Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szurilo

Dátum: 2009.04.21. 22:24:24
Értem, tehát akkor a Tharr gyűrűje pl. +5% kritikus ütés esélyt ad minden csatában nekem. Ugye?
Dátum: 2009.04.21. 20:29:33
Kis kavar alakult ki bennem a kritikus ütés és kritikus sebzés fogalmak környékén. Ez a kettő most egy és ugyanaz vagy létezik mindkét fogalom és eltérő?
Konkrétan azért kérdezem, mert van a szakértelmek között ugyebár a kritikus ütés. Tharr gyűrűje már kritikus sebzést ad +5%-ot amit ha felveszek akkor a kari lapon is kiírja szép sárgával bónuszként, hogy +5% kritikus sebzés.

Ha a két dolog különböző akkor melyik mit jelent pontosan? A kritikus ütés a dupla sebzés esélyét növeli és a kritikus sebzés erre a supla sebzésre tesz rá X%-nyi lapáttal?

Ha a két dolog egy és ugyanaz, akkor az azt jelenti, hogy csatában összehasonlítódik az én és az ellenfél kritikus ütésének mértéke, a különbség alapján megállapítódik X% esély a kritikus ütésre az adott félnek és ehhez még mindenképpen hozzáadódik az én +5% esélyem?
Dátum: 2009.04.21. 02:05:58
Kis kavar alakult ki bennem a kritikus ütés és kritikus sebzés fogalmak környékén. Ez a kettő most egy és ugyanaz vagy létezik mindkét fogalom és eltérő?
Konkrétan azért kérdezem, mert van a szakértelmek között ugyebár a kritikus ütés. Tharr gyűrűje már kritikus sebzést ad +5%-ot amit ha felveszek akkor a kari lapon is kiírja szép sárgával bónuszként, hogy +5% kritikus sebzés.

Ha a két dolog különböző akkor melyik mit jelent pontosan? A kritikus ütés a dupla sebzés esélyét növeli és a kritikus sebzés erre a supla sebzésre tesz rá X%-nyi lapáttal?

Ha a két dolog egy és ugyanaz, akkor az azt jelenti, hogy csatában összehasonlítódik az én és az ellenfél kritikus ütésének mértéke, a különbség alapján megállapítódik X% esély a kritikus ütésre az adott félnek és ehhez még mindenképpen hozzáadódik az én +5% esélyem?
Dátum: 2009.04.19. 21:36:16
Sziasztok!

Világ2-n a "Rubin Harcosok" szövetség rubin, vagy hordát váltó játékosokat keres. Szinted nem számít, ha megfelelsz, felveszünk. Hordaváltás esetén, ha csak az őskő a probléma, lehet velünk beszélni ideiglenes vagy akár végleges kölcsönről is. Prém nem feltétel, aktivitás viszont igen. Ezt hangsúlyozni szeretném! Nem napi 1-2 alkalommal belogoló játékost keresünk.

A szövetségünkről a szövetségi oldalon látható dolgokon kívül annyit érdemes tudni, hogy nagyon összetartók vagyunk. Minden játékosunk aktív és néhányan már sokat látott, tapasztalt arcok. Van közöttünk tizenéves is, de van 30-as korosztály is. Jómagam 25 vagyok.
Talán legnagyobb érdemünk idáig, hogy 4 nálunk sokkal erősebb klánt is legyőztünk, nem véletlenül. Ma már nem is nagyon kapunk hadüzenetet, 1 hónapja volt az utolsó, mindezt béke csarnoka nélkül természetesen. Mi viszont annál többet indítunk háborút. Jelenleg elértük a jubileumi 100. általunk indított és természetesen megnyert háborús győzelmünket.

Rugalmasak vagyunk és napi szinten kommunikálunk egymással, akár percről percre. Rendelkezünk:
- Akadémiával(7. szint készen)
- Epikus emlékművel
- Térkapuval
- Pusztítás citadellájával
- Kennellel
- testvérszövetségessel
- Citadella rács egyezménnyel
és hasonló nyalánkságokkal.
Kútméretünk épületeink számához és tagjaink erősségéhez képest igen moderált.

