Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szurilo

Ricardo szégyelld magad, "nem ismered a karid"
Ennyire hosszútávra nem lehet tesztelni, sőt ezt nem is tesztelésnek hanem szimulálásnak hívjuk de végül is ez mindegy, a lényeg hogy ennyire nagyon nehéz előre tervezni. Illetve azóta annyit változott a játék, hogy gyak. minden új feature beépülése előtt kéne tesztelni amit úgy tudom van hogy elvégeznek Miklósék, persze nyilván nem elég alaposan.
Olyan tárgy kéne inkább ami Támadást és IQ-t ad, mert ilyen nincs, bezzeg Védekezés+IQ-s tárgy van. Utóbbi ideális a varázslatból élőknek, előbbi meg a közelharcosoknak lenne jó, hogy kompenzálhassák valahogy ők is a varázslatkörben a nagy IQ előnyt.
Lehet a Támadásra is gyúrni, már amennyire támadásra gyúrásnak nevezem azt hogy az még mindig eltörpül az IQ mellett:

Erő: 123 ( +17 )
Támadás: 123 ( +15 )
Védekezés: 93 ( +75 )
IQ: 140 ( +6 )

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a megbűvölt ősi karddal. Az északi tigris 342 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ugye milyen izmos a lábam, Sssszz ahhhhh és Ne nézzél kérdezzél is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 203 sebzés!

A csatában összesen 2192 sebzést okoztál, és 184 sebzést kaptál.

Mindezek mellett én is erősnek érzem a varázslatsebzéseket, vagy soknak a védekezés bónuszt.
Morti megaszondta.
Ez a szavazás annyira nem lett jó, én többet is bejelölnék.
Dátum: 2009.07.20. 14:17:51
Jó, de ettől független háborúban ugyanúgy probléma amit írtam. Lehet kevésbé lesz az ha tényleg közelharcra koncentrál újra a többség de sztem ez akkor is gond. De tényleg keressünk másik topicot.
Dátum: 2009.07.20. 14:11:11
Na már csak nem bírom megállni, hogy hozzászóljak. A legnagyobb para ott van meglátásom szerint, és ezt már leírtam máshol is, hogy a varázslatra gyúrt arcok egy háborúban jóval nagyobb előnyben vannak mint azok akik nem.

Egy háborúban 15%-on simán ki lehet végezni vkit varázslattal úgy hogy a másik meg se tudja karcolni az illetőt. Ezen persze segíthet a Mágikus gyógyítás naponta 1x és a gyógypiák, de ez mind kiadás ugyebár, szemben azzal aki csak lövöldözi a varázslatokat. Nincs 60-as szintről tapasztalatom, de ennek ellensúlyozása sztem nagyon nagyon sok Egészségbe kerülne ami megint kiadás a szenvedő fél oldaláról. Na emiatt (is) kéne valami változtatás a dologban.
Dátum: 2009.07.20. 12:52:14
Feladtam?
lol,
ha valaki hát én nem adtam fel. Miért gondolod hogy csak az az egyetlen játékcélja mindenkinek hogy a TOP 1 legyen?
Dátum: 2009.07.20. 12:34:52
Akkor te valószínűleg a "szintdobás" képességet használnád, bár gőzöm sincs most már mit akartok. Semelyik képesség se jó, ezért úgy tűnik, ti igazából továbbra se szeretnétek érintkezni a top után jövő csapattal csak úgy hogy le is tudjátok őket győzni.
Nonszensz, adjuk itt az ötletet és akkor semelyik se jó. Én be is fejeztem ezt, mert alapvetően nem nekem célom, hogy változzon a szinthuszárok élete. Én is csak világ életemben le akartam maradni tőlük. Hálistennek sikerült is.
Dátum: 2009.07.20. 12:31:53
Nem tudom hol volt kivesézve a Kereskedelem és a VF közti különbség. Lehet elsiklottam felette. Ha linkelnéd elolvasnám.

A fölébe kerekedést, úgy értettem, hogy az egész környezetem fölé sikerült kerekedni.
Lehet hogy azért sikerült ez mert nagyon gyorsan kinyomtam a VF-et. De hát ezért kell olyan klánba menni ahol erre gondolnak is és meg is tehetik, hogy felhúzzák a szükséges épületeket. Ha nincsenek meg az előfeltételek, akkor vagy magas szintű létedre gyenge klánba vagy vagy alacsony szintű vagy és a körülötted levők is hasonlóan jártak mint te.
Dátum: 2009.07.20. 02:17:52
nem tudsz folebe kerekedni ezzel a kornyezeted egy jo reszenek.


