Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Red Demon

Oldal: 12345
Ez a végzetúr tiszta röhej. Feltettem egy kérdést és elutasították és utána még egyszer, de más indokkal

Melyik a legkisebb kategória a rendszertani alapkategóriák közül?

ország
törzs
osztály
rend

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Melyik a legkisebb kategória ezek közül (rendszertani alapkategóriák szerint)?

ország
törzs
osztály
rend

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Na erre mit mondjak. Lenyúlják másnak az ötletét, én meg szenvedjek. Sajnos azt is tudom, hogy hiába írok ide úgy se olvassák. A férjem is vett könyvet 5100 forint értékben. Egyik könyv nem stimmelt, már volt ugyan olyanunk. annyit kérdezet meg e-mailben, hogy mit lehet ilyenkor csinálni. De nem akarta a könyvet vissza cserélni, mert inkább karácsonykor elajándékoztuk. (300 ft-os könyvvel nem akart hercehurcázni). Csak megkérdezte és semmi válasz. Még annak ellenére se, hogy December 8-án rendelte a könyvet és nem kapott kódot. Akkor amikor aznap mi rendeltük még nem volt kiírva a Beholder oldalán. Se a végzetúron (itt Re: Végzetúr friss hírek
232. hozzászólás - 2010.12.15. 14:25:48 írták). De állítólag Az akció 2010. december 08.-tól 2011. január 31.-ig tart.

na mit szóltok?
Dátum: 2010.12.16. 21:30:33
mert 3,5-szer nagyobb mint a szintem és semmi nagy csak normális és kisebb
Dátum: 2010.12.16. 21:08:01
hányasnak kell lenni a szerencsének, hogy nagy szörnyeket vadásszak?
Dátum: 2010.11.23. 18:34:18
elméletileg lehetne. De akkor nem szabadna romlani nagyon az LE diff-nek. Na mindegy csak jól eset valahol a dolgot elmondani. Köszönöm a válaszokat.
Dátum: 2010.11.23. 13:29:24
sejtettem én is, de négy napon keresztül?
Dátum: 2010.11.23. 09:40:43
én még nem tudom, hogy milyen érzés játszani a kristály hordával. De szerintem nem is fogom tudni, mert most 20. szintű vagyok és ahogy fejlődök ők is úgy lépnek szintet kb. Tehát szerintem kár volt bele rakni a legendába is ha így van, mert a játékosok több mint a fele soha nem tud velük harcolni.
Dátum: 2010.11.23. 09:35:05
nem tudom, hogy hova írjam azért teszem ide. Hogy lehet az, hogy megakartam támadni egy tagot és kiírta, hogy nincs életpontja. Most amikor kiakartam lépni megakartam még egyszer nézni és azt írta ki, hogy támadták az elmúlt 5 percben. És kb. 2-3 perc telt el ez idő alatt és nem először van így.
Dátum: 2010.10.06. 15:23:53
Köszi szépen még egyszer nektek. Már lenyugodtam. Ezekért a bónuszokért léptem be egy nagy szövibe7 szinten és 14. szintre sikerült felhúznom a kutat (400K LE). Most már 1,2 milliónál járunk. Úgy döntöttem, hogy a transzplantáció és ultra spec-et felhúznom 20. szintre. A vf és en. hasz között nem tudtam dönteni.
Dátum: 2010.10.06. 15:07:52
Köszi szépen legalább te vissza írtál. Amúgy gratulálok neked. Fejlesztést még nem döntöttem el. Mert a sárkányok véget szintet fogok lépni, de már kellene húzni az akadémia szakikat. Az állat folyamatosan fejlesztem, mert már szakiai is vannak. Nem tudom, hogy számít-e nekem az alkimista labor 16 szinten?
Dátum: 2010.10.06. 14:54:26
a mostani:

