Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pusztító Tűz

Oldal: 12
Dátum: 2010.07.18. 14:51:10
mindenkinek köszönöm a választ!
igyekszem tartani a célt!
sajna még nem vagyok kaland közelben. azért 1 kérdés oda is: a kalandok figyelik e a játékos szintjét, aki rájuk bukkan? vagy van 1 kupac kaland ami szintfüggetlen random alapján kerül megtalálásra?


u.i. minden segítségnek örülnék, ha segítenétek. ha pl. ezt vagy azt nem úgy csináltátok volna, stb. csak hogy a karim és azoké akik olvassák fórumot ne hibázzanak sokat. (tudoma segítség másik fórum, de oly ritkán írok... , remélem megbocsájtjátok!
Dátum: 2010.07.18. 11:24:55
Köszi a választ! A szerencse mennyi legyen szerinted? én most a szint*3ra gyúrok.
Dátum: 2010.07.18. 11:12:46
Lehet elég naiv kérés, de lehetne olyat kérni, hogy vadászat előtt kiválasztanám, hogy működjön e valamelyik vadászatra ható bónuszom vagy nem: vf, iv, spm, szerencse?
jó lenne, ha láthatnám a számszerű adatokat, hogy érdemes e fejleszteni/építeni vagy csak úgy elköltött LE lesz belőlük. Van 1-2 hasonló kari akkel megosztjuk a vadászati adatainkat, de lehetségesen nem reprezentatív a dolog.

Esetleg aki szintén lementi a vadászatainak eredményét felvehetné a kapcsolatot velem adatcsere kapcsán (34. szintű vagyok)
Dátum: 2010.07.07. 09:59:29
Kedves tapasztalt végzeturak / úrnők!