Aki jelentkezik, az a szövi oldal alapján tegye ezt meg.

Jó játékot mindenkinek!

Szurilo,
Rubin Harcosok
Web oldalunk: http://rubin.naglfar.hu/
Dátum: 2009.04.19. 21:35:57
Sziasztok!

Világ2-n a "Rubin Harcosok" szövetség rubin, vagy hordát váltó játékosokat keres. Szinted nem számít, ha megfelelsz, felveszünk. Hordaváltás esetén, ha csak az őskő a probléma, lehet velünk beszélni ideiglenes vagy akár végleges kölcsönről is. Prém nem feltétel, aktivitás viszont igen. Ezt hangsúlyozni szeretném! Nem napi 1-2 alkalommal belogoló játékost keresünk.

A szövetségünkről a szövetségi oldalon látható dolgokon kívül annyit érdemes tudni, hogy nagyon összetartók vagyunk. Minden játékosunk aktív és néhányan már sokat látott, tapasztalt arcok. Van közöttünk tizenéves is, de van 30-as korosztály is. Jómagam 25 vagyok.
Talán legnagyobb érdemünk idáig, hogy 4 nálunk sokkal erősebb klánt is legyőztünk, nem véletlenül. Ma már nem is nagyon kapunk hadüzenetet, 1 hónapja volt az utolsó, mindezt béke csarnoka nélkül természetesen. Mi viszont annál többet indítunk háborút. Jelenleg elértük a jubileumi 100. általunk indított és természetesen megnyert háborús győzelmünket.

Rugalmasak vagyunk és napi szinten kommunikálunk egymással, akár percről percre. Rendelkezünk:
- Akadémiával(7. szint készen)
- Epikus emlékművel
- Térkapuval
- Pusztítás citadellájával
- Kennellel
- testvérszövetségessel
- Citadella rács egyezménnyel
és hasonló nyalánkságokkal.
Kútméretünk épületeink számához és tagjaink erősségéhez képest igen moderált.

Aki jelentkezik, az a szövi oldal alapján tegye ezt meg.

Jó játékot mindenkinek!

Szurilo,
Rubin Harcosok
Web oldalunk: http://rubin.naglfar.hu/
Dátum: 2009.04.19. 21:35:37
Sziasztok!

Világ2-n a "Rubin Harcosok" szövetség rubin, vagy hordát váltó játékosokat keres. Szinted nem számít, ha megfelelsz, felveszünk. Hordaváltás esetén, ha csak az őskő a probléma, lehet velünk beszélni ideiglenes vagy akár végleges kölcsönről is. Prém nem feltétel, aktivitás viszont igen. Ezt hangsúlyozni szeretném! Nem napi 1-2 alkalommal belogoló játékost keresünk.

A szövetségünkről a szövetségi oldalon látható dolgokon kívül annyit érdemes tudni, hogy nagyon összetartók vagyunk. Minden játékosunk aktív és néhányan már sokat látott, tapasztalt arcok. Van közöttünk tizenéves is, de van 30-as korosztály is. Jómagam 25 vagyok.
Talán legnagyobb érdemünk idáig, hogy 4 nálunk sokkal erősebb klánt is legyőztünk, nem véletlenül. Ma már nem is nagyon kapunk hadüzenetet, 1 hónapja volt az utolsó, mindezt béke csarnoka nélkül természetesen. Mi viszont annál többet indítunk háborút. Jelenleg elértük a jubileumi 100. általunk indított és természetesen megnyert háborús győzelmünket.

