Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szurilo

Dátum: 2009.06.29. 12:15:58
Prémium tagság esetén mennyivel rabolhatnak kevesebb LE-t tőlem?

Sry ha már volt kérdezve.
Dátum: 2009.06.26. 11:37:00
Morroch, ezt te se gondoltad komolyan. Megnézném meddig jutsz, max szinguval, visszafogott nélkül.
Dátum: 2009.06.26. 08:41:44
Hahha, nekem lenne tippem kik pontoznak le, de hát bizonyíték híján nem gyanúsítok Van olyan, aki nem azonnal, hanem 2-3 nap elteltével pontoz le hsz-eket, van akinek sztem csatlósai is vannak és nem egyedül hanem többedmagával pontoz le. Amúgy kész röhej az egész, úgy látszik van aki erre élvez Engem speciel sztem ingame hírem miatt pontoznak le. Konkrétan V2-n a második legtöbb háborút nyertük, sok nagy szövit megszívattunk már, gondolom itt most visszakapom a dolgot. De bánja kánja, adjatok nekünk
Dátum: 2009.06.25. 12:41:57
Most komolyan nem látod a "ha" szócskát a mondatomban?
Dátum: 2009.06.25. 12:21:37
Hát ez elég jónak tűnik. Ha a 100%-os fertőzötteket ilyen arányban gyengítik, igen nagy különbségek alakulhatnak ki.
Dátum: 2009.06.22. 07:47:01
Aham, na így már stimmelni látszik.
Dátum: 2009.06.22. 07:11:23
Ez azért furcsa, mert van olyan tagunk aki 1,3 milla felett épített a karakterlapja alapján, 3 hete csatlakozott hozzánk és még mindig csak 244k LE-t ír a Taglista szövetségi építésnek.
Dátum: 2009.06.22. 06:15:01
Passz, lusta átöltözni, mert nincs rá egy gomb ami levetkőzteti fullra. Én se szoktam átöltözni, ritka hogy nem üt 0-ra az epikus.
Dátum: 2009.06.22. 01:42:41
"Mindezek miatt, amennyiben mások is egyetértenek velem..."

Valamint a dolgot opcionálisra gondoltam, ha nem akarod használni nem kell... a lényeg... hogy megtehetnéd.
Dátum: 2009.06.22. 01:33:01
Ha egy karakter egy szövetséget -ahol építkezett is- elhagyva csatlakozik hozzánk, akkor a szövetségi építése 0 lesz, vagy a korábbi építésének egy része(80%?) megjelenik a Taglistában?
Dátum: 2009.06.22. 01:26:23
Szövetségünkben régóta működik egy az epikus relikviákért folytatott licit küzdelmekben több igazságot tevő szabályzat/mechanizmus.
A dolog kicsit macerás, és szeretném ha ez automatikusan beépülne a rendszerbe a Beholder jóvoltából, a terhet levéve vállamról.
A következő problémáról van szó:
Bizonyára sok szöviben ütik a tagok az epikus szörnyeket pusztán azért, hogy 15% alá kerüljenek vadászat előtt vagy háborúban. Az ekkor bevitt sebzések ezred részének felső egészre kerekített része kincspont formájában manifesztálódik az illetőnél. A dolog azonban nem hasznos a szövetség számára, hiszen az epikus ezt kiregenerálja, az illető pedig a legközelebbi licitben több kincsponttal fog rendelkezni a többi szövetségi taggal szemben, mint amennyit "megérdemelne".
Mi, erre azt mondtuk, hogy meghirdetjük az epikus "verést" tfh. 13:00-ra. 12:55-13:00-ig senki nem ütheti az epikus szörnyet, ekkor archiválom ugyanis a szörnybe korábban indukált sebzésmennyiségeket(mi ezt "időn kívüli" sebzésmennyiségnek hívjuk). Elkezdődik a csata. Miközben ez folyik, az "időn kívüli" sebzésmennyiséget hozzáadom a már mindenki számára learchivált táblázatomban a korábbi szörnyekbe sebzett "időn kívüli" sebzésmennyiségekhez. Ennek veszem az ezred részét felső egész részre kerekítve és voila, megkapom az "időn kívüli" vagyis jogtalanul szerzett kincspontmennyiséget. Míg a szövi tagok az épp aktuális epikussal kardoskodnak bemásolom ezt a kincspont mennyiséget a fórumra neki, hogy amikor a szörny meghal és megkezdődne a licit, mindenki le tudja vonni az "időn kívül" szerzett kincspontokat és csak ennyivel licitáljon.
A dologgal a probléma, hogy picit macerás, és a szövetség minden tagjától feltétlen szabálykövetést követel meg, holott a csábítás nagy, hiszen azt kiszámolni, nyilvántartani, vagyis ellenőrizni, hogy kinek mennyi kincspontja van épp, szintén egy óriási feladat.