lehet, hogy rossz fórumra írok, lehet, hogy már megválaszoltátok a kérdést (ezen estekben kérlek 1 linket válaszoljatok legalább) de kérdések merültek föl bennem:
vadász karim van, elértem a 100as spmet, de most elgondolkoztam azon mi lenne ha láthatatlanul vadásznék. hat e ez a csapdázási %ra, a sajtolásra. az spm mire ad +100%let? összességében fog e javulni a le/tp arányom? ami nem tetszik csak annyi, hogy így nagyon lassan fejlődnék (vf50) de ha nőnének az arányok akkor inkább azt választanám. továbbá kifejlesztettem a szintemhez kellő iv-t is és remélem rosszul látom de mintha csökkennének a bevételeim... mik a ti tapasztalaitok? ne aggódjak vissza fog ez térülni? vagy egy kellő szerencsével nélküle is jó a vadász végzetúr? ha nőtt is a bevétel, nem szignifikáns (pl a +5%ot nem érzékelem)
előre is köszönöm, hogy elolvastad és válaszolsz valamit! (a wikidot linket ne küldd, azt már elolvastam)
Dátum: 2010.06.24. 22:48:14
Félve kérdezem meg, hogy az irányított vadászat csökkenti e a vadászott lények LE-ját. (amíg nem volt nem egyszer előfordult 2,4k v feletti óriási méretű. amióta van ez a +5%LE adó (?) szaki 1* volt 2,1 ks vadászatom pedig reméltem h az eddigi rekordom +min. 5%-al meg fog javulni.
tehát a szaki korábban jobb hatású volt és le lett butítva picit vagy ilyen alacsony szinten (saját:31. i.v.: 17) nem lehet érzékelni a hatását vagy más ok miatt nem nő a LE
bocsi ha volt már ilyen kérdés de játékos véleményekre lennék kíváncsi. örülnék ha nem kéne elfelejteni...
Dátum: 2010.04.23. 08:49:52
A térkép időszakos játék továbbgondolásából támadt ötletem osztanám meg veletek:
Mivel a térképen tengerféle rész is látható és eddig (26. szinten vagyok) még nem láttam tengerre utaló leírást, semmilyen vonatkozásban ezért mi lenne ha az is ki lenne használva, egy időszakos vagy egyszeri játék keretében.
Alapötletem az, hogy a szövetség tagjai elhatározzák, hogy hírüket viszik a tengereken, ismeretlen területeken (először építeni kell hajót) utána (mondjuk vmilyen okból a nagy varázslók sem tudnak szelet varázsolni és nincs repülés varázslat sem, ezért) gályázniuk kell (valamilyen erővel kapcsolatos képlettel lehetne meghatározni meddig jutnak alkalmanként). Mivel tengeren vannak, tengeri zsákmányokat ejtenek (vadászat néven halásznak)(előjöhetnek új néven akár a vizes képek a galériából) Akár lehet találkozni kisebb méretű "tengeri" epikussal. Akár más szövi gályákkal is.
Nos az alapötlet eddig ennyi. Szerintem kreativitásból itt nincs hiány a foltokat be lehet tömni
Kéretik véleményezni! (havalaki már írt ilyet akkor csatlakozom hozzá! bár nem találtam eddig ilyen jellegű hozzászólást)
Dátum: 2010.04.18. 21:18:12
lehet tesztelik a le alapú hitelt?
csak nehogy válságlegyen...
Dátum: 2010.04.18. 09:05:53
még mindig szerepel a kiről neveztek el vodkát kérdést ami nem baj, csak legalább 3 rossz választ adjatok és csak egy jót!
Dátum: 2010.04.17. 10:27:28
Kompenzációként a novemberi kiegészítő viszont a szokásosnál nagyobb lesz,
várhatóan 180 lapot találhattok benne a szokásos 140 helyett. A kártyák nagyobb része a Múltidézőhöz és az Újjászületéshez hasonlóan régi, legendás lapok modern változata lesz. A kiegészítő tesztelése már javában folyik. Az új lapok számos új perspektívát nyitnak majd meg, lesznek bőven új kedvencek, és sok régi koncepció is új megvilágtásba kerül.
http://www.beholder.hu/?m=hkk&in=hir.php&id=16020
Dátum: 2010.04.16. 11:25:01
mondjuk akkor szervezzük át a kvízolimpiát:
legyen egy kvíz amit mondjuk 50 kérdés, xmp kerettel. ezt ha 100%ra csinálod továbbléphetsz és a netsebességmérővel eldöntjük kik kapnak medált.
ebből a behó úgy profitálhatna, hogy meghirdeti ezt a netszolgáltatóknak, hátha kapnak rajta és új piacot találnak itt köztünk. mondjuk én kvízolimpia szempontjából máris szívesen váltanék...
Dátum: 2010.04.16. 10:31:41
Akkor én lehet licitálok, mivel amúgy is felújító jellegű lesz az új kieg, passzolhatna a nevem hozzá (és régóta, 1996óta kártyázom)
Dátum: 2010.04.16. 09:59:41
én is erre lennék kíváncsi!
hiszi a piszi h 127 mp alatt megvan az 50 helyes válasz kattintással meg mindennel.
Dátum: 2010.04.01. 23:20:50
Az én javaslatom a vakok és gyengénlátók érdekét szolgálná.
Tehát:
-beállítható (mondjuk 2-3 opcióval) háttérszínt, BETŰMÉRETET (lehet ez böngészőfüggő de én az enyémen egyelőre ezt nem találtam meg (ha vki tudja hol lehet átállítani megköszönném ha elküldené, hogyan kell) szerintem ez nem kerülne nagy költségekbe.
-a többit majd leírom de most mennem kell... :-(
Dátum: 2009.12.31. 02:17:37
van több kérdés is ami biztosan rossz, én nem jegyzem fel őket de komikusak :-D
írni akartam kérdést de az lett a válasz h csak néhányan ismerhetik rá a választ (konkrétan HKK-s). akkor az a meghatározó, hogy a wikipédia tartalmazza e a szócikket vagy valami hasonlót? ha igen akkor oké?
bocs ha már válaszoltatok rá. (v valami ilyen jellegű kérdésre)
ha esetleg adhatok 1 tippet ami megkönnyítené a dolgotokat a kérdésekkel kapcsolatban keressetek meg!
Dátum: 2009.12.15. 16:24:27
egy hkk-s kérdés miért undergroundabb mint egy szappanopera szereplős?
Oldal: 12