Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lion27

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.17. 20:41:18
Sziasztok !

Bár nem szokásom az ilyesmi, de mostmár kezd betelni a pohár !

Szeretnék érdeklődni , hogy kinek és hol kell jelezni az olyan játékosokat akik csak rontják más szórakozását !
Mert már minden féle kedvesség elhagyta az értelmes fejét !
Hiába hagyom rá Ő csak ír és ír !
Úgy érzem nem közénk való !

Előre is köszönöm a segítséget !
Sziastok !

Szeretném megjegyezni, hogy ha valakik csak azért töröltetnek kérdéseket mert lusták elolvasni a játékban leírtakat
pl. legendák
Akkor mivel én nem sok könyvet olvasok ezér minden olyan kérdést töröltetni fogok a mely olyasmivel foglalkozik hogy ki írta , kinek az álneve és hasonlók !!! Valamint hozzá veszem azokat a kérdéseket is amelyek kiesnek az érdeklődési körömből !!!
Én eddig legalább vettem a fáradságot és megpróbáltam utánna nézni, ha nem sikerült akkor is adtam egy tippet vagyí bejött vagy nem, de megadtam mindíg a lehetőséget a válaszadásra másoknak!!!
Remélem ezt olvassák a játék szerkesztői is ,ezúton szeretném megkérni őket ha van rá mód és lehetőség akkor ne az első "azonnal töröljétek szavazás után töröljetek egy kérdést" !

Köszike
Dátum: 2008.12.07. 20:33:06
Sziasztok !
Van két üres hely a klánunkban !
Szeretnénk olyan tagokat keresni akik csapatjátékosok !
Megtaláltok minket a Gyémánt légió -ban !
Várjuk a jelenkezéseket !
Dátum: 2008.10.19. 17:37:20
Szia !

Azt szeretném megtudni hogy hogyan vagy miként lehetséges az, hogy az eggyik pillanatban még van 300LE-ám aztán hirtelen nincs . Nem támadtak meg és nem is vettem semmit . Nem rég játszom de ilyenről mégcsak nem is hallottam .

Előre is köszi
Lion27
Oldal: 1