Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Abyke

Oldal: 1
Akiket nem érdekelnek a kocsik?A fiúknak,férfiaknak alapvető,hogy tudják az autó márkákat,de nem mindenkit érdekel.Ez nem olyan dolog amit mindenkinek kellene tudnia.Bevallom én se tudom,szóval ez van....és nem is érdekelnek a kocsik...Valld be,hogy a kérdésed témája nem alapvető dolog és nem is fontos.
Én több,mint 3 évet játszottam a WoW-al,bár mostanság meguntam az eredetit(Raidelni nem igazán szeretek).A WoW-ban az a jó,hogy hamar megjelennek az új patchek és nagyon sok új dolog,szuper a grafikája,a könnyű játszhatóság,fejleszti a türelmedet,mivel az elején csak szaladgálnod kell és már várod azt,hogy harcolhatsz és követel egy kis önuralmat is...
Egy évig toltam eredetin és körülbelül két évet törtön...Elég jól ismerem az egész játék grafikáját,karaktereit,világait...mindent,sok MMO-t kipróbáltam,de nagyon egyik se kötötte le a figyelmemet..Metin2-ben az a hiba,hogy nincs meg a megfelelő játékélmény.Elmentem 30as szintig aztán meguntam,mert unalmas lett(napokig kell ölni a szörnyeket,hogy egy szintet lépjek.....).GOA-ban is az unalom a baj...meg még egy csomó MMO nem köti le az emberek figyelmét.Eljátszanak vele pár hónapig,aztán megunják,mert nincs semmilyen élmény a játékban és,hogy csak ölnöd kell a szörnyeket és nincs semmilyen küldetésed.A WoW-ban legalább lehet instákba menni,raidelni,PvP-ni,órákig beszélgetni másokkal,arénázni...stb.A legtöbb MMO csak,arról szól,hogy ölj és öld bele az összes pénzed a játékba.Sok MMO-ban vannak,olyan dolgok amiket pénzért lehet megvenni és ez elrontja a játékot.A teljesen feltápolt karik ölik a gyengébbet,kik úgy gondolják,hogy minek fizessek egy játékért(a WoWban is van,ilyen dolog,de ott legalább eltudod kerülni azt,hogy leöljenek és kempeljenek.PL.a rangod miatt.)
Bocsánatot kérek,hogy ilyen sokat írtam csak szerettem megosztani másokkal a véleményemet.
[
sziasztok

Melyik évben írta Arany János a Toldit?

1846
1530
1992
1600

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

és ez így mért? Arany Toldija általános iskolás anyag...azt pedig illene tudni mindenkinek, vagy nem?
Oldal: 1