Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyrus Cronos

Oldal: 123456789
Dátum: 2013.04.10. 11:52:44
Pechpont 27

Akkor ez most mire jó?
Dátum: 2013.04.09. 16:21:44
16.-áig (1 héttel a vége előtt).
Dátum: 2013.04.09. 16:19:03
Lehet tudni az miről szól (mármint a tudás fája)?
Dátum: 2013.04.09. 10:27:53
Ja, 30 hsz 3 őskőért.
Amit aztán beváltva 6 őskövet kapunk
Dátum: 2013.04.08. 18:59:24
Világok vagy kufárok közti vándorlásokra gondolsz?
Mivel ez az event totál a szerencséről szól azért a fenti szabály miatt 50%-kal biztonságosabban érzem magam mintha 1-9 térképem lenne és izgulnom kellene.

De természetesen ebben az eventben lehetnek meglepetések. Abban bízom, hogy a váltások után még mindig lesz annyi térkép a mostani 1. helyezetű kufárnál, hogy a hátralévő 1 hétben tartani tudja a posztját.
Dátum: 2013.04.08. 16:10:42
Sziasztok.

Térkép event: jól értem, hogyha van 10 térképdarabom és a kufárom gyűjti össze a legtöbbet akkor már arany fokozatú jutalmat kapok?
Dátum: 2013.04.07. 11:17:56
Ahogy a TF is arról szól már 6 éve.
Abba is hagyták a játékot a játszani szerető játékosok rendesen.
Karivándorlások sem véletlenül vannak más világokra. Mivel a sok inaktív, katás, zárolt de nem törölt karik miatt a világok nincsenek teljesen kihasználva, így ösztönzik a népet a vándorlásra.

Nem lepődnék meg ha a költözések után pár hónappal bejelentenék, hogy a "szerver gyorsítása érdekében a V "x" -en maradt játékosokat átköltöztetjük a V "y", V "z" világokra (szabadon dönthetik el, hogy melyikre mennek) és a V "x" világot megszüntetjük.

Hiszen a szerverek fenntartása/bérlése is súlyos pénzekbe kerülnek.
Dátum: 2013.04.07. 09:42:12
Tudod Adzsi szabad vélemény nyílvánítás és szólásszabadság van
Meg aztán én is u.úgy elköltöm a napi rutinok/tk kristály/BU által szerzett ősköveket ergo az ilyen "húzzunk ki még lét a zsebekből mert döcög a szekér" politika engem is irritál.
Dátum: 2013.04.06. 18:20:58
Ott a pont.
Dátum: 2013.04.06. 13:15:38
Ja tényleg, 4-et.
Szóval egyformát. Köszi az infót!
Dátum: 2013.04.06. 12:57:43
Sziasztok.

Wikidot: A sajtolt állat gradulátummal 20 lépett szintenként +1 esszenciát ad!

Ezek az esszenciák egyformák ugyanúgy amikor esszencia anomáliát használok? Ott pl. ha sajtolok és mondjuk a gradulátum 1 lopás esszet ad, ha anomália van 2 lopás esszet kapok.

Tehát ha egy 60. szintű állatot sajtolok ki itt is 3 egyforma esszet kapok, vagy itt lehetséges, hogy egy csoportba tartozó (pl. harc), de 3 különböző esszet kapjak?
Dátum: 2013.04.06. 12:16:58
Adzsi mely magyar játékok azok?
Szívesen beregizek oda.

Na csakhogy véleményt mondjak:
-a térkép event továbbra is sz.rt sem ér. Felesleges, teljesíthetetlen event.
- napi ajánlatok: lol, már megint vagy még mindig válság van itt, avagy már nincs új a nap alatt? A TF-en is már csak az a 40-50 pénzes csóka játszik. Ott KÖTELEZŐVÉ tettek dolgokat amik meglétéhez PÉNZT kellett áldozni!

Itt is eljutunk majd oda, hogy -ismétlem- nem lesz új a nap alatt de minden majd a pénzről szól? Azaz: még nagyobb lesz a szakadék táposok és nem táposok között, és ha tartani akarod a szintet még jobban költened kell.

-a relikviakupon 50 őskőért? Ehh roftl...12-es templomkristály af-el egy templomból már 30 tk megvan (alapból), 10 templom után akár 60 tk/templom is lehet ami 20 őskő...vagyis ha egy templom már 60 tk-t ad 2 templomból megvan a relikvia INGYEN de ha úgy tetszik 30 tk=10 őskő, 120 tk=40 őskő tehát aki a napi ajánlatokban veszi a relikviát 10 őskővel drágábban veszi.

Szóval nem kellene újabb forintokat kihúzni a zsebekből.

A magam részéről továbbra sem költök a játékra. Ha majd itt is tágul a szakadék max. törlök.
Dátum: 2013.03.16. 16:59:37
Az milyen s..r, mikor az ember vadászat nélkül hetente lép szintet, a templomot kb. 9 nap alatt kivégzi és a Feladatokat mindig az idióta költs el vagy gyűjts össze 20 tk miatt nem tudja teljesen megcsinálni csak 3-4 szintenként (a hős 76. szintű).

Gratulálok.
Dátum: 2013.03.16. 15:55:28
Texex: 10 pontot adtam.
Jó dolog a templomkristály af főleg mikor egyetlen templomból már 20 őskövet tudsz venni (60 templomkristály által).

