Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syranos

Oldal: 1
Dátum: 2012.09.13. 18:02:43
Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem:

A "Stimulátor" relikvia használatakor a familiáris alapszintje megnő az én szintemre. Az aktuális szintje meg ennyivel visszaesik. Ez stimt. Mi van a szakértelem pontjaival? Azt írja, hogy nem változik. De az állat szintlépésével kaphat akkor új szakértelem pontot?
Dátum: 2012.02.24. 18:05:32
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mennyire éri meg felfejleszteni az irányított vadászat szakértelmet? Elvileg vadászós karakter lennék. Kinek mi a tapasztalatai?
Dátum: 2012.02.24. 17:52:15
Hali!

Érdeklődnék, hogy mennyire éri meg felfejleszteni az irányított vadászat szakértelmet, ha vadászós karaktert csinálok? Elég sok LE-ba kerülne felfejleszteni...Megéri ez a szaki?
Dátum: 2011.05.21. 21:09:35
Hali!

Még egy kérdés, tanács jutott eszembe. Érdemes növelni a transzplantáció szakértelemet? Mert elég sok LE kerül rajta 1 szintet fejleszteni és csak 0,5 % csökkenti a többi szakim fejlesztési értékét. Így elég sokára hozná vissza az árát. Turbóval érdemes használni maxon? Megéri felfejleszteni?
Dátum: 2011.05.21. 18:43:15
Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy a V5. hogyan lehetne a szövetség építési átlagát lejjebb vinni? Tulajdonképpen hogyan is működik ez az építési átlag? Mitől függ?

Próbáltuk már új tagok felvételével, de nem viszi lejjebb az átlagot.

Előre is köszi a válaszokat, ötleteket!
Dátum: 2010.11.25. 16:20:29
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mi az esélyei egy olyan portyázós karakternek, ami csak védelmet + iq-t + erőt / állat sebzése miatt / fejleszt és állatokkal manipulál / tárgyakat vesz neki stb. /. Tehát gyorsan fejleszti az állatát, sok állatot használ, harcban az állatokkal próbál győzni. Életképes ez a fejlesztési stratégia kezdő szinttől? Mi a hátránya?
Dátum: 2010.11.25. 15:53:42
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mi az esélyei egy olyan portyázós karakternek, ami csak védelmet + iq-t + erőt / állat sebzése miatt / fejleszt és állatokkal manipulál. Tehát gyorsan fejleszti az állatát, sok állatot használ, harcban az állatokkal próbál győzni. Életképes ez a fejlesztési stratégia kezdő szinttől? Mi a hátránya?
Dátum: 2010.11.25. 15:53:12
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mi az esélyei egy olyan portyázós karakternek, ami csak védelmet + iq-t + erőt / állat sebzése miatt / fejleszt és állatokkal manipulál. Tehát gyorsan fejleszti az állatát, sok állatot használ, harcban az állatokkal próbál győzni. Életképes ez a fejlesztési stratégia kezdő szinttől? Mi a hátránya?
Dátum: 2010.11.25. 13:59:20
A Sztázisbuborékot az 5.-ös világon hanyas szinttől lehet megvenni?
Dátum: 2010.11.25. 13:58:03
Érdeklődnék, hogy a Sztázisbuborékot az 5. világban hanyas szinttől lehet megvenni?
Dátum: 2010.11.24. 10:57:08
Köszi a választ! A fő problémám inkább az, az előbbi hozzászólásom kapcsán, hogy ha láthatatlanul vadászok ---> kevés TP, kevés LE. Ha nem láthatatlanul akkor ----> sok TP, sok LE. Igazából mindegy szerintem. De, ha portyázok, akkor a TP/LE arányom jobb, tehát kevesebb TP-vel több LE kapok.

A kérdésem inkább az, hogy egyből mindent a tanulásra rakjak teljesen a Lélekenergia sajtolás megtanulásáig?
Dátum: 2010.11.24. 10:03:20
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a láthatatlan - sajtolós taktikához hogyan kell elkezdeni fejleszteni 1. szinttől a karaktert? Vadásszak, portyázzak stb. és egyből minden LE a szakértelmekre rakjak míg meg nem lesz a sajtolás? Vagy tulajdonságaimat növeljem, portyázzak, ne vadásszak, küldizzek és később legyen a szakik fejlesztése?
Dátum: 2010.11.24. 09:30:43
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a láthatatlan - sajtolós taktikához hogyan kell elkezdeni fejleszteni 1. szinttől a karaktert? Vadásszak, portyázzak stb. és egyből minden LE a szakértelmekre rakjak? Vagy tulajdonságaimat növeljem, portyázzak, ne vadásszak, küldizzek és később legyen a szakik fejlesztése?
Dátum: 2010.01.29. 07:39:50
Sziasztok!

Már kétszer jeleztem a hibát, de nem történt javítás. A HKK pakliból bontottam egy Védelmező ereklye relikviát, de az sajnos nem működik. Nem adja szintlépéskor a védelem italát. Nézzétek már meg légyszíves! Előre is köszönöm.

Syranos
Dátum: 2010.01.05. 11:12:45
Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy van egy Védelmező Ereklye relikviám. / a HKK paklikból bontottam / Nálam is van,csak nem működik. Már léptem 2 szintet legalább, mióta megszereztem, de nem adta a védelem italát. Nézzétek már meg a problémát! Köszi előre is!
Dátum: 2009.12.12. 15:37:50
Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy van egy Védelmező Ereklye relikviám. / a HKK paklikból bontottam / Nálam is van,csak nem működik. Most léptem szintet, de nem adta a védelem italát. Nézzétek már meg a problémát! Köszi előre is!
Oldal: 1