Rugalmasak vagyunk és napi szinten kommunikálunk egymással, akár percről percre. Rendelkezünk:
- Akadémiával(7. szint készen)
- Epikus emlékművel
- Térkapuval
- Pusztítás citadellájával
- Kennellel
- testvérszövetségessel
- Citadella rács egyezménnyel
és hasonló nyalánkságokkal.
Kútméretünk épületeink számához és tagjaink erősségéhez képest igen moderált.

Aki jelentkezik, az a szövi oldal alapján tegye ezt meg.

Jó játékot mindenkinek!

Szurilo,
Rubin Harcosok
Web oldalunk: http://rubin.naglfar.hu/
Dátum: 2009.04.19. 21:34:04
Sziasztok!

Világ2-n a "Rubin Harcosok" szövetség rubin, vagy hordát váltó játékosokat keres. Szinted nem számít, ha megfelelsz, felveszünk. Hordaváltás esetén, ha csak az őskő a probléma, lehet velünk beszélni ideiglenes vagy akár végleges kölcsönről is. Prém nem feltétel, aktivitás viszont igen. Ezt hangsúlyozni szeretném! Nem napi 1-2 alkalommal belogoló játékost keresünk.

A szövetségünkről a szövetségi oldalon látható dolgokon kívül annyit érdemes tudni, hogy nagyon összetartók vagyunk. Minden játékosunk aktív és néhányan már sokat látott, tapasztalt arcok. Van közöttünk tizenéves is, de van 30-as korosztály is. Jómagam 25 vagyok.
Talán legnagyobb érdemünk idáig, hogy 4 nálunk sokkal erősebb klánt is legyőztünk, nem véletlenül. Ma már nem is nagyon kapunk hadüzenetet, 1 hónapja volt az utolsó, mindezt béke csarnoka nélkül természetesen. Mi viszont annál többet indítunk háborút. Jelenleg elértük a jubileumi 100. általunk indított és természetesen megnyert háborús győzelmünket.

Rugalmasak vagyunk és napi szinten kommunikálunk egymással, akár percről percre. Rendelkezünk:
- Akadémiával(7. szint készen)
- Epikus emlékművel
- Térkapuval
- Pusztítás citadellájával
- Kennellel
- testvérszövetségessel
- Citadella rács egyezménnyel
és hasonló nyalánkságokkal.
Kútméretünk épületeink számához és tagjaink erősségéhez képest igen moderált.

Aki jelentkezik, az a szövi oldal alapján tegye ezt meg.

Jó játékot mindenkinek!

Szurilo,
Rubin Harcosok
Web oldalunk: http://rubin.naglfar.hu/
Dátum: 2009.04.17. 20:45:29
Volt már téma, de ellentmondó hsz-eket találtam:
Egy epikus tárgy vagy térkapus tudja-e a szakértelem maximális szintje fölé emelni a konkrét szakértelem értéket vagy sem?
Dátum: 2009.04.11. 01:37:24
Teljesen megértelek, és hidd el az ilyet én is utálom, de én tipikusan nem ilyen levelet írok. A levél magja ugyan copy-paste, de nagyon sok esetben változik, mert kiveszek belőle dolgokat, vagy pont hogy belekerül olyasmi ami személyre szóló. Az egésszel nincs is baj, amíg az ember a megadott időn belül marad és már kiment 3-4 levél. Aztán kinéz két tagot is a toplistában, mindkettő jó, és elküldi az egyiknek is meg a másiknak is egymás után. Változtatni nincs mit a levelén, a két tag egyformán jó, esetleg pont egy szöviben vannak, egész egyszerűen nincs értelme bármit is módosítani a levelen és ekkor bamm, tiltás 1 órára. Ami elég gáz, ha még szerettem volna kiküldeni másik 2 levelet, vagy a szövi társaimnak írni esetleg. A kiírom hogy mennyi ideig ne küldjön az illető levelet dolog miért nem megvalósítható? Türelmesen kivárnám. Fejlesztők?
Dátum: 2009.04.11. 00:53:05
Eddig teljesen jó véleménnyel voltam a játékról, de most ismét felkaptam a vizet a spam szűrőn, ahogy az már történt 1-2 alkalommal. Alapvetően lehetetlenség toborozni, normálisan. Ha az ember copy-paste akar elküldeni 2-3 játékosnak egy levelet, akkor simán letiltja a rendszer ha nem jut eszébe hogy várnia kell egy kicsit. Miért nincs egy időkijelzés az üzenet oldalon, hogy xy idő múlva küldhetsz üzenetet különben letiltunk? Vagy miért nincs az egész rendszer ennél sokkal normálisabban megcsinálva? Ez olyan furcsa számomra. Valaki kérem reagáljon a kérdéseimre.
Dátum: 2009.04.10. 11:29:30
közben kapituláltak, probléma megoldva, de nem ártana javítani
Dátum: 2009.04.09. 22:50:48
Kezd a bug burjánzani

