Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyrus Cronos

Oldal: 123456789
Nem tudom jó helyre írom-e a következőt: V1, Roldok szövetsége szövi. Érdekes, hogy mind a 6 tagnak a neve keresztnévből és számból áll, a karik bemutatkozó szövege pedig igen hasonló ("barátokat keresek")

Ennek igen multi szaga van, mintha 1 gamer irányítaná a 6 karit azaz a teljes szövit.

Ezt nyugodtan lehet jelentésnek venni.
Dátum: 2012.06.25. 14:47:39
Hol halt meg Kováts Mihály ezredes parancsnok?

Spec. Ki ő egyáltalán? Általános műveltség esetén tudni kellene?
Dátum: 2012.06.24. 19:27:26
Az. Éppen az.
Nekem 1x ezért nem fogadták el a Drakin melyik szinten bukkan fel először kérdést.
Dátum: 2012.06.24. 14:31:53
Melyik mesebeli hősnek nincsen társa?

Tom
Lolka
Kisvakond*
Béni

Ha nagyon akarnék kötekedni a Kisvakond elválaszthatatlan társa az egér és a nyúl.

MiLYen, möSZe.
Sziasztok.

Tegnap este tettem fel egy kérdést miszerint mit jelent az, ha egy autóbusz menetrendjében egy adott időpont előtt + jel látható.
A válaszok a köv. voltak:
-az adott időpontban az autóbusz nem közlekedik
-az autóbusz az adott időpontban csak munkanapokon (hétfőtől péntekig) közlekedik
-...csak szabadnapokon (szombaton) közlekedik
-...csak munkaszüneti napokon (vasárnap) közlekedik.

A helyes válasz az utolsó.

A játékosok jónak minősítették a kérdést, fel is vettem a jutalmat a tegnap esti admin mégis törölte és 1 kérdés helyett -1 kérdést tehetek fel.

Miért lett a kérdés törölve?
Dátum: 2011.01.01. 14:32:28
Még vmi: ha a legtöbb játékos lusta lesz értékelni hetekig egy kérdést akkor ezek szerint az a kérdés hetekig pörögni fog és az arcomba "tolja magát"?
Dátum: 2011.01.01. 14:29:21
Nos csak röviden:
-nem iszom alkoholt
-köszönöm a kiigazításokat ott, ahol olvastam "250 kérdés feltevése után" van írva. Nyílván elírták, ahogy azt is, hogy a wikh használatától LE-t kapunk vagy ahogy nem tüntetik fel a portyázás menün belül, hogy a szintkülönbség alapján kereső opciónak semmi értelme mert a környékemen úgyis csak 5 szinttel feljebb/lejjebb tudok támadni.
-akkor érdemes besorolni a kvízt. Hm. 16-20 LE jutalomért (egy nap értékelgettem vagy 8-10 kérdést, ennyit kaptam értük
-miért kell besorolás pörgetésétől függnie hányszor jelenjen meg ugyanaz a kérdés? Miért nem tudnak bedobni egy nap a besorolandó mellé már besoroltakat is? A V3-on mindig más kérdések vannak, ott ma Woody Allen mondásával csak 1x találkoztam, a V1-en meg 6x.
-attól még, hogy egy kérdésre nem felelek még irritálni fog, hogy ott van.

Tiszteletben tartom válaszaitokat ettől függetlenül továbbra is tartom véleményem a kvíz rendszerről és az adminok hanyag munkájáról. Nem én vagyok az egyetlen, ki itt így vélekedik.
Dátum: 2011.01.01. 11:08:28
Sziasztok.

Nekem mindössze annyi lenne a javaslatom, hogy lehessen prémiumosként ugyanúgy archívumba helyezni a kalandokat, mint a csatákat. S hogy a hellyel se legyen gond elég lenne maximum 10 kalandot archiválni, s akinek már van 10 archiválva, és újat akarna archiválni 1-et töröl az eltárolt 10-ből.
Dátum: 2011.01.01. 10:57:27
Megtettem, megtörtént a kapituláció.
Köszi az infót.
Dátum: 2011.01.01. 10:34:48
Úgy látszik az év utolsó napján magukhoz tértek az adminok.
Ennek ellenére továbbra is azt írom amit korábban: az egész kvízes dolog egy fos.
Mivel mobilon játszom egyesével szoktam elkölteni a csp-imet. Tegnap 23x (írd és mondd: HUSZONHÁROMSZOR!!) találkoztam a "miben mérjük a feszültséget" kérdéssel.

Gratulálok! Egyesek baromi kreatívak!

Lehessen személyre szabottan kiiktatni a kérdéseket a vadászatnál. Tegyék be a "nem kérek több kérdést, lemondok a 10%-ról opciót".

250 kérdésfeltevés után 1% bónusz na ez meg a másik röhej. Minimum 12500 helyes választ kell elérni hozzá, aki meg nem váltotta ki csp-ből azt, hogy egy kérdés megválaszolása 2-nek számitson annak meg 25000-et. Pfö.
Dátum: 2011.01.01. 10:18:43
Sziasztok.

