Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szurilo

Dátum: 2009.07.28. 13:25:09
Utóbbi, miért kérded?
Dátum: 2009.07.28. 13:20:59
Tény, hogy jobban ki kellett volna hangsúlyozniuk hogy várhatóan lesz ettől eddig a szerver leállás, mert így volt aki úgy gondolta, hogy a szóban forgó intervallumban tuti hogy nem lesz szerver.
Két út van: Vagy lelövik a szervert pl. visszaszámlálás után ahogy a legtöbb online játékban szokták, vagy játszol és egyszer csak elszáll alólad a szerver, de az így járó adatvesztésért nem vállalnak felelősséget, neked kell odafigyelni hogy "mentsél" mindig.
Az előbbi a humánusabb, kevesebb parával járó módszer, az utóbbi az amelyik több játékidőt biztosít és ezért tetszetősebb.
Dátum: 2009.07.28. 13:01:16
Olvastam ezt a hsz-t és már akkor se értettem vele egyet, hiszen te azt sérelmezed hogy mit nyerhettél volna ha tudod hogy nem áll le a szerver. Márpedig a nyerés nem egyenlő a vesztéssel.

Így hogy mégis volt szerver, lehetőséged volt belőle profitálni, ez csak plussz és nem mínusz.

A CSP-d is biztos vagyok benne hogy nem csordult túl, csak felgyűlt, ami bármikor letornázható.
Dátum: 2009.07.28. 12:43:40
Nézd, én csak azt nem értettem, hogy miért borul valakinek a terve azáltal, hogy mégis megy a szerver miközben elvileg állnia kéne. Nem tudok elképzelni se olyan szitut, hogy ebből para legyen. Sztem Miklósék nagyon is jól csinálták, hogy csak 5 percre dobták le a szervert és nem nyomták le csak azért hogy betartsák a határidőt.

Így aztán én úgy érzem hogy feleslegesen izgatod Miklóst még ezzel is. Néha egyébként is azt veszem észre, hogy teljesen átcsap a játék minősítése olyan irányba hogy bármi fejlesztés történik abban mindenki a hibát kezdi el keresni.
Mielőtt megint meg lennék billogozva, hogy védem Miklóst, elmondom, hogy 30 őskövet vettem életem során tehát én még csak nem is akarom a játékot fenntartani, de mint alkalmazás fejlesztő tisztában vagyok vele, hogy milyen az amikor a hülye user jön és sápítozik, hogy ő búzakékebb ikonra gondolt, miközben nagyon jól látta előre hogy milyen színű lesz az a rohadt ikon.
Általában véve a user-ek nem látnak bele a fejlesztői munkába.
Dátum: 2009.07.28. 11:01:55
Pontosan. Én sem mernék MÁR biztosat állítani a Beholder helyében. Ezzel asszem azt is elmondtam, hogy mennyire védem őket.
Dátum: 2009.07.28. 09:55:32
Azért nem lennék Miklós helyében. Ha nem megy a szerver az a baj, ha megy a szerver akkor az a baj. Most írják ki azt hogy lehet hogy lelőjük a szervert alólatok de lehet hogy nem? Sztem a szerverleállás azt jelenti, hogy karbantartás lesz és nincs garantálva, hogy játszani tudsz.
Dátum: 2009.07.27. 16:22:57
Vagy a karját de akkor tegye rá keresztbe a másikat is
Dátum: 2009.07.27. 16:02:51
Hát ne a kisujját nyújtsa
Amúgy nekem tök mindegy mi lesz, semmit nem csináltam vasárnap hajnal óta.
Dátum: 2009.07.23. 02:21:20
Ha -10%, -20%, stb-vel támadok akkor több TP-t kapok győzelem esetén mint egyébként?
Szevasztok!

Az éjjel lett kiértékelve egy kérdésem. Rákerestem a Jeriko féle adatbázisban. Ott nem találtam, de tudom, hogy az nem a teljes adatbázis. Kérdés: Valóban szerepelt volna már ez a kérdés? Nem keverték össze Veres Pétert valaki mással?

Mikor élt Veres Péter Kossuth-díjas író, politikus, honvédelmi miniszter?

