Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - JerryG

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.20. 23:28:01
Köszi a segítséget !
Dátum: 2010.10.19. 23:19:51
Sziasztok!

Kérdésem az epikusok visszahívására vonatkozik. A szövim sikeresen felhúzta a 16os kincseskamrát, de amikor beléptem a megfelelő menübe, akkor nem láttam olyan lehetőséget, hogy epikus visszahívása. A wikin azt olvastam, hogy egy legalább 5 szavazattal rendelkező szövetségi tag (én ilyen vagyok) szavazásra írhatja ki a visszahívást. Mi lehet a probléma ??? Jelenleg Gindalf tanyázik az epikus emlékműben. Először le kell verni őt és csak akkor tudunk visszahívni? Esetleg az összes epikust meg kell előbb sorban csinálni és onnantól lesz ilyen lehetőségünk ? Kérlek válaszoljátok meg ezt nekünk. köszi
Hogy írják helyesen a nevét?
Debretzeni Zita
Debreceni Zita
Debretzeny Zita
Debreczeni Zita


Menjetek már a faszomba a bulvár kérdésekkel. Ki a gecit érdekel hogy írja nevét ez a picsa. Az én értelmes kérdéseimet persze nem fogadjátok el. Kurva anyátokat, ja és boldog karácsonyt persze!
Dátum: 2009.11.25. 15:28:15
hello!

a karakterem még nagyon csíra légszi segítsetek egy kicsit. Mindig a mágus karakterek álltak hozzám közel. A kérdésem az lenne, hogy ebben a játékban melyik megoldás a nyerő:

1. csak a 4 varázsláshoz kötődő skillt nyomatni és minden mást hagyni ahogy van
2. vagy mindent fejlesztgetni kell csak nem azonos mértékben ???

előre is köszi,
G
Dátum: 2009.11.24. 21:40:03
Hello!

Tegnap kezdtem el veretni a játékot és nagyon tetszik eddig. Rögtön megmutattam egy barátomnak aki regelt. Az első felmerülő kérdésem: ha nem linken keresztül csinálta a karaktert, hanem csak az ajánló karakter nevét írta be a reglapra akkor is kapok utána bónuszokat? bocs ha gigantikus marhaság a kérdés vagy volt már hasonló. pls segítsetek
Oldal: 1