De igen tudtam és még sokan mások is és még úgy is, hogy a
jatekostarsadalom jelentos resze hasznalja
.

Leírtam már, semmi, de semmi különbséget nem látok ilyen téren a VF és a Kereskedelem között, vagy kb. akármelyik fontos szakit említhettem volna.
Mindegyik olyan, hogy ki kell fejleszteni, nincs mese, aki nem fejleszti ki az lemarad, tehát a VF ugyanúgy kényszer hogy kifejleszd mint a Kereskedelmet. Akkor a Kereskedelem sem jó szaki?

Hogy a TOP nem akar VF-et használni, hát IJ, nem tudok erre mit mondani, ott volt a lehetőségük hogy a segítségével picit közelebb kerüljenek az utánuk jövő tömeghez. Nem tették.
Az a "world" az Word.
Dátum: 2009.07.19. 08:55:23
Teljesen egyetértek, a játékban lehet kitalálni és követni taktikákat, osztani/szorozni nap mint nap, de ha csak naponta 2-3 alkalommal tudsz felnézni kisebb időszakokra és még nincs kifejlesztve kronokomp és nem maxos az elementáris, illetve most már a gyorsítások is, akkor alapvetően középmezőnyben fogod végezni erősségben.

Mióta gyak. csörgőórával játszom napi 24 órát sikerült élkarakterré válni őskő nélkül is.
Nálunk ezért is a legfontosabb felvételi kritérium az aktivitás és lehetsz középmezőny kari felveszünk.
Dátum: 2009.07.18. 20:50:45
Hát.. ez inkább már lustaság, mert annyi helyen van reklámozva a wiki hogy nem lehet nem észrevenni.
Dátum: 2009.07.18. 19:37:40
Erre: http://vegzetur.wikidot.com/skill15
Dátum: 2009.07.18. 15:22:07
Arra ott lenne a "szintugrás" képesség. Mondjuk nem tudom az miért lenne jó, most nem pont portyázni szeretnétek és nem egyedül csücsülni a legmagasabb szinteken?
Dátum: 2009.07.18. 15:16:24
Sírjuk ki a "szintdobás" fejlesztést.
Dátum: 2009.07.18. 15:10:01
Hát szomorú, nem is tudok mit mondani. Talán annyit, hogy én pl. a V2-n tolom és most felnéztem V1-re. (Időnként ellesek onnan dolgokat, ill. tájékozódok az ottani szituációkról)
Azt vettem észre hogy V1-en még mindig sokkal kiegyensúlyozottabb minden V2-höz képest. Azért ha V2-n megnézitek mennyi szinthuszár van akkor meglepődhettek:
V1-en a toplista első 2 oldalán a legmagasabb és legalacsonyabb szintű játékos között 9 szint különbség van. V2-n 11.
Persze ez nyilván azért van mert kevesebben játzsanak V2-n mint V1-en de ettől nekik még sokkal kevesebb célpontjuk van.

A szövetségek toplistájában is kezd egyre undorítóbbá válni a helyzet:
(#16) Lélekhozók Testvérisége Gyémánt 27 991.8k LE 211 2 125 43 79
(#17) MEMENTO Smaragd 25 879.9k LE 206 14 113 42 79
(#219) Martalócok Rubin 31 538.4k LE 175 4 269 26 0
Asszem jól látszik mekkora szakadék van már a MEMENTO és Martalócok között.
V1-en azért ennél keményebb verseny van. Ott valahogy homogénebb a csapat. Persze Azúr Légió és TGY között szép kis lyuk van ott is, de az az után következő szövik egy csoportban haladnak nagyjából.
Dátum: 2009.07.18. 14:45:42
Egyetértek, és látszott, hogy Miklósék alapvetően őket akarták pl. a VF-el is belassítani, csak nagyon nem gondolták végig, hogy eleve idáig milyen taktikát alkalmazva játszottak a szinthuszárok, ahogy azt sem, hogy ez milyen problémákat vethet fel az alsóbb szinteken.

A legegyszerűbb lenne olyan fejlesztést kitalálni ami csakis számukra éri meg a kifejlesztést, és akkor 1000 ember helyett 50 emberen kell a dolgot tesztelni. Nem is értem hogy miért nincsenek egyes szakértelmek pl. szinthez kötve. Ha a VF-et úgy hozzák be hogy min. 60. szintűnek kell hozzá lenned, sztem most nem problémáznánk a szanaszét szakadásról.

Tény, ez is visszaüthet később, hiszen ha a középmezőny is eléri a 60. szintet akkor ők is kifejlesztik a VF-et valószínűleg, de hát sosem lehet tökéletesre csinálni semmit, akkor majd ki kell találni vmi újat ismét.