Idomított állatod, egy 10. szintű Nemes númak is részt vesz a csatában. Kolumbiai döngölő idomított állatai, egy 60. szintű Nerub kórokozó és egy 42. szintű Robbanó hüllő is részt vesznek a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Mielőtt összecsapnátok, Kolumbiai döngölő feléd hajít egy vérforralás varázslatot. 21 pontnyit sebzett.
Futás közben egy mentális robbanás igéjét mormolod. (-70 VP). Kolumbiai döngölő egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 33 életpontot vesztett.
Kolumbiai döngölő a mithril ékszerpengével a felsőtestedet célozza! 17 életpontot vesztettél. Az állatod 1 életpontot sebződött. Nerub kórokozó és Robbanó hüllő acsarogva támadnak. 2 támadással 10 sebzést okoztak.
Lesújtasz ellenfeledre. 36 pontnyit sebeztél. Nemes númak is támad. Célt téveszt.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Kolumbiai döngölő egy alsó támadást indít. Talált, 80 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Az állatod 3 életpontot sebződött. Nerub kórokozó és Robbanó hüllő is rádtámadnak. 1 támadással 10 sebzést okoztak.
Lesújtasz az Enyészmesterrel. 43 pontnyit sebeztél. Nemes númak is ellenfeledre veti magát. Nem talált.
Egy gyors csel után Kolumbiai döngölő a hasadat támadja. Eltalált, sérültél 36 pontnyit. Az állatod 1 életpontot sebződött. Nerub kórokozó és Robbanó hüllő is rádtámadnak. 1 támadással 10 életpontot sebeztek.
Oldalt szökkenve, az Enyészmesterrel Kolumbiai döngölő feje irányába ütsz. Eltaláltad, 19 sebzés! Nemes númak az oldaladon harcol. Nem talált.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Kolumbiai döngölő megpróbál oldalról támadni. Talált, 35 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. Nerub kórokozó és Robbanó hüllő acsarogva támadnak. Nem találtak.
Lesújtasz ellenfeledre. 22 pontnyit sebeztél. Nemes númak is ellenfeledre veti magát. 3 életpontot sebzett.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Kolumbiai döngölő egy alsó támadást indít. Ütése célt téveszt! Nerub kórokozó és Robbanó hüllő is támadnak. 2 támadással 4 életpontot sebeztek.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Enyészmesterrel. 15 pontnyit sebeztél. Nemes númak az oldaladon harcol. 1 sebzés!
A csatában összesen 172 sebzést okoztál, és 223 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.
Dátum: 2010.10.06. 14:53:44
Hát ne tud meg, hogy erre mit válaszolok. A múltkori csata:

Kolumbiai döngölő idomított állatai, egy 59. szintű Nerub kórokozó és egy 41. szintű Robbanó hüllő is részt vesznek a csatában. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Kolumbiai döngölő feléd dob egy vérforralás varázslatot. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 10 pontnyit sérültél.
Egy mentális robbanás igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-70 VP). 97 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -5 Támadás.
Egy gyors csel után Kolumbiai döngölő a hasadat támadja. Ütése célt téveszt! Nerub kórokozó és Robbanó hüllő is rádtámadnak. 1 támadással 10 sebzést okoztak.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Enyészmesterrel. Kolumbiai döngölő 13 pontnyit sérült.
Kolumbiai döngölő vicsorogva sújt rád a mithril ékszerpengével. Melléütött! Nerub kórokozó és Robbanó hüllő is rád vetik magukat. 1 támadással 5 életpontot sebeztek.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Ellenfeled kivédte a csapást.
Kolumbiai döngölő vicsorogva sújt rád a mithril ékszerpengével. Ütése célt téveszt! Nerub kórokozó és Robbanó hüllő acsarogva támadnak. 1 támadással 5 életpontot sebeztek.
Lesújtasz az Enyészmesterrel. Eltaláltad, 44 sebzés!
Egy gyors csel után Kolumbiai döngölő a hasadat támadja. 46 pontnyit sebzett rajtad. Nerub kórokozó és Robbanó hüllő is támadnak. 2 támadással 23 sebzést okoztak.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Kolumbiai döngölő vicsorogva sújt rád a mithril ékszerpengével. Melléütött! Nerub kórokozó és Robbanó hüllő is támadnak. 1 támadással 14 sebzést okoztak.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
A csatában összesen 154 sebzést okoztál, és 113 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Dátum: 2010.10.06. 14:51:50
ő is smaragdos. És semmit nem csinált a szövetsége. Ugyan úgy két állatja volt. És ezért nem értem.
Dátum: 2010.10.06. 14:41:02
Hogy lehet az, hogy bajnokin az vert el akit múltkor elvertem. Ő nem csinált semmit, mert csak bajnokikra nevez és ezért van mínusszá. Én a múltkorihoz képest meg 50 tul.összeg, 1 állat és 30 szívóssággal húztam és nem bírtam vele?

igazságtalan ez a játék. Aki havonta egyszer fellép csak, hogy bajnokira nevezzen és leveri azt aki végig küzdi a hónapot és mindent megtesz, hogy egyszer kapjon bajnokit.
Oldal: 12345