Mindezek miatt, amennyiben mások is egyetértenek velem, úgy szívesen látnék egy olyan fejlesztést ami lehetővé teszi, hogy az epikus csata kezdete előtt bebillenthessek egy kapcsolót, hogy na most akkor kedves szerver számold szépen a szövi tagok sebzését az epikusba és az így szerzett kincspont adódjon is hozzá a karakterek kincspontjaihoz, de ettől és csakis ettől az időponttól kezdve.
Dátum: 2009.06.20. 22:32:45
Világos, nem is azért írtam mert ezt firtatni akarom, csak láttam, hogy szóba került ez a smaragd brutalitás és gondoltam megosztom a véleményem. A portya reform ettől függetlenül ráférne a rendszerre.
Dátum: 2009.06.20. 22:13:07
Értelek, igazat adok, de ezért néztem meg átlagosan mindenféle játékost. Néztem én lvl 10-est is sőt, néztem úgy, hogy a szintjén a legnagyobb Tö-vel bíró játékosokat és a leggyengébbeket is felmértem. Szerintem elég jól szórtam ahhoz hogy ne legyen árnyalt a kép melyet a felmérés mutat. De szerintem nézzétek meg ti is, aztán ha nem így látjátok ok.

Az egész képet az befolyásolhatja esetleg, ha a smaragd hordát választó játékosok jobban játszanak a többiekhez képest, de nem hiszem hogy így lenne
Dátum: 2009.06.20. 21:54:00
Félreérted, arányosan nézd. Tehát persze ha sokkal több a gyémántos akkor az fog látszódni, hogy:
Győzelem: Vereség:
Smaragd horda ellen 607 279
Zafír horda ellen 279 69
Gyémánt horda ellen 1630 445
Összesen: 2516 793

De ha arányosan nézem akkor az látszódik , hogy:

Smaragd horda ellen 2.17 az 1-hez hogy nyerek smaragd ellen
Zafír horda ellen 4.04 az 1 -hez hogy nyerek zafír ellen
Gyémánt horda ellen 3.17 az 1-hez hogy nyerek gyémánt ellen.

Ezek pl. az én statisztikáim, de én egyszer vettem a fáradtságot és végignéztem vagy 20 karaktert V2-n. Mindegyiknél kiszámoltam, hogy kik ellen milyen eséllyel nyer. Néztem alacsonyabb szintűeket is és top karikat is, átlagosat is, erőset is. Igyekeztem teljes körűen vizsgálódni. 1-2 kivételtől eltekintve mindenhol ezt tapasztaltam! Szerintem innentől kezdve kár azon vekengeni hogy ki az erősebb, egyértelműen a smaragd számomra.
Dátum: 2009.06.20. 21:30:24
Egyébként hiába lovagolunk azon hogy egy smaragdos kari magas szinten erősebb tud lenni mint egy rubin vagy bármelyik másik horda. Úgy is lesz aki azt mondja, hogy ez nem igaz. Én így csak annyit mondanék, hogy nézzétekmeg V2-n random 20 ember statját. Ki melyik hordával szemben mennyit veszített. Egyértelmű lesz a kép. A smaragd ellen veszít mindenki a legtöbbet.
Dátum: 2009.06.20. 14:05:12
Olyan tárgyat szerezni ami kábítást ad és portyázni.
Kábítós cumó van térkapus relikviában de egyszerűbb ha veszel egy ilyen fókuszkristályt. Wiki-n nézz szét.
Dátum: 2009.06.20. 01:50:30
Ha békében van egy szövi egy másikkal mert kapitulált az egyik akkor lehet még citadella csapást mérni attól egymásra?
Dátum: 2009.06.18. 15:37:31
Sztem is, én ezen felállás mellett olyan 250-es IQ-t mindenképp kifejlesztettem volna.
Dátum: 2009.06.18. 00:35:13
Már küldtem. Könnytelen öreg ekkor kapta a levelet: 2009.06.16. 23:30:34
Dátum: 2009.06.18. 00:20:38
fegyelmezni kell, de én is úgy tudom ahogy te mondod, mégis, más forrásból meg azt hallom, hogy hagyjunk fent legalább 1 szintnyi csapást