Először is boldog 2011-es évet kívánok mindnyájatoknak.

A következő a kérdésem: 29.-e 10:02 óta háborúzunk egy szövivel, 126-19-re vezetünk. Miért nem kapituláltak automatikusan mikor a 72 óra letelt és minden feltétel adott?

Köszönöm a válaszokat.
Dátum: 2010.12.28. 21:08:36
Köszönöm szépen a linket igen pazar de Viszok a te mondataid homályosak nekem:D
A hősöm 40. szintű gondolom vmennyire akkor ismerem a játékot:-)
Érdekesebbnél érdekesebb kérdéseket teszek fel? Hm ez nem a kérdezz és mi válaszolunk rovat?
Dátum: 2010.12.28. 19:12:07
Sziasztok.

Tudjátok elég nekromata beállítottságú vagyok a szerep -és online játékokban. Ha idióta a kérdés előre bocsánatot kérek:D
Szóval tudja-e valaki, hogy a VÚ lényeit hol lehetne megtekinteni összegyűjtve (az avatárképekre gondolok)?
Érdekelne hány különböző nekromata lény van a játékban (izombi, lidérc, nekropoid, stb.). A wikidoton nem leltem ilyesmit.

Más: Mortimer azt írja, ha használjuk a wikidotot LE-t kapunk érte. Én még ezt nem tapasztaltam (bár lehet ezt már kérdeztem és nincs valóságalapja ennek).
Dátum: 2010.12.28. 18:32:07
Atall felkeltetted az érdeklődésem: számodra mi a gond a kvíz olimpiával?
Dátum: 2010.12.28. 16:45:33
Duplapost, fagyás volt.
Dátum: 2010.12.28. 16:43:58
Igen:-( sikerült.
Szóval ugyanaz van majdnem mint a tf/gn vonalon.
De csesszus akkor keressenek lelkes/járatos/tapasztalt játékosokat adminoknak akik szívesen átnyálazzák ezt a topikot, a rossz kérdéseket és rendbeteszik a kvíz káoszt!
Csak 2 nevet mondok példaként aki szerintem alkalmas lenne az olvasottak alapján: Birka és Craslorg.
Van amikor 14 órát lógok a játékon remekül meg lett alkotva számításokat végzek, taktikázok szakértelmek terén, 20 tagú szöviben vagyok hadügyfelelős és taktikai parancsnok élvezem a game minden mozzanatát, barátokra leltem, szívesen veszek olykor ősköveket erre elcseszik így... Kivétel a kvíz olimpia az perfect, na azt szívesen lenyomom mégha nem is nyerek mert ott vannak "ritka" kérdések és kihívást jelent.
Dátum: 2010.12.28. 15:47:44
Kinek az ujját harapta le Gollam?

Törölni. Nem mindenkinél lehet az általános műveltség része, itt különböző korosztályú emberek játszanak, nehogy már minden VÚ játékosnak kötelezően GYU olvasónak kelljen lennie (vagy olyan személynek aki látta filmen). Továbbá véleményem szerint spec. is a kérdés.

Egyébként az adminok olvasni is szokták ezt a topikot? Törlik is azokat a kérdéseket amiket itt felhozunk/tok?

És marhára unom már, hogy egy nap van kb. 8 kérdés a 250000-ből így legalább 10x találkozom ugyanazzal a kérdéssel egy adott napon. Több kreativitást a kérdések kiválogatásánál vagy ha nem megy nem kell eröltetni, de ezzel a módszerrel egyetlen játékos elméjét sem csiszolják.

2 éve még legalább 35-40 különböző kérdéssel találkoztam naponta most meg...pff.

És ahogy visszaolvastam ezt a topikot úgy néz ki nem én vagyok az egyedüli játékos akinek ez nem tetszik.
Dátum: 2010.12.27. 09:02:35
A busztársaságoknál a szombat a szabadnap, a vasárnap a munkaszüneti nap.
Munkahelyeken amikor az ember szabadságon van szabadságot írnak neki nem szabadnapot az ünnepnapok pedig fizetett ünnepként vannak írva.
Ez alapján a jó válasz a szombat. Én azt jelöltem be és "a válasz helyes!"-t kaptam rá egy órával ezelőtt...
Dátum: 2010.12.27. 07:59:53
Mikor halt meg Tony Curtis?

2007
2005
2010
2009

Kéretik törölni ugyanis ha a "Mikor halt meg Leslie Nielsen" kérdésemet 4 évszámmal nem fogadták el mert "érdektelen, pár év múlva lexikális lesz" akkor ennek a kérdésnek sincs helye a kvíz kérdések között.
Dátum: 2010.12.24. 08:51:49
Birka 2x nem ismétlem magam, úgyhogy most nem mondom, hogy Isten vagy:D
Oldal: 123456789