Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyrus Cronos

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.07.27. 12:54:12
"Azt gyanitom, hogy a pencelod alapbol csak 3-at adna, a fokusszal ad 6-ot. A felsorolt tulajdonsagokhoz ugyanis hozzaadja a fokuszbol jovo erteket is."

Nem, mithril láncinget vettem és az alapból +6 erőt ad. Először megvettem azt aztán elkezdtem a fókuszkristályokat nézni ekkor láttam meg az ogrekövet ami +3 erőt ad. Megvettem. beletettem...
Dátum: 2010.07.27. 10:09:47
Hát igen...kalkulálás, megfontolás. Ki hogy szeret játszani.

Újabb kérdés: fókuszkristályok: az egyiket belehelyeztem egy páncélba ami +6 erőt ad (a kristály +3 erőt ad) és van egy fegyverem ami +10 erőt ad. 10+6+3=19 a karakterlapomon az erőm mellett mégis zárójelben ezt látom: (+16) (+19 helyett). Mi az oka?
Továbbá a megemelkedett tulajdonságok...vagyis a tulajdonságbónuszok miért nem számítódnak bele a tulajdonságösszegbe? Direkt olyan cuccokat vettem ami adott tulajdonságokat növel de a tulajdonságösszegem továbbra is maradt annyi amennyi korábban.
Ígérem többet nem kérdezek ma már nem akarok zaklató lenni.

Még vmi: ki értékeli a hsz-eket és a kérdés feltétele után miért romlik azonnal a pontszámom hogyha új hsz-t írok?
Dátum: 2010.07.27. 08:28:02
Köszönöm a segítségeket!

Megleltem az egyéb menübe a lélekkút kisütése opciót, de ez tegnap még tuti nem volt ott. Nyílván azután került be, h teljesen beépítettem a kutat (kb. 124500 Le-t).
Igazán villoghatna ilyenkor az egyéb menü ha vmi új dolog kerül bele ha nem írjátok eszembe sem jutott volna oda bekukkantani.

Kisütöttem: 211 őskőre 6014 LE-t adott. Mondjuk csak ezért nem éri meg préniumosnak lenni (meg szerintem amúgy sem) ősköveket sokkal szívesebben áldoztam térkapu építésére meg cuccokra.
Szóval szerintem a prénium nem nagy was ist das.
Dátum: 2010.07.27. 07:43:41
Erőforrások-lélekenergia-lélekenergia szerzése: lélekkút kisütése 10 őskőért.
Ott írja:D és ezt szeretném megcsinálni.
A tárgyeladásról a beírásomat töröltem közben mert megleltem rá a választ de te gyorsabb voltál. A megerősítést azért köszönöm.
Dátum: 2010.07.27. 07:03:11
Az egyik hozzászólónál itt a fórumon láttam egy linket amit sajnos nem mentettem el. Azon az oldalon teljes összefoglaló található a végzetúrról gyk. minden benne van amit a játékról tudni kell. Vmelyikőtök esetleg ismeri azt az oldalt? A szerkesztője írja, hogyha használom azt az oldalt LE-t kapok. Ezt miként lehetséges?
Lélekkútból hogy tudok kivenni LE-t a magam részére? Ezt is ott olvastam.
Dátum: 2010.07.26. 20:07:30
Ja igen bocs tegnap 2 szintet léptem nem 18. vagyok hanem 19:D
Dátum: 2010.07.26. 19:37:18
Más. Fertőzés 18.szinttől. Mindenki 50 százalékon kapja meg? Minden szinten 1 százalékot lehet semlegesíteni? Ha igen ezek szerint a 67.szinten tudok legkorábban megszabadulni a fertőzéstől teljesen (0 százalék)?
Dátum: 2010.07.26. 19:28:33
Rendben ezt az érvet elfogadom viszont akkor megtévesztő az a szöveg (ill. opció maga is) ahol max 15 szintkülönbséget felajánl.
Dátum: 2010.07.26. 19:21:35
Nos mivel a kvízzel van kapcsolatban ideírom.
Előre leszögezném, hogy én szeretek kvízelgetni. Megvettem azt a gyorsítást, h 1 helyes válasz 2-nek feleljen meg ennek hála gyorsabban nő karilapomon a kvíz statisztikám, gyakrabban tudok kérdést feltenni amiért ergo gyakrabban kapok LE-t

