra gondolt az illető (Et tu, mi fili, Brute?), akkor megállja a helyét a negyedik válasz; főleg, hogy hiányzik a "t" az "e" után és ha át lenne szerkesztve a válasz, hogy ne tagadás legyen, korrekt kis kérdést kapnánk.
Dátum: 2010.03.05. 15:13:56
"Melyik nem magyar sör?
Dreher
Becks×
Soproni
Borsodi"

AZONNAL törlendő! Anno feltettem egy kérdést, melyre egy nem Sopronban gyártott sör volt a jó válasz. Direkt figyeltem arra, hogy ne lehessen reklámnak felfogni, mivel az adott sörök nevei csak és kizárólag a városnévvel együtt kiírva számítanak terméknek. Nem fogadták el, ráadásul indok nélkül.
Körülnézek, hátha találok egy olyan topicot, ahol fel vannak sorolva a Felhasználók által bejelentett és ennek megfelelően törölt kérdések.
Amennyiben nem találok, úgy az azt az elképzelésem bizonyítja, hogy hiába írogatunk ide, csak azért találták ki, hogy illúziókba kergetve minket behunyjuk szemeink és befogjuk a pofánkat.
Dátum: 2010.02.27. 15:45:56
"Ki az alábbiak közül a kapus?
Casillas
Henry
Messi
Clicy"

Mi a bánatos f××ról van itt szó???? Kezd tele lenni a thökhöm az ilyen kérdésekkel. Abszolút pontatlan kérdésfeltevés. Miben kapus, gombfociban, csocsóban, vízilabdában ? Fel fogok tenni histomatematikai (John Caldwell és Jeffrey Stone-Telepítvény trilógia) kérdéseket és majd puffogok, hogy miért spec.....
Dátum: 2010.02.26. 15:19:27
"Hány voltos egy hagyományos háztartási konektor?
220 V
360 V
100 V
180 V"

Ha nagyon kukacoskodni akarok, akkor a konnektor tulajdonságai között nincs feszültség. Maximum, hogy mekkora a legnagyobb feszültség, amihez az adott típust alkalmazni lehet. Akkor is ott van a helyesírási hiba.

Másrészről viszont, ha létezik az "Egy hagyományos háztartási konektor" nevű alter banda, akkor megállná a helyét a kérdés, én például 8 Voltos vagyok - 8 VOLT Fesztiválon voltam. Bár akkor meg a válaszokban nincs helyes megoldás.
Dátum: 2010.02.26. 12:15:44
"Milyen fáról kapta a nevét a Bükk-hegység??
akác
tölgy
Bükk !!
fenyő"

A kérdés - válaszok külalakját nem módosítottam.
Ember, ha már ilyen minősíthetetlenül eccccerű (bár maga kérdés a feltevője értelmi képességeit tökéletesen prezentálja; a barlangrajz hozzá képest minimum doktori disszertáció) kérdést teszel fel, legalább ne jelöld be a jó választ! Könyörgöm, az Értékelők mossák már ki a csipát a szemükből!
Dátum: 2010.02.21. 15:10:50
Idézet: Picok - 2010.02.21. 13:54:18
A kérdező szerintem az ultrahangos lokátorra gondolt, de így is hibás, mert a bagolynak sincs, nemcsak a kacsának.


Picok, rosszul értelmezted a kérdést. Valójában az az alapja, hogy a közhiedelem szerint a kacsahápogás nem visszhangzik.
Minden hang kelt visszhangot, hacsak nem egy süketszobában szólal meg. Amúgy a Mythbusters(Állítólag) egyik részében foglalkoznak ezzel a témával.http://amindenit.blog.hu/2009/03/28/visszhangzik_e_a_kacsahapogas A baglyok pedig a hangtalan repülésükről ismertek.

Azért remélem, nincs harag!
Dátum: 2010.02.21. 13:00:40
Üdv!

"Melyik állatnak nincs visszhangja?
Bagoly
Delfin
Denevér
Kacsa"

Helytelen kérdésfeltevés. Két okból is:
-Magának az állatnak nincs visszhangja. Az állat által keltett hangnak vagy zajnak lehet.
-A helyes megoldásnak bejelölt lény hangja is visszahangzik, a kérdés egy tévhitre alapul.

Így megállná a helyét a kérdés: Melyik állatról tarják, igaz tévesen, hogy hangja nem kelt visszhangot?
Köszönöm!

Az összes, eddig feltett kérdésem ugyanezt a formát követte, mégsem kaptam rájuk ezt az értékelést. Nem látok következetességet....
Tíz feltett kérdésből kettő helyesírási hibára (ezt innentől kiküszöböltem), egy pedig-magyar rockzenei téma-speciális érdeklődési körre hivatkozva lett elutasítva. Ez utóbbi szubjektív kérdésértékelésre utal, mivel az általam feltett kérdésnél jóval komplikáltabbak is átcsúsztak a rostán. Nem áll szándékomban kukacoskodni, magam is ADMIN vagyok egy-ennél jóval kisebb létszámú-Fórumon, tisztában vagyok vele, mekkora munkát jelent. Bár kár nem ért a negatív értékelések miatt, az önérzetem és a maximalizmusom nem engedte szó nélkül hagyni a történteket. Remélem, más topicokban még jókat beszélgetünk....

Ps: kapok OFF-ot nem megfelelő topichasználatért?
Tiszteletem a Csapatnak !

"Melyik macskaféle vadászik falkában ?

Leopárd
Oroszlán
Hiúz
Puma

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak. "

Valaki elárulná nekem, hogy itt hol a helyesírási hiba ? Mint látom, a Fórum beépített helyesírás-ellenőrzéssel rendelkezik, ennek ellenére az egyetlen jelzett hiba az értékelés indoklásában található ill. rövidítés. Ez már a második eset, hogy ezt az értékelést kapom, igaz az előzőben latin nyelvű volt a kérdés egy része; a későbbiekben azt is leellenőriztem és nem találtam benne semmiféle hibát. Előre is köszönöm a kimerítő választ:

Azazel
Oldal: 1