BlackDragonFlyHigh 1 / 0 Ma, 22:18
BlackDragonFlyHigh 1 / 0 Ma, 22:18

Azért ha 2x annyi LE jár majd a győzelemért, nem bánom a dolgot.
Dátum: 2009.04.09. 19:35:29
A következő duplikált hadüzenet miatt 1-el kevesebb háborút tudunk indítani. Kérem a probléma orvoslását:
Hadat üzentetek a BlackDragonFlyHigh szövetségnek. A háború Ma, 22:18:03-kor kezdődik. Ma, 10:18
Hadat üzentetek a BlackDragonFlyHigh szövetségnek. A háború Ma, 22:18:03-kor kezdődik. Ma, 10:18

Szurilo,
Rubin Harcosok
Világ2
Dátum: 2009.03.24. 15:25:52
Na ezek már válaszok, köszönöm szépen.
Dátum: 2009.03.24. 15:17:40
Ismerem az említett idézetet, de nem derül ki belőle a válasz. Ha a félkövér szöveget válasznak szántad, akkor nem a kérdésemre válaszoltál.
Dátum: 2009.03.24. 15:09:26
A segítségnyújtással kapcsolatban korábban már láttam egy vitát arra vonatkozólag hogy a megsegített kapja-e a bónuszokat ha ő támad és magasabb szintűt támad vagy nem kapja a bónuszt, de nem is veszik el a segítségnyújtásból adódó bónusz. Választ azonban nem találtam erre a konkrét kérdésre. Valaki tudja az igazságot?
Dátum: 2009.03.22. 02:25:45
Sry ha már volt kérdés, nem igazán találtam a választ.
30-as szintű epikus relikviára tud licitálni egy 25-ös szintű? És ha a kereskedelme ezt lehetővé tenné?
Ha megnyeri a licitet, tudja majd használni 25-ös szinten?
Dátum: 2009.03.20. 14:02:40
Köszi Mortimer, azt meg tudod még mondani nekem esetleg, hogy alapból amúgy mennyi TP jár egy 29-esnek ha legyőz egy 33-ast, úgy hogy az illetőt nem támadták, tehát 100%-ot kapok érte? A http://vegzetur.wikidot.com/portya -n pont nem látszik már az én szinten.
Dátum: 2009.03.20. 13:44:07
a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Dátum: 2009.03.20. 13:28:57
A "Szerezz egyetlen portyázásból legalább 20 tapasztalati pontot úgy, hogy te támadsz!"
küldit szerettem volna tegnap este megcsinálni. 29. szintű vagyok és nincs szinguláris ismeretek szakim.
Megtámadtam egy 32 egy játékost kaptam 18TP-t.
Aztán később megtámadtam 2db 33-ast is, és mindkettőtől kaptam 15-15 TP-t. Hogy van ez dolog. Mi az ami befolyásolja még a kapott TP-t? Hallottam olyat is hogy attól is függ a kapott TP, hogy én mennyi -X% -al támadok, de a fenti jelenséget ez nem magyarázza meg. Szóval keresek erre a két kérdésre választ. Vki?