Mivel a vadászat menüben mindig előre válaszolok a 300 kérdésre jó lenne, ha akkor is világítana vörösen a kvíz menü, mikor letudtam 100 kérdést és küldhetek be újabb kérdést nem csak akkor villogna amikor kiértékelésre került a kérdésem.
Ha vki ezt a javaslatot továbbítja az illetékesnek nagyon szépen megköszönöm.
Dátum: 2010.07.26. 17:49:30
Sziasztok.

18.szintű vagyok a portyabeállításoknál beállítottam anno, h csak 15 portyapontot kapjak naponta de így támadhatok alacsonyabb szintű végzeturakat is.
Portyázás: megadom a paramétereket, h a SZINTKÜLÖNBSÉGÜNK max. 15 szintnyi legyen. Ezt én úgy értelmezem (más játékokban így is van), h támadhatok 3-17.szintű és 19-33.szintűeket is (de alacsonyabbakat mindenképp).
Ennek ellenére a kereső továbbra is csak olyan 16-21.szintűeket ad be pedig a hordát is beállítottam. Miért?
Előre köszönöm a választ.
Dátum: 2010.07.24. 16:36:30
Bocsánat nem figyeltem és valóban! Drakin és a parancsnok letudva.
Még 1x köszönöm további jó játékot:
Sz.
Dátum: 2010.07.24. 15:34:51
Sziasztok.
Aktiv a hordaparancsnokos küldim, 18. szintű vagyok. Látom, h a 10. legendában beszélek a parancsnokkal. Belépek, elolvasom a legendát mégsem történik semmi. Mit kell tennem, h a küldi elfogadott legyen? Hasonló lesz a szitu Drakinnál és az orákulumnál is pont ez a 3 küldim van most.
Köszönöm előre a segítséget:
Szilárd
ISMÉTELTEN felteszem a kérdésem:

Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1156. hozzászólás - 2009.09.02. 12:32:56
Sziasztok!

Miért van az mostanában, hogy akármilyen kérdést teszek fel visszadobják? Még ami megfelel arra is azt mondják, hogy szerepelt az adatbázisban (érdekes amiket én teszek fel azzal soha nem találkoztam) és zsínórban már a 9. kérdésemet dobják vissza.
Továbbá hogy lehetne azt elérni hogy a rossz kérdéseimet ne lássam a kviz opciónál hanem csak azokat amikre válaszolnak is?

Köszönettel: Daragó Szilárd.
Sziasztok!

Ezt a kérdést nem fogadták el:

melyik szó nincs helyesen írva?

dzsungel
dzsibúti
körettel
követel


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Köünyörgöm direkt az volt a kérdés melyik szó nincs helyesen írva és a dzsibútit jelöltem meg...hasonló kérdések voltak már másoktól is azok gond nélkül el lettek fogadva.
Sziasztok!

Miért van az mostanában, hogy akármilyen kérdést teszek fel visszadobják?
Továbbá hogy lehetne azt elérni hogy a rossz kérdéseimet ne lássam a kviz opciónál hanem csak azokat amikre válaszolnak is?

Köszönettel: Daragó Szilárd.
Dátum: 2009.08.30. 17:49:53
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy nem lehetne vhogy eltüntetni a kvizlistámból azokat a kérdéseimet amik nem lettek nálam elfogadva mert érvénytelen vagy mert már szerepeltek az adatbázisban?
Meg lehet vhogy oldani, hogy csak az érvényes kérdéseimet tárolja nálam a játék csak azokat kisérjem figyelemmel?

Köszönöm a választ, további jó játékot nektek:

Szilárd.
Oldal: 123456789