A kicsiknel jobban lenne csp-je, pp-je, italaik, megnőne a sikerélmény az alsó szinteken de a többieknek is hasznos lenne (könnyebben elérhető relikviakuponok).

Írd meg az ÜSZ-nek
Dátum: 2013.03.15. 13:31:54
A Toplistából portyázva így is sok idő amíg ideálisat kifogok (bár úgy csinálom, hogy egyik lapon toplista, egy másik lapon a portyamenü, aztán a neveket simán beírom).
Az, hogy vki pihen vagy katában van csak azután tudom meg, hogy a támadás parancsot kiadtam.

Állatok. Küldi: sebezz ellenfeled állatain 50-et 10 portya során. És már unom, hogy 2 napja rajtam kívül SENKI sem hív magával állatot harcolni.

Vagy ha egy kissé gyenge játékos (ha már a wikidot infók szerint úgyis a gyengéket óvják), szóval ha egy gyenge játékos nem akar olyan hősbe belefutni akiknél állatok vannak akkor kilőné a "nem" opciót és minden oké.

Itt voltak a panaszok, hogy plusz hősöket, szubplazmát kellett betenni a kufárnál mert nem voltak célpontok.

És mint kiderül nemcsak én gondolom azt, hogy a portyalistát újból meg kellene reformálni.

Természetesen nem vitatkozom, hanem csak "beszélgetek".
Dátum: 2013.03.15. 08:49:56
Vkinek írtam, de kiteszem ide is mivel sokat olvasni a portyák használhatatlanságáról

Szia ismét.

Teljesen egyetértek azzal amit a francia szervernél írtál.

Csak egy egyszerű példa, portyánál a jelenlegi szűrő helyett egy jobb szűrőt lehetne betenni mégpedig így:

-a portya fülre kattintva nem látnál neveket hanem lenne egy kereső
-a kereső tartalmazna szint, horda, tul.összeg, katában van, állatokkal van, láthatatlan, pihen, zárolt karakter, szövetség nélküli füleket.

Vegyünk egy példát: 100. szintű vagy. Küldetés vagy bármi más ok miatt konkrét ellenfelet keresel.

Rámész a keresőre. Szint: 100-103, horda: smaragd, tul.összeg: 2900-3000 (mert neked mondjuk 3200 van), pihen: nem, láthatatlan: nem, állatokkal harcol: igen, zárolt: nem, katában van: nem.

Ráklikkelnél a füleknél ezekre a fülekre így, ez alapján a feljövő hősök között nem lenne láthatatlan, pihent, katás. Te pedig nem klikkelnél feleslegesen, biztosabbak lennének a célpontok.

Ha pedig toplistából portyázol a hősök mellett kis ikonok lennének ami a katát, a pihenést, a zárolást, állatokkal való harcolást jelölné.
Dátum: 2013.03.15. 08:48:05
Vkinek írtam, de kiteszem ide is mivel sokat olvasni a portyák használhatatlanságáról

Szia ismét.

Teljesen egyetértek azzal amit a francia szervernél írtál.

Csak egy egyszerű példa, portyánál a jelenlegi szűrő helyett egy jobb szűrőt lehetne betenni mégpedig így:

-a portya fülre kattintva nem látnál neveket hanem lenne egy kereső
-a kereső tartalmazna szint, horda, tul.összeg, katában van, állatokkal van, láthatatlan, pihen, zárolt karakter, szövetség nélküli füleket.

Vegyünk egy példát: 100. szintű vagy. Küldetés vagy bármi más ok miatt konkrét ellenfelet keresel.

Rámész a keresőre. Szint: 100-103, horda: smaragd, tul.összeg: 2900-3000 (mert neked mondjuk 3200 van), pihen: nem, láthatatlan: nem, állatokkal harcol: igen, zárolt: nem, katában van: nem.

Ráklikkelnél a füleknél ezekre a fülekre így, ez alapján a feljövő hősök között nem lenne láthatatlan, pihent, katás. Te pedig nem klikkelnél feleslegesen, biztosabbak lennének a célpontok.

Ha pedig toplistából portyázol a hősök mellett kis ikonok lennének ami a katát, a pihenést, a zárolást, állatokkal való harcolást jelölné.
Dátum: 2013.03.14. 19:17:47
Bizony a tp nekem is az ellenségem és mivel a kufár eventben annyira jó volt az arány, hogy akik odatették magukat remekül tudták pumpálni a TÖ-üket, így sajna most a normál portyáknál kissé savanyú a szőlő (főleg, hogy a wikidot 180-as arányról ír az ismétlő portyaküldiknél, te 150-et írsz míg 69-ös eh-val 70-85-ös arány van. :S ...2000-2500 LE-k, 26-35 tp-k...)
A választ köszi, bízom benne, hogy mások is írnak tapasztalataikról, hogy legyen egy összkép . Egy viszonyítási alap.
Dátum: 2013.03.14. 18:28:12
Egy kérdés az optimalizálós nagyokhoz: mindenféle plusz módosítók nélkül mennyi az elfogadható, minimum LE/Tp arány portyázáskor ill. vadászatkor amire azt mondjátok, hogy "na ez még megérte".
A legkisebb számokra lennék kíváncsi (portya, vadászat).

Előre is köszönöm.
Dátum: 2013.03.11. 03:27:07
Értem, köszi a válaszokat még egyszer.
Oldal: 123456789