1897–1970
1714-1755
1559-1659
1953-2002

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ja mindegy, akkor csak egy sima meglátásnak vegyétek Ma nagyon vaksi vagyok, ez már a második benézésem ma.
Én itt arra reflektáltam, hogy ha egy varázsló csak IQ+Tau+Védekezés kombóra hajt, egy harcos pedig Erő+Támadás+IQ-ra akkor egy varázsló nem valószínű hogy annyiszor eltalál egy harcost ami miatt annak még Védekezést is kéne fejlesztenie, de ám legyen, én is a te oldaladon állok, csak én más szempontokra is rávilágítottam.
Teljesen egyetértek. Alacsonyabb szinten nem volt elég erős a Smaragd. Ha egy idő után ismét változik a helyzet és mondjuk épp a kissé elhanyagolt Zafír kerül előnybe vagy ismét a Gyémánt vagy Rubin akkor nem szólok egy szót se, csak leírtam, hogy én most hogy látom a szitut.

Az Erő és Támadás meglátásoddal kapcsolatban szintén egyetértek, azzal a különbséggel, hogy én most Erő, IQ párti lettem. Ezek után az Erő és IQ kb. 70%-val megegyező mennyiségű Támadást és kb. 50%-os Védekezést, Egsészéget próbálok kifejleszteni. Taut elhanyagolom. (A számok csak körülbelüliek)
Meglátjuk mi lesz, még csak most fogtam toltam 60-ra a Hordázást és fogtam be a 4. állatom, szal még odább van a vége.
Milyen két érték?
Én egyetértek Birka-val de nem azért amivel ő érvel, hanem azért mert a Védekezést amiatt kell tolnia egy harcosnak is, ha nem is keményen, de azért áldoznia kell oda is, hogy le tudjon nyomni egy epikust, egy térkapus szörnyet, valamint azért hogy maradjon ÉP-je portyában. Egy varázsló sokkal kevesebb ÉP veszteséget szenved el egy térkapus szörnynél mert a Védekezése nagy az IQ-ja nagy. Ezzel szemben ha egy harcos nem fejleszti a Védekezését akkor ő rendesen fog kapni a térkapus szörnyitől is. Ugyanez epikusra is igaz. Ez pl. egy olyan szempont ami most lehet nevetségesen aprónak tűnik de hosszútávon kijön, ahogy az is hogy 15%-on felbukkanva egy harcosnak nem sok esélye van csak ha min. annyi Egészséget fejleszt amivel túl tudja élni a varázskört. Ergo egy harcosnak min. annyi egészséget kell tolnia amennyivel kompenzálhatja a környékén levő varázslók varázslat sebzését, ha ezt nem teszi, akkor labdába se tud rúgni a csatában mert kivégzik. Egy mágusnak ezzel szemben nem feltétlen kell ilyen magas egészségre szert tennie, ha nem hagyja hogy nagyon felregenerálódjon egy harcos. Persze ez most megint nüansznak tűnhet, de egy háborúban ez nagyon-nagyon komoly előny, ahol akár óránként is lehet támadni!

Én itt most csak 2 szempontot említettem, bizonyára több is van, mert azt még mindig fent tartom, hogy a V2-n végzett statisztikai kutatásaim alapján a smaragd horda nyer a legnagyobb arányban a többi hordához képest.
Oké, elolvastam, de ebben a képletben: A találat esélye (%): [támadás]+[karakter szintje]-[ellenfél védelme]+50
honnan jön az az 50-es konstans?
Hmm, ennek a válasznak nagyon örülök. Megkérdezhetem, hogy honnan van az infó?
Szerintem egyszerűbb lenne ha Miklós kifejtené hogy pontosan hogyan is működik ez a hozzáadok a Támadáshoz a szintednek megfelelően valamennyit dolog.
Ó bazd, félreolvastam amit írtál. Sorry, visszaszívtam mindent
Elolvastam itt minden hsz-t és nem szóltalak le mert kicsi vagy, többek között egészen idáig gőzöm sem volt erről. Arra viszont reflektálnom kellett hogy gúnyosan megjegyezted Ricardo-nak, hogy nem ismeri a karakterét. Szerintem nézd meg először milyen karakterei vannak és csak utána